Gemlik Asma Tavan
Asma tavanlar, özellikle evlerin salon ve oturma odaları için tercih edilmekle birlikte çeşitli pek çok bina için de etkili bir şekilde kullanılmakta ve tercih edilmektedir. Günümüzde ev dekorasyonu için kişilerin göz bebeği olan ve asma tavanlar için Gemlik’te güvenilir ve kaliteli bir firma arayan kişiler, Gemlik asma tavan hizmeti veren Ceyhan Yapı firmamızı tercih ederek, arzuladığı estetik asma tavana en uygun fiyatlarla sahip olabilmektedir.

Gemlik Asma Tavan Ustası | Hemen Ara :

0534 854 44 32

Asma tavanlar, özellikle evlerin salon ve oturma odaları için tercih edilmekle birlikte çeşitli pek çok bina için de etkili bir şekilde kullanılmakta ve tercih edilmektedir. Günümüzde ev dekorasyonu için kişilerin göz bebeği olan ve asma tavanlar için Gemlik’te güvenilir ve kaliteli bir firma arayan kişiler, Gemlik asma tavan hizmeti veren Ceyhan Yapı firmamızı tercih ederek, arzuladığı estetik asma tavana en uygun fiyatlarla sahip olabilmektedir.

Birçok farklı şekilde dizayn edilen asma tavan modelleri, özellikle uygulama alanına göre de birbirinden ayrılırken firmamız, tüm asma tavan uygulamaları için uzman ekibi ile kusursuz bir hizmet sunmaktadır. Yapılarda estetiği en modern şekilde yakalayabilmek adına kaliteli bir asma tavana sahip olmak için profesyonel bir firmanın tercih edilmesi son derece önemlidir.

Ceyhan Yapı olarak, uzun yıllardan bu yana Bursa’nın her bir köşesinde kaliteli hizmetlerimizi sunmaktayız. Asma tavan için;

 • Çocuk Odası
 • Yatak Odası
 • Salon
 • Oturma Odası
 • Banyo
 • Mutfak

Fark etmeksizin evinizin her bir tavanı için en özel ve en doğru asma tavan uygulamalarını gerçekleştirmekteyiz. Bursa’nın en uygun fiyatlarla asma tavan hizmeti veren firması olarak, profesyonel hizmetlerimize hız kesmeden aynı ciddiyet ve kalite ile devam etmekteyiz.

Asma Tavan Uygulamalarında Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Evlerinde bir asma tavana sahip olmak isteyen kişilerin, bu asma tavana en kaliteli şekilde sahip olabilmesi ve sorunsuz bir hizmet alabilmeleri için mutlaka profesyonel bir firmanın tercih edilmesi gerekmektedir.

Hem asma tavanın herhangi bir kusura sahip olmaması hem de uygulama aşamasında sıkıntısız bir şekilde uygulanarak istenilen estetik ve hoş görünümün elde edilebilmesi adına, Bursa sakinleri için aradıkları hizmeti bulabilecekleri Ceyhan Yapı olarak, büyük bir titizlikle hizmet vermekteyiz.

Asma tavan uygulamaları her ne kadar kısa sürede ve kolayca gerçekleştirilebilen uygulamalar olsa da özellikle bu süreçte oldukça dikkatli olunması ve her bir adımın titizlikle gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Asma tavan uygulamalarında dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? Sorusuna yanıt olarak şunları söyleyebilmek mümkündür;

 • U profillerin duvara montelenmesi aşamasında vidaların mutlaka dübelle uygulanması gerekmektedir.
 • Asma tavanların sabitlenmesinde mutlaka yeterli sayıda paslanmaz çelik vida ve dübel kullanılmalıdır.
 • Kullanılacak olan levha ve özellikleri, asma tavanın uygulanacağı mekanın fonksiyonuna göre belirlenmelidir.
 • Asma tavanın sorunsuz gerçekleştirilebilmesi adına askı çubuklarının gereken mesafede olması gerekmektedir.

İşte tüm bu noktalarda Ceyhan Yapı olarak, tüm gereklilikleri kusursuzca yerine getirerek en özel asma tavanları sizlere sunmaktayız.

Gemlik Asma Tavan Fiyatları

Asma tavan fiyatlarını etkileyen ve belirleyen çeşitli hususlar bulunmaktadır. Bu hususlar dikkate alınarak kişilerin hizmet almak istediği asma tavan uygulaması için bir maliyet hesaplanarak kişilere fiyat sunulmaktadır. Ancak firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet ve fiyat politikası ile siz müşterilerimizi asla yüksek maliyetlerle karşı karşıya bırakmamakta, tüm hususları en iyi şekilde değerlendirerek sizlere en düşük fiyatları sunmaktadır.

Asma tavan fiyatları hususunda öncelikle asma tavanın özellikleri etkili olmakla birlikte, günümüzde asma tavanlar için pek çok özellik bulunabilmekte veya eklenebilmektedir. Ancak genel olarak asma tavan fiyatlarını belirleyen en önemli hususlar şöyledir;

 • Malzeme seçimi
 • Aydınlatma sistemi bulunup bulunmaması
 • Özel ek istekler ve özellikle
 • Montaj işlemleri
 • Yangına dayanıklılık

Asma tavanlar için pek çok değişken bulunduğu ve bu nedenle de fiyatlar oldukça değişiklik gösterebildiği için, kişilerin tavanlarının detaylarını belirtmesi ve özellikle de neye ihtiyacı olduğunu ya da nasıl bir asma tavana sahip olmak istediğini bilmesi son derece önemlidir.

  

Hemen Ara : 0534 854 44 32

İletişime Geçin
Sırameşeler / Osmangazi / Bursa

Ceyhan Yapı

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.