Görükle Asma Tavan
Bursa’nın her bir köşesinde profesyonel hizmetlerimiz ile siz Bursa sakinleri için asma tavan hizmeti veriyoruz. Bursa’nın güzide ilçesi Görükle için de aynı kalitede ve özveride asma tavan uygulamaları için hizmet verirken, Görükle asma tavan firması olarak en uygun fiyatlarla müşterilerimizin memnuniyetini kazanıyoruz.

Görükle Asma Tavan Ustası | Hemen Ara :

0534 854 44 32

Bursa’nın her bir köşesinde profesyonel hizmetlerimiz ile siz Bursa sakinleri için asma tavan hizmeti veriyoruz. Bursa’nın güzide semti Görükle için de aynı kalitede ve özveride asma tavan uygulamaları için hizmet verirken, Görükle asma tavan firması olarak en uygun fiyatlarla müşterilerimizin memnuniyetini kazanıyoruz.

Yaşam alanlarınızda modern bir hava yakalamak, estetik bir görünüm ile ev dekorasyonunuza son derece özel bir şıklık katmak adına asma tavan tercih edebilir, bunun için de Bursa’nın en profesyonel asma tavan hizmetlerini sunan Ceyhan Yapı olarak bizleri güvenle tercih edebilirsiniz.

Yalnızca ev dekorasyonu için değil, aynı zamanda işyeri ve bina dekorasyonu için de büyük önem taşıyan asma tavanlar için uzman ekibimiz ve işinin ehli ustalarımız ile müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçları adına birbirinden kaliteli ve şık asma tavan modelleri üretiyor ve uyguluyoruz.

Oldukça çeşitli malzemelerden yapılabilen ve usta bir işçilik ile sizlerin diledikleri tavana en kısa sürede ve kusursuz bir şekilde uygulanabilen asma tavanlar için, Görükle’nin yanı sıra Bursa’nın her ilçesi için son derece özverili bir hizmet veriyoruz.

Asma Tavan Avantajları Nelerdir?

Asma tavanlar, günümüzde tercih edilirliği giderek artan ve özellikle yapılarda son derece estetik bir görünüm kazandırmakla kalmayıp beraberinde pek çok avantaja da sahiptir. Kullanım alanı da oldukça geniş olabilen asma tavanlar için günümüzde pek çok farklı model tercih edilebilmekte, bununla birlikte farklı malzemeler ile de asma tavan üretilip kullanılabilmektedir.

Asma tavan avantajları nelerdir? Sorusuna yanıt verilecek olursa; Özellikle Ceyhan Yapı’yı tercih ederek yaşam alanları için hayal ettiği asma tavana sahip olmak isteyen kişilerin, profesyonel hizmetimiz sayesinde elde edeceği avantajlar şunlardır;

 • Tasarım ve model açısından oldukça çeşitlidir.
 • Hem ısı hem de ses yalıtımı sağlar.
 • Her türlü oda için son derece uygundur
 • Nem ve kalıp direnci oldukça yüksektir.
 • Son derece kolay ve hızlı bir şekilde kurulabilmektedir.
 • Tavandaki istenmeyen boru, kablo gibi malzemelerin gizlenmesini sağlar.
 • Kullanıldığı yerde son derece modern, şık ve estetik bir görünüm oluşturur.

Bizler de tüm bu avantajlardan en iyi şekilde yararlanabilmeleri adına Görükle sakinleri için tüm Bursa’da olduğu gibi profesyonel asma tavan hizmeti sunuyoruz. Bizleri tercih ederek evinizin tavanında görmek istediğiniz her türlü asma tavan için harika bir sonuç ile istediğinize en uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Asma Tavan Modelleri

İç mekanların tavanlarında estetik açıdan son derece etkili bir uygulama olarak özellikle günümüzde gelişen imkanlar ile birlikte pek çok farklı modele sahip olan asma tavanlar, hem uygun fiyatlı hem de arzulanan tavana sahip olunabilecek pek çok model seçeneğine sahiptir.

Asma tavan modelleri hususunda firmamız, müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda tüm asma tavan modellerini büyük bir ustalıkla tavanlarında uygulayabilmekte, uzman ekibimiz, titiz ve özverili bir çalışma ile kusursuz bir asma tavana müşterilerimizin sahip olabilmesini sağlamaktadır.

Ceyhan Yapı olarak çeşitli malzemelerde ve çeşitli modellerde oldukça geniş bir seçenek imkanına sahip olarak, müşterilerimizin hayal ettiği estetik görünüm için talep edilen tüm asma tavanları gerçeğe dönüştürebiliyoruz.

Özellikle günümüzde en çok tercih edilen, hem yapısı hem fiyatı hem de görüntüsü ile dikkat çeken asma tavan modelleri arasında şunlar yer almaktadır;

 • Alçıpan asma tavan
 • Metal asma tavan
 • Vektörel asma tavan
 • Taşyünü asma tavan
 • Akustik asma tavan
 • Alüminyum asma tavan
 • Karolam asma tavan
 • Lamel asma tavan
 • Petek asma tavan

Gibi oldukça çeşitli modeller bulunurken, firmamız tüm asma tavan modelleri için kişilerin istek ve ihtiyaçlarını en kaliteli malzemeler ve en kaliteli uygulamalar ile sunmaktadır.

Hemen Ara : 0534 854 44 32

İletişime Geçin
Sırameşeler / Osmangazi / Bursa

Ceyhan Yapı

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.