Kestel Asma Tavan
Bursa ili ve çevresinde hizmet vermekte olan firmamız Kestel asma tavan hizmeti sağlayarak bu bölgede de en başarılı asma tavan yapımı gerçekleştirmektedir. Özellikle asma tavan kullanımı son yıllarda kolay kullanıma sahip olması ve çeşitli avantajları nedeniyle birçok kişi tarafından tercih edilmekte olup geniş kullanım alanlarına sahip olması da bu tavan modellerini popüler hale getirmektedir.

Kestel Asma Tavan Ustası | Hemen Ara :

0534 854 44 32

Bursa ili ve çevresinde hizmet vermekte olan firmamız Kestel asma tavan hizmeti sağlayarak bu bölgede de en başarılı asma tavan yapımı gerçekleştirmektedir. Özellikle asma tavan kullanımı son yıllarda kolay kullanıma sahip olması ve çeşitli avantajları nedeniyle birçok kişi tarafından tercih edilmekte olup geniş kullanım alanlarına sahip olması da bu tavan modellerini popüler hale getirmektedir.

Hizmet vermeye başladığımız günden beri müşteri memnuniyetini önemsemiş olan firmamız özellikle sağlamış olduğu hizmetler içerisinde en iyi hizmeti sizlere sunmak için çalışma yürütmekte olup aynı zamanda firma bünyemizde görev almakta olan ekip çalışanlarımızla hizmet sağladıkları alanda uzman ve yetkili kişiler olmaktadır.

Asma Tavan Modelleri

Asma tavan modelleri içerisinde çeşitli asma tavan çeşitleri yer almakta olup kullanım alanları ve kullanılan malzemeler bakımından farklılık göstermektedir. Asma tavan modelleri içerisinde yer alan çeşitler vektörel asma tavan, taş yünü asma tavan, metal asma tavan, alçıpan asma tavan ve alüminyum asma tavan olarak ayrılmaktadır.

Taş Yünü Asma Tavan Nedir?

Taş yünü asma tavan içerisinde kullanılan ana malzeme bazal taşının ezilerek toz haline getirilmiş ve daha sonra içerisine geri dönüşüme uygun kimyasal maddelerin koyulmuş olduğu taş yünü maddesi olmaktadır.

Bu model sahip olduğu beyaz rengi sayesinde doğrudan bu şekilde kullanılabileceği gibi talep edildiği halde boyanarak kullanılması da mümkün olmaktadır. Yangına karşı dayanıklı olması sayesinde oldukça güvenilir bir malzeme olan taş yünü ile yapılan asma tavan modelleri olası yangınlara karşı oldukça dayanıklı olmakta ve temizliğe uygun materyal olması sayesinde insan sağlığına herhangi bir zararı bulunmamaktadır.

Metal Asma Tavan Nedir?

Hazır asma tavan modelleri içerisinde yer alan metal asma tavan çeşidi özellikle sahip olduğu görsel kalitesi sayesinde yaygın olarak kullanılan modeller içerisinde yer almaktadır. Metal asma tavan kullanım alanları içerisinde çoğunlukla okul, hastane veya ofis gibi alanlar yer almakta olup birçok avantajı da beraberinde getirmektedir.

Metal asma tavan avantajları içerisindeyse özellikle kolay temizlenebilir ürünler olması ve hafif olması sayesinde kullanıldıkları tüm alanlarda hem işlevsel hem de estetik bir kullanım imkanı sağlamaktadır. Çoğunlukla hastane veya okul gibi alanlarda tercih edilmesinin nedeni bakteri üretmeyen yapısı ile ısıyı koruyan ve ses yalıtımı sağlayan özellikleri yer almaktadır.

Asma Tavan Fiyatları

Asma tavan fiyatları üzerinde özellikle belirleyici bazı faktörler bulunmakta olup bu faktörler içerisinde en temel faktör asma tavan çeşidi olmaktadır. Bunun yanı sıra kullanılacak olan asma tavan çeşidi ile birlikte uygulanacak olan alanın metrekare ölçüsü de fiyatlar üzerinde belirleyici olmaktadır.

Kullanım alanları farklılık gösteren çeşitli modeller içerisinde özellikle birkaçı ev ve iç mekan için uyumluluk gösterirken birkaçı genellikle özel kullanım alanlarına sahip olmaktadır. Bu noktada ek olarak kullanılacak bazı aksesuarlar ile birlikte asma tavan uygulaması sırasında da ihtiyaç duyulan malzeme fiyatları ve işçilik fiyatı gibi çeşitli faktörler asma tavan fiyatları üzerinde belirleyici olmaktadır.

Hazır asma tavan fiyatları için en net bilgilere firmamız ile iletişime geçmeniz halinde ulaşabilir ve böylece uygulama yapacağınız alan ölçüleri hesaplanarak tercih ettiğiniz asma tavan çeşidi üzerinden fiyat hesaplaması yapılmakta ve bu fiyat hesaplaması içerisine kullanılacak malzemelerin fiyatları bir gün işçilik gibi çeşitli fiyatlandırmalar da dahil edilmektedir.

Böylece net fiyatlar üzerinden hizmeti alıp almayacağınızı belirlemeniz mümkün olup yukarıdaki faktörlere göre değişiklik söz konusu olduğunu da göz önünde bulundurarak mutlaka fiyatı belirleyen ve fiyat üzerinde etkin rol oynayan faktörleri göz önünde bulundurmaya özen göstermelisiniz.

 

Hemen Ara : 0534 854 44 32

İletişime Geçin
Sırameşeler / Osmangazi / Bursa

Ceyhan Yapı

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.