Gürsu Banyo Tadilat
Gürsu banyo tadilat alanında müşterilerimize en iyi hizmeti sunmakta olan firmamızın hem vizyonu hem misyonu içerisinde müşteri memnuniyeti üst sıralarda yer almaktadır. Herkesin hayali olan güzel ve bakımlı banyoyu müşterilerimize deneyimli personellerimiz ile oldukça uygun fiyatlar dahilinde sunmaktayız.

Gürsu Banyo Tadilat | Hemen Ara :

0534 854 44 32

Gürsu banyo tadilat alanında müşterilerimize en iyi hizmeti sunmakta olan firmamızın hem vizyonu hem misyonu içerisinde müşteri memnuniyeti üst sıralarda yer almaktadır. Herkesin hayali olan güzel ve bakımlı banyoyu müşterilerimize deneyimli personellerimiz ile oldukça uygun fiyatlar dahilinde sunmaktayız.

Evin birçok noktası kadar banyoda oldukça önemli olup mutlaka dekorasyon alanında uyumlu tasarımlar yapılması gerekmektedir. Banyo tadilat alanında deneyimli ekip çalışanlarımız ile Ceyhan Yapı olarak en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla en kısa sürede müşterilerimize sunmaktayız.

Banyo tadilatı sırasında estetik görünüm kadar banyonun kullanışlı olarak tasarlanması da oldukça önemli olup özellikle küçük banyo tadilatları sırasında hem ferah hem de kullanışlı bir tasarım yapılması gerekmektedir.

Çoğu zaman geniş banyoları dahi yanlış tasarlayarak işlevsiz ve kullanılmaz hale getirmek söz konusu olsa da biz firma olarak küçük banyolarını dahi en işlevsel hale getirme sözünü müşterilerimize vermekteyiz.

Doğru şekilde dekore edilmiş olan tüm banyolar oldukça kullanışlı olmakta ve aynı zamanda ferah renk seçimi yapılmasıyla daha geniş alan yaratılması mümkün olmaktadır. Cam tasarımları özellikle küçük banyoları daha geniş ve perspektif göstermesi nedeniyle duşakabin seçimi yaparken veya banyo dolabı için ayna seçimi yaparken cam tercih edilmesi küçük banyolar için çok daha işlevseldir.

Banyo tadilatı sırasında özellikle renk seçimi oldukça önemli olup çoğu zaman koyu renklerin seçilmesi daha boğucu bir hava yarattığı için açık renkler tercihimiz olmaktadır. Böylece banyo gibi nemli alanların daha ferah ve daha geniş bir görünüme sahip olması mümkün olmakta ve aynı zamanda kullanılacak tüm mobilya dekorasyonları ile uyumluluk sağlamaktadır.

Uzun yıllardan beri banyo tadilatı içerisinde trend haline gelmiş olan ahşap ürünler son yıllarda yerini cam ürünlere bırakmıştır. Modernizmi yakalamak ve uzun yıllar modern kalacak banyolara sahip olmak için Ceyhan Yapı olarak sizlere hizmet sunmaktayız.

Banyo Tadilatında Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Banyo tadilatı her ne kadar basit bir işlem gibi görünse de aslında birçok detay ve püf. Tadilatın ilerleyişini ve elde edilen sonucun başarılı olmasını etkilemektedir. Bu noktada özellikle banyo tadilatı için başlanan işlem öncesi süreçte seçilmesi gereken bazı unsurların doğru seçilmesi bu sürecin istenildiği şekilde ilerlemesine ve sonucun başarılı olmasına olanak sağlamaktadır.

Banyo tadilatı sırasında dikkat edilmesi gerekenler maddeler halinde şöyle sıralanabilir;

  • Doğru taş tercihi yapmak
  • Doğru malzeme seçimi yapmak
  • Su eğilimini hesaplamak
  • Planlama yapmak
  • İşlevsiz banyo mobilyalarının değiştirilmesi

İlk olarak doğru taş seçimi yapmak genellikle banyolarda taş kullanımı nedeniyle oldukça önem arz etmekte olup genellikle taş seçiminin en temel nedeni bu bölgede su miktarının ve nemin fazla olmasıdır.

Dayanıklılık açısından özellikle ıslak zeminler için doğal taşlar kullanılabileceği gibi sentetik taşlarda kullanılması mümkün olmaktadır.

Banyo tadilat örnekleri içerisinde ön plana alınması gereken en önemli konu ise doğru malzeme seçiminin yapılmasıdır. Banyo içerisinde hem duvar hem de zemin için malzeme seçimi yapmak banyoların uzun ömürlü kullanılabilmesi için oldukça önemlidir.

Bu süreçte su geçirgen özelliğe sahip olmayan ve kullanılan yapıştırıcılarla yalıtım sağlayan malzemelerin tercih edilmesi ve bu malzemelerin mutlaka kaliteli materyal kullanılarak üretilmiş olması hem maliyet hem de zaman açısından oldukça önemlidir.

Banyoların giderlere bağlanan bölümleri özellikle eğimli noktada en alt kısımda yer almakta olup su eğiminin doğru hesaplanması daha sonra oluşabilecek problemleri de önlemektedir. Yanlış eğim hesaplaması yapmak olası su taşımalarında suyun banyo içerisindeki mobilyalara ulaşmasına neden olmakta ve ciddi durumlarda evin içine dahi ulaşmasına sebep olmaktadır.

 

 

Hemen Ara : 0534 854 44 32

İletişime Geçin
Sırameşeler / Osmangazi / Bursa

Ceyhan Yapı

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.