Gemlik Alçıpan
Alçıpan levha her müşteri için özel bir biçimde sunulmaktadır. Bu bakımdan binanın kullanılma amacı ne olursa olsun uygulamalar gerçekleştirilebilir. Dolayısıyla hizmetleri almak için ilk olarak müşterilerin iletişime geçmesi gerekir. Bundan sonra profesyonel ekipler adrese gönderilmektedir. Keşif kapsamında ölçüler alınmakta, uygulama alanı incelenmekte ve müşteriden gerekli bilgiler alınmaktadır. Gerekli işlemler yapıldıktan sonra alçıpan levhalar üretilmektedir.

Gemlik Alçıpan Ustası | Hemen Ara :

0534 854 44 32

Alçıpan levha her müşteri için özel bir biçimde sunulmaktadır. Bu bakımdan binanın kullanılma amacı ne olursa olsun uygulamalar gerçekleştirilebilir. Dolayısıyla hizmetleri almak için ilk olarak müşterilerin iletişime geçmesi gerekir.

Bundan sonra profesyonel ekipler adrese gönderilmektedir. Keşif kapsamında ölçüler alınmakta, uygulama alanı incelenmekte ve müşteriden gerekli bilgiler alınmaktadır. Gerekli işlemler yapıldıktan sonra alçıpan levhalar üretilmektedir.

Ardından adrese dikkatli şekilde taşınarak montaj yapılır. Dübel ve diğer malzemeler kullanılarak profil ayarlarına uygulanmaktadır. Alçıpan nasıl yapılır da böylece gerçekleştirilir. Ceyhan Yapı kurumsal yapısı ve uzman ekipleri ile zamanı verimli değerlendirerek, kısa sürede temiz çalışmalar gerçekleştirmektedir.

Alçıpan Malzeme Türleri Neler?

Kaç çeşit alçıpan var? Tüm müşterilere ve onların ihtiyaçlarına çözüm sunabilmek için alçıpanlar farklı modellere sahiptir. Bu açıdan şu gibi çözümler yer almaktadır;

 1. Yangına dayanıklı alçıpan levha modelleri: Yangın olasılığı yüksek yerlerde tercih edilmektedir. Yapısında cam elyafı olduğu için verimli sonuçlar sunar.

 2. Ses yalıtımlı alçıpan levha modelleri: Diğer alçıpan modellerine göre ses yalıtımı daha yüksek seviyededir. Bunun için yapısında alçı, ahşap lifi ve polimer yer almaktadır.

 3. VOC emici alçıpan levha modelleri: Temizlik maddeleri de dahil olmak üzere uçucu madde ve kimyasalları içine hapsedebilmektedir.

 4. Küfe dayanıklı alçıpan levha modelleri: Rutubete dayanıklı alçıpan, yeşil tahta olarak da bilinen bu modeller, balmumu ile kaplanmaktadır. Bu nedenle neme karşı da iyi çözümler teklif etmektedir.

 5. Normal alçıpan levha modelleri: Ev ve iş yerlerinde tavandan duvarlara kadar farklı şekillerde kullanılan çözümlerdir. Beyaz tahta olarak da bilinir.

Ceyhan Yapı, eğitimli ve uzman ekipleri ile bunların hepsini başarılı bir şekilde uygulamaktadır. Kaç çeşit alçıpan var diyorsanız, bunların her biri gereksinimlerinize göre tercih edilebilir. Her zaman kendini yenileyen firmamız, çağa uygun hizmetler vermektedir.

Alçıpan Levha Uygulama Şekilleri

Alçıpan kişilerin isteklerine göre şekillendirilebilir. Dolayısıyla kullanımları geniş bir yelpazeye sahiptir. Alçıpan levha kullanım alanları içerisinde şu gibi alanlar yer almaktadır;

 1. Korkuluk

 2. Duvarlar

 3. Tavana yarı açık raf yapılması

 4. Aydınlatma sistemlerini dekoratif şekilde gizlemek

 5. Evde ya da iş yerinde yeni bir oda oluşturmak

 6. Odada işlevsel bölümler oluşturmak

 7. Oda seperatörü

 8. Odaların estetik yapısını değiştirme

 9. Duvara niş uygulamaları

 10. Televizyon ünitesi gibi mobilyalar

 11. Asma tavanlar

Alçıpan kullanım alanları böylece kişilere geniş çözümler sunmaktadır. Bunlar tamamen müşterilerin ihtiyacına göre şekillendirilir.

Alçıpan Levha Hangi Artılara Sahip?

Alçıpan levha müşterilere özel bir biçimde üretilir. Bu nedenle her ihtiyaca kesin yanıtlar getirebilir. Bunun yanı sıra sökülmesi, tekrar şekillendirilmesi ve yenilenmesi mümkündür. Doğru yapılan bir uygulama, binalara şu gibi artıları da kazandırmaktadır;

 1. Uygun maliyelere sahiptir.

 2. Kalitesi yüksek olduğu için uzun yıllar dayanabilir.

 3. Duvarları verimli bir şekilde korur.

 4. Ateşe ve suya karşı dirençlidir.

 5. Kalitesi yüksek olduğu için dayanıklıdır. Bu sayede duvar korumasını arttırır.

 6. Uzun seneler oyunca kullanılabilecek kaliteye sahiptir.

 7. Yapısal olarak güçlü ve kalitelidir.

 8. Montajı zorluk çekemden kısa sürede yapılabilir.

Bu bakımdan alçıpan levha modelleri pek çok avantajı beraberinde getirir. Gereksinime göre hem geçici hem de kalıcı bir şekilde sunulabilir. Ceyhan Yapı kaliteyi uygun fiyatlar ile birleştirerek, müşteri memnuniyetini her zaman üst seviyede tutmaktadır.

Eğer hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız, sadece iletişime geçmeniz yeterlidir. Ekiplerimiz adresinize kısa sürede gelerek gerekli inceleme ve ölçümleri yapmaktadır.

Hemen Ara : 0534 854 44 32

İletişime Geçin
Sırameşeler / Osmangazi / Bursa

Ceyhan Yapı

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.