İnegöl Alçıpan
Alçıpan levha modelleri, müşteriler için özel bir şekilde tasarlanmaktadır. Böylece binaların türü ne olursa olsun uygun çözümler sunulmaktadır. Bu projeler isteğe göre şekillendiğinden ilk olarak iletişim kurularak adres bilgileri verilmelidir. Ardından ekspertiz işlemlerinin yapılabilmesi adrese profesyonel ekipler yollanmaktadır. Ardından müşterilerden ayrıntılar öğrenilmekte, ölçüler alınmakta ve alan incelenmektedir. Böylece verilere göre levhalar imal edilmektedir.

İnegöl Alçıpan Ustası | Hemen Ara :

0534 854 44 32

Alçıpan levha modelleri, müşteriler için özel bir şekilde tasarlanmaktadır. Böylece binaların türü ne olursa olsun uygun çözümler sunulmaktadır. Bu projeler isteğe göre şekillendiğinden ilk olarak iletişim kurularak adres bilgileri verilmelidir.

Ardından ekspertiz işlemlerinin yapılabilmesi adrese profesyonel ekipler yollanmaktadır. Ardından müşterilerden ayrıntılar öğrenilmekte, ölçüler alınmakta ve alan incelenmektedir. Böylece verilere göre levhalar imal edilmektedir.

Bunlar adrese getirildikten sonra montaj işlemleri gerçekleştirilmektedir. Dübeller de dahil farklı araçlar kullanılarak, profil aralarına yapılır. Alanında kurumsal çözümler sunmakta olan Ceyhan Yapı, uzman ekipleriyle zamanı doğru bir şekilde kullanmaktadır. Alanda gereksiz dağınıklıklar olmadan, temiz şekilde çalışmaktadır.

Alçıpan Malzeme Çeşitleri Neler?

Alçıpanlar müşterilerin gereksinimleri ve binaların yapısına göre özel bir şekilde sunulmaktadır. Firmamız bu kapsamda şu gibi çözümleri teklif etmektedir;

 1. Yangına karşı dayanıklı modeller: Bu alçıpan levhalar, yangın olanağı olan yerlerde kullanılır. Cam elyafı yer aldığından dayanıklı yapısı vardır.

 2. Ses yalıtımlı modeller: Tüm alçıpanlar ses yalıtımını verimli bir şekilde yapmaktadır. Ancak daha iyi çözümler aranıyorsa, ses yalıtımlı modeller buna özel olarak sunulur. Polimer, alçı ve ahşap lifi gibi içerikleri yer almaktadır.

 3. VOC emici modeller: Özellikle son zamanlarda kullanılan bu modeller temizlik maddeleri dahil farklı uçucu madde ve kimyasalları içine alabilmektedir.

 4. Küfe dayanıklı modeller: Bu alçıpanlar yeşil tahta ya da rutubete dayanıklı alçıpan olarak da adlandırılmaktadır. Balmumu ile kaplanmaları nedeniyle neme karşı da çözüm sunmaktadır.

 5. Normal alçıpan modeller: Bu malzemeler ev ve iş yerlerine, tavandan duvara kadar olan yerlerde tercih edilmektedir. Beyaz tahta olarak da bilinmektedir.

Eğer kaç çeşit alçıpan var diyorsanız, bunların hepsi bir yanıt oluşturmaktadır. Alanında uzman ve eğitimli ekiplere sahip olan Ceyhan Yapı, gereksinimlerinize göre hareket ederek çözüm üretmektedir. Sektöründe kendini her zaman yenileyerek, 21. yüzyıla uygun davranmaktadır.

Alçıpan Levha Uygulama Yöntemleri

Alçıpan levha kullanım alanları geniş bir yapıya sahiptir. Müşterilerin ihtiyaçlarına göre şekillendiği için şu gibi uygulamaların yapılması mümkündür;

 1. Korkuluk

 2. Odada işlevsel bölümler oluşturmak

 3. Oda seperatörü

 4. Odaların estetik yapısını değiştirme

 5. Duvara niş uygulamaları

 6. Televizyon ünitesi gibi mobilyalar

 7. Asma tavanlar

 8. Duvarlar

 9. Tavana yarı açık raf yapılması

 10. Aydınlatma sistemlerini dekoratif şekilde gizlemek

 11. Evde ya da iş yerinde yeni bir oda oluşturmak

Firmamız farklı uygulamaları profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Alçıpan kullanım alanları her projede farklılık göstermektedir.

Alçıpan Levha Hangi Artıları Taşıyor?

Tüm alçıpan levha uygulamaları projelere göre şekillendirilir. Böylece tüm gereksinimlere kesin çözümler teklif edilmektedir. Pratik yapıya sahip oldukları için sökülmesi ve değiştirilmesi gibi işlemler pratik bir şekilde gerçekleştirilebilir. Eğer doğru bir şekilde gerçekleştirilirse, binalara şu gibi avantajları sunmaktadır;

 1. Uygun maliyelere sahiptir.

 2. Kalitesi yüksek olduğu için uzun yıllar dayanabilir.

 3. Uzun seneler oyunca kullanılabilecek kaliteye sahiptir.

 4. Yapısal olarak güçlü ve kalitelidir.

 5. Montajı zorluk çekemden kısa sürede yapılabilir.

 6. Duvarları verimli bir şekilde korur.

 7. Ateşe ve suya karşı dirençlidir.

 8. Kalitesi yüksek olduğu için dayanıklıdır. Bu sayede duvar korumasını arttırır.

Alçıpan kullanım alanları bu bakımdan geniş bir yapıya sahiptir. Müşterilerin gereksinimleri incelenerek, uygun sonuçlar teklif edilmektedir.

Ceyhan Yapı birinci sınıf kaliteli malzemeleri kullanarak, uzun ömürlü çözümler teklif etmektedir. Tüm uygulamalar uygun fiyatlar ile sunulmaktadır. Eğer çözümlerimizden yararlanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken iletişime geçerek, adres bilginizi paylaşmaktır.

Hemen Ara : 0534 854 44 32

İletişime Geçin
Sırameşeler / Osmangazi / Bursa

Ceyhan Yapı

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.