Yenişehir Alçıpan
Modern bir çözüm olan alçıpan levha sistemleri, her projede özel bir şekilde sunulmaktadır. Yaşam alanlarından iş yerlerine kadar her yerde kullanımı mümkündür. Bu çözümlerin verilebilmesi için öncelikle iletişime geçilmesi ve adresin belirtilmesi gerekir. Profesyonel ekipler ekspertiz için geldikten sonra müşteriler ile konuşmakta ve isteklerini öğrenmektedir. Bundan sonra gerekli incelemeler ve ölçümler gerçekleştirilir. Ardından elde edilen veriler ışığında levhalar üretilmektedir.

Yenişehir Alçıpan Ustası | Hemen Ara :

0534 854 44 32

Alçıpan levha kullanım alanları, günümüzde geniş bir yapıdadır. Bu uygulamalar müşterilere özel bir şekilde sunulmaktadır. Bu bakımdan şu gibi kullanım şekilleri yer almaktadır;

 1. Korkuluk

 2. Tavana yarı açık raf yapılması

 3. Aydınlatma sistemlerini dekoratif şekilde gizlemek

 4. Evde ya da iş yerinde yeni bir oda oluşturmak

 5. Odada işlevsel bölümler oluşturmak

 6. Oda seperatörü

 7. Televizyon ünitesi gibi mobilyalar

 8. Asma tavanlar

 9. Duvarlar

 10. Odaların estetik yapısını değiştirme

 11. Duvara niş uygulamaları

Ceyhan Yapı müşterilerinin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak verimli bir şekilde çalışmaktadır. Farklı alanlarda başarılı sonuçlar ortaya koymaktadır.

Alçıpan Levha Çözümleri

Modern bir çözüm olan alçıpan levha sistemleri, her projede özel bir şekilde sunulmaktadır. Yaşam alanlarından iş yerlerine kadar her yerde kullanımı mümkündür. Bu çözümlerin verilebilmesi için öncelikle iletişime geçilmesi ve adresin belirtilmesi gerekir.

Profesyonel ekipler ekspertiz için geldikten sonra müşteriler ile konuşmakta ve isteklerini öğrenmektedir. Bundan sonra gerekli incelemeler ve ölçümler gerçekleştirilir. Ardından elde edilen veriler ışığında levhalar üretilmektedir.

Ardından ilgili adrese eşyalar taşınarak montajı gerçekleştirilmektedir. Bu esnada farklı araçlardan yararlanılır. Profil aralarına uygulama tamamlandıktan sonra alçıpan nasıl yapılır için tüm işlemler de bitirilir.

Ceyhan yapı kurumsal yapısı, eğitimli ve uzman ekipleri ile zamanı verimli bir şekilde değerlendirmektedir. Disiplinli bir şekilde çalışarak temiz bir alan geride bırakmaktadır.

Kaç Çeşit Alçıpan Var?

Kaç çeşit alçıpan var? Bu modeller ihtiyaca göre tasarlandığı için farklı çözümler yer almaktadır. Her biri müşterilerin ihtiyaçlarına göre özel bir şekilde tasarlanmaktadır;

 1. Normal alçıpan modelleri: En sık kullanılan modeller olup yaşam alanlarından iş yerlerine kadar çalışmaktadır. Beyaz tahta olarak da adlandırılmaktadır.

 2. VOC emici modeller: Son zamanlarda yoğun şekilde kullanılmaktadır. Temizlik ve yapı maddeleri de dahil, uçucu ve kimyasalları içine çekerek, etkisiz hale getirebilmektedir.

 3. Küfe dayanıklı modeller: Rutubete dayanıklı alçıpan, yeşil tahta olarak da adlandırılmakta olup neme ve küfe karşı dayanıklıdır. Balmumu ile kaplanan yapıları vardır.

 4. Yangına dayanıklı modeller: Cam elyafla kaplanmaları sebebiyle, yangına karşı güçlü ve dayanıklı bir yapısı vardır. Garajlarda ve yangın ihtimali olan yelerde sıklıkla kullanılır.

 5. Ses yalıtımlı modeller: Polimer, alçı ve ahşap lifler kullanarak, normal alçıpanların ses yalıtımları arttırılır.

Firmamız, kaç çeşit alçıpan var kapsamında bunları profesyonel olarak sunmaktadır. Her biri gereksinimlere göre özel bir şekilde imal edilmektedir.

Alçıpan Levhalar Hangi Artılara Sahip?

Günümüzde alçıpan levha kullanım alanları oldukça geniştir. Zira müşterilerin gereksinimlerine göre biçimlendirilmektedir. Modern çözümler olduğu için birçok avantajı da beraberinde getirir. Kolay bir şekilde kullanılabildiği gibi sökülmesi de oldukça kolaydır.

Eğer profesyonel bir şekilde gerçekleştirilirse şu gibi avantajları da yer almaktadır;

 1. Uygun maliyelere sahiptir.

 2. Kalitesi yüksek olduğu için uzun yıllar dayanabilir.

 3. Uzun seneler oyunca kullanılabilecek kaliteye sahiptir.

 4. Yapısal olarak güçlü ve kalitelidir.

 5. Montajı zorluk çekemden kısa sürede yapılabilir.

 6. Duvarları verimli bir şekilde korur.

 7. Ateşe ve suya karşı dirençlidir.

 8. Kalitesi yüksek olduğu için dayanıklıdır. Bu sayede duvar korumasını arttırır.

Alçılan levha kullanım amacı ne olursa olsun her yerde kullanılabilir. Bu da sistemin artılarından bir tanesidir.

Müşteri memnuniyetini ön sırada tutan Ceyhan Yapı, birinci sınıf kalitede malzemeler kullanarak uzun yıllar kalıcı çözümler imal etmektedir. Bunları uygun fiyatlar ile birleştiren firmamız, tüm işlemleri kısa sürede tamamlamaktadır.

Hemen Ara : 0534 854 44 32

İletişime Geçin
Sırameşeler / Osmangazi / Bursa

Ceyhan Yapı

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.