Yıldırım Asma Tavan
Asma tavan özellikle ısı ve ses yalıtımı sağlamasının yanı sıra estetik görünüm sağlanması açısından da son yıllarda en çok tercih edilen yapı uygulamaları içerisinde yer almaktadır. Yıldırım asma tavan olarak vermekte olduğumuz hizmet sayesinde hem ısı ve ses yalıtımı sağlayabilir hem de estetik görünüme sahip tavanlara ulaşabilirsiniz.

Yıldırım Asma Tavan Ustası | Hemen Ara :

0534 854 44 32

Asma tavan özellikle ısı ve ses yalıtımı sağlamasının yanı sıra estetik görünüm sağlanması açısından da son yıllarda en çok tercih edilen yapı uygulamaları içerisinde yer almaktadır. Yıldırım asma tavan olarak vermekte olduğumuz hizmet sayesinde hem ısı ve ses yalıtımı sağlayabilir hem de estetik görünüme sahip tavanlara ulaşabilirsiniz.

Ana taban ile arada sağladığı boşluk sayesinde ses izolasyonu sağlayan bu yapılar özellikle biçimsiz duvar tadilatları, açıkta bulunan kablolar gibi nedenler için sıkça tercih edilmektedir. Ceyhan yapı olarak müşterilerimize sağlamış olduğumuz asma tavan hizmeti sayesinde kötü görünüme neden olan tüm unsurları ortadan kaldırarak en estetik görünüme sahip tavan hizmeti sunmaktayız.

Asma tavan sadece banyoda değil oturma odası, salon, mutfak veya yatak odası gibi çeşitli odalarda da tercih edilebilir olması nedeniyle oldukça kullanışlı ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bu süreçte kullanılan malzemelerin ötesi ve büyüklüğü önem taşımakta olup asma tavan çeşitleri içerisinden tercih edilen çeşide göre uygulama yöntemleri de farklılık göstermektedir.

Asma Tavan Çeşitleri Nelerdir?

Asma tavan modelleri çeşitli materyallere göre farklılık göstermekte olup farklı ihtiyaçlara uygun olarak yerine getirilmekte olan değişik asma tavan çeşitleri bulunmaktadır. Firmamızdan alacağınız asma tavan hizmetleri içerisinde yer alan çeşitler şöyle sıralanabilir;

  • Vektörel asma tavan

  • Alçıpan asma tavan

  • Taş yünü asma tavan

  • Karolam asma tavan

  • Akustik asma tavan

  • Metal asma tavan

Vektörel Asma Tavan Nedir?

Vektörel asma tavan özellikle iç mekan hacmine değiştirmek ve tavan yüksekliğini azaltmak için en çok tercih edilen asma tavan modelleri içerisinde yer almaktadır.

Uygulanan bu teknik sayesinde yüksek tavanların daha ulaşılabilir konuma gelmesi sağlanmakta olup aynı zamanda yapılan diğer teknik işlemler de daha kolay yerine getirilmektedir. Çoğunlukla vektörel asma tavan modelleri geniş salonlarda veya tiyatro alanlarında kula anılmakta olup firmamızdan alacağınız hizmetler içerisinde yer almaktadır.

Alçıpan Asma Tavan Nedir?

Alçıpan asma tavan modelleri Türkiye’de en yaygın olarak kullanılan asma tavan çeşidi olarak kabul edilmekte olup 2 adet alçı karton arasına yerleştirilmekte olan tabaka ile meydana gelmektedir.

Oldukça kullanışlı bir malzeme olması sayesinde uygulandığı tavanlarda ısı ve ses yalıtımı sağlamakta olup aynı zamanda kolay temizlenebilir olmasıyla da sıkça tercih edilmektedirler.

Hafif olması sayesinde depreme karşı dayanıklı olmakta ve deprem anında yaşanabilecek çökme durumunda diğer tavan modellerine göre daha az hasar yaratmaktadır. Dünya standartlarına uygun olarak üretilmiş malzemeler kullanan firmamızdan tüm iç mekan tasarımları için alçıpan asma tavan hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Alçıpan asma tavan fiyatları diğer asma tavan modellerine göre biraz daha uygun fiyatlara sahip olup genellikle hem uygun fiyatlı olması hem de tüm alanlarda kullanıma uygun olması sayesinde popüler asma tavan çeşitleri olmaktadır.

Alüminyum Asma Tavan Nedir?

Alüminyum asma tavan hem endüstriyel alanda hem de evlerde sıkça kullanılabilen asma tavan modelleri içerisinde yer almakta olup aynı zamanda rahat kullanımı sayesinde banyo gibi nemli alanlarda da tercih edilebilmektedir.

Banyo tavan modelleri içerisinde son yıllarda en çok tercih edilen modeller alüminyum asma tavan modelleri olarak karşımıza çıkmakta olup havalandı ama özelliği sayesinde sadece banyolarda değil sauna veya hamam gibi alanlarda da oldukça kullanışlıdırlar.

Alüminyum asma tavan modelleri ise fiyat bakımından biraz daha maliyetli olsalar da ortalama fiyata sahip olmaları nedeniyle evlerinizin banyolarında gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Firmamızdan alacağınız asma tavan hizmeti sayesinde uzun yıllar problem yaşamadan kullanmanız mümkün olacaktır.

 

Hemen Ara : 0534 854 44 32

İletişime Geçin
Sırameşeler / Osmangazi / Bursa

Ceyhan Yapı

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.