Yıldırım Banyo Tadilat
Yıldırım banyo tadilat alanında hizmet vermekte olan firmamız ile tüm ev ve iş yerlerinde bulunan banyoların tadilatını gerçekleştirmekte olup daha modern ve daha kullanışlı banyoları hizmetinize sunmaktayız.

Yıldırım Banyo Tadilat | Hemen Ara :

0534 854 44 32

Yıldırım banyo tadilat alanında hizmet vermekte olan firmamız ile tüm ev ve iş yerlerinde bulunan banyoların tadilatını gerçekleştirmekte olup daha modern ve daha kullanışlı banyoları hizmetinize sunmaktayız.

Ceyhan Yapı olarak banyo tadilat hizmetimiz içerisinde müşterilerimizin ihtiyaç duydukları tüm hizmetleri tespit etmekte ve deforme olmuş kullanılması mümkün olmayan banyo ve banyo mobilyalarını en modern şekilde değiştirmekteyiz.

Evlerimizin en önemli bölümleri içerisinde yer alan banyo uzun yıllar kullanıldığı takdirde çeşitli problemleri ve yıpranmaları da beraberinde getirmektedir. Bunun yanı sıra özellikle tıpkı giyim alanında olduğu gibi ev mobilyalarında da moda olan ürünler güncel olarak değişiklik gösterdiği için birçok kişi en güncel mobilyalar ile banyo tadilatı yaptırmak isteyebilmektedir.

Bursa ili ve çevresinde hizmet vermekte olan firmamız Yıldırım bölgesinde de hizmet vermeye devam etmekte olup bu bölgede banyo tadilat hizmeti almak isteyen tüm adreslere en kısa sürede deneyimli ve profesyonel ekip çalışanlarımızı yönlendirmekteyiz.

Banyo Tadilat Firmaları

Banyo tadilat firmaları içerisinden özellikle firma tercihi yapım aşaması oldukça önemli olup tadilat sırasında firma bünyesinde çalışmakta olan usta veya diğer ekip çalışanlarının tecrübeli ve deneyimli olması oldukça önemli olup bu süreçte firma seçimi yaparken oldukça dikkatli olunması gerekmektedir.

Banyo tadilat firmaları içerisinde yer alan firmamız sizler için en uygun banyo tadilat planını oluşturarak banyonuzu daha işlevsel hale getirmek ve aynı zamanda daha modern ve estetik bir görünüm kazandırmak en birinci görevimiz olmaktadır.

Ekip çalışanlarımız tarafından çıkartılan bu plan kapsamında tadilat sırasında ihtiyaç duyulan tüm malzemeler listelenmekte olup banyo içerisinde seramik, mermer veya granit gibi materyaller kullanmak isteyen kişilerin veya beton, lamine ya da parke gibi materyal kullanımı yapmak isteyen kişilerin tercih ettikleri bu materyallerin uygun olup olmadığı da tespit edilmektedir.

Banyo tadilatı sırasında duvar ve zemin için kullanılacak olan malzemelerin seçimi oldukça önemli olup bu bölgedeki malzemelerin su ile sürekli olarak temas halinde bulunabileceğini göz önünde bulundurarak temizlenmesi en kolay ve su geçirgen özelliği olmayan materyal seçimi oldukça önemlidir.

Banyo Tadilat Örnekleri

Banyo tadilat örnekleri içerisinden özellikle sizin için uygunluk gösteren örnek çalışmalarımızı müşterilerimize ileterek talep ettikleri tadilat sürecini başlatmakta olup özellikle küçük banyo tadilatı sırasında banyoda kullanılan veya kullanılmak üzere yeniden satın alınacak olan mobilyaların işlevsel şekilde alana dağıtılması da yine tarafımızca profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Özellikle küçük banyolarda alanın dar olması buraya yerleştirilecek olan duşakabin, klozet, banyo dolabı veya çeşitli mobilyaların ideal boyutlarda seçilmesi veya hali hazırda bulunan mobilyaların en uygun şekilde dizayn edilmesi oldukça önemlidir.

Banyo Tadilatı Hesaplama

Banyo tadilat hesaplama işlemi sırasında ise özellikle banyonun alan hesaplaması yapılarak gider ile banyo eğimi hesaplanmakta ve su eğiminin hangi yöne ne tarafa doğru olacağı da belirlenmektedir.

Daha sonra ise bu eğime uygun olarak mobilyaların yerleştirilmesi yer almakta olup hem ferah hem de dekoratif bir görünüm oluşturulmaktadır. Özellikle küçük banyolarda büyük veya hacim olarak fazla yer kaplayan banyo dolapları kullanım alanını daralttığı için önerilmemekte olup bu alanda için daha işlevsel ancak küçük boyutlu dolap modelleri önerilmektedir.

Özellikle banyo tadilatı sırasında hesaplamaların doğru yapılması oldukça önemli olup daha sonra fiyat belirlemesi noktasında da ön planda yer almaktadır. Hesaplamanın doğru yapılmaması fiyatlarda artışa neden olabileceği gibi aynı zamanda planlanan şekilde estetik ve en işlevsel görünüm de ortaya çıkmamaktadır.

Hemen Ara : 0534 854 44 32

İletişime Geçin
Sırameşeler / Osmangazi / Bursa

Ceyhan Yapı

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.