Mudanya Alçıpan
Alçıpan levha uygulamaları, müşterilerin ihtiyaçları incelenerek onlara özel bir şekilde sunmaktadır. Bu bakımdan sadece standart çözümler yer almamaktadır. Evlerin yanı sıra iş yerlerine de uygulanabilir. Böylece her türlü binaya problemsiz bir şekilde uygulanabilir. Alçıpanlar yapı olarak incelendiğine, ortasında alçı olduğu görülmektedir. Levhanın iki tarafı ise kartonla çevrilmiştir. Hizmetler binalara özel olarak şekillendiği için öncelikle iletişime geçilmesi gerekir.

Mudanya Alçıpan Ustası | Hemen Ara :

0534 854 44 32

Alçıpan levha uygulamaları, müşterilerin ihtiyaçları incelenerek onlara özel bir şekilde sunmaktadır. Bu bakımdan sadece standart çözümler yer almamaktadır. Evlerin yanı sıra iş yerlerine de uygulanabilir. Böylece her türlü binaya problemsiz bir şekilde uygulanabilir.

Alçıpanlar yapı olarak incelendiğine, ortasında alçı olduğu görülmektedir. Levhanın iki tarafı ise kartonla çevrilmiştir. Hizmetler binalara özel olarak şekillendiği için öncelikle iletişime geçilmesi gerekir.

Ardından ilgili adrese ekipler gelmektedir. Böylece ayrıntılı inceleme yapılmakta, kişilerle görüşmeler sağlanmakta ve ölçüler alınmaktadır. Bunlara göre üretim gerçekleştirilince, alana montajı gerçekleştirilir.

Son olarak da profil aralarına dübel ve diğer malzemeler ile uygulaması kalmaktadır. Alçıpan nasıl yapılır da böylece tamamlanmaktadır. Firmamız profesyonel ekipleri ve kurumsal yapısıyla kaliteli ve kalıcı çözümler teklif etmektedir.

Alçıpan Türleri Neler?

Kaç çeşit alçıpan var? Bu soruya pek çok yanıt verilebilir. Çünkü bu malzemeler, yapıların gereksinimlerine göre şekillendirilmektedir. Bugün kullanılan çözümler şu şekildedir;

 1. Yangına dayanıklı alçıpan levhalar: Yangın olasılığı mevcut olan alanlarda tercih edilmektedir. Cam elyafı ile imal edildiği için yangında daha güvenli çözümler sunmaktadır.

 2. Ses yalıtımlı alçıpan levhalar: Normal alçıpanlara göre bu modeller, daha kaliteli ses yalıtımına sahiptir. Zira polimer, alçı ve ahşap lifi yer almaktadır.

 3. VOC emici alçıpan levhalar: Bu modeller, uçucu madde ve kimyasalları içine hapsedebilir. Bu ürünler kapsamına temizlik malzemeleri de dahildir.

 4. Küfe dayanıklı alçıpan levhalar: Yeşil tahta ya da rutubete dayanıklı alçıpan, bu gibi hallere karşı ekstra dayanıklılığa sahiptir. Balmumu ile kaplanarak sunulmaktadır.

 5. Normal alçıpan levhalar: Bu çözümler evlerde ve iş yerlerinde kullanım görebilmektedir. Tavanlardan duvarlara kadar pek çok yerde kullanılabilir. Aynı zamanda beyaz tahta olarak da isimlendirilir.

Kaç çeşit alçıpan var sorusuna da böylece yanıt verilebilir. Ceyhan Yapı eğitimli ve uzman ekipleri ile kaliteli ve uygun fiyatlı çözümler sunmaktadır. Firmamız kendini devamlı geliştirerek, çağdaş çözümler üretmektedir.

Alçıpan Levha Uygulama Şekilleri

Alçıpan uygulamaları kişilerin isteklerine göre şekillenir. Bu bakımdan farklı tarzda kullanımları mevcuttur. Alçıpan levha kullanım alanları temel olarak şu şekildedir;

 1. Korkuluk

 2. Odada işlevsel bölümler oluşturmak

 3. Oda seperatörü

 4. Odaların estetik yapısını değiştirme

 5. Duvara niş uygulamaları

 6. Televizyon ünitesi gibi mobilyalar

 7. Asma tavanlar

 8. Duvarlar

 9. Tavana yarı açık raf yapılması

 10. Aydınlatma sistemlerini dekoratif şekilde gizlemek

 11. Evde ya da iş yerinde yeni bir oda oluşturmak

Alçıpan kullanım alanları bu bakımdan geniş çözümler teklif etmektedir.

Alçıpan Levha Artıları Neler?

Alçılan levha pratik bir şekilde üretilir. Bu bakımdan gerek olduğu zaman yenilenmesi ya da sökülmesi mümkündür. Ayrıca şu gibi artıları da yer almaktadır;

 1. Uygun maliyelere sahiptir.

 2. Uzun seneler oyunca kullanılabilecek kaliteye sahiptir.

 3. Yapısal olarak güçlü ve kalitelidir.

 4. Montajı zorluk çekemden kısa sürede yapılabilir.

 5. Kalitesi yüksek olduğu için uzun yıllar dayanabilir.

 6. Duvarları verimli bir şekilde korur.

 7. Ateşe ve suya karşı dirençlidir.

 8. Müşterilerin ihtiyaçlarına göre imal edilir. Bu nedenle kesin sonuçlar sunmaktadır.

 9. Kalitesi yüksek olduğu için dayanıklıdır. Bu sayede duvar korumasını arttırır.

Alçıpan levha bu bakımdan pek çok avantaja sahiptir. Hem geçici hem de kalıcı şekilde uygulanması da büyük bir artı kazandırır. Ceyhan Yapı müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak kaliteyi uygun fiyatlar ile birleştirerek sunmaktadır. Gereksinimlerinizi en iyi şekilde değerlendirerek özel çözümler sunmaktadır. Bunlardan yararlanmak için iletişime geçmeniz yeterlidir.

Hemen Ara : 0534 854 44 32

İletişime Geçin
Sırameşeler / Osmangazi / Bursa

Ceyhan Yapı

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.