Kestel Banyo Tadilat
Ceyhan yapı olarak Kestel banyo tadilat hizmeti veren firmalar içerisinde en profesyonel hizmeti sağlamaktayız. Özellikle banyo tadilatı sırasında görev alan tüm usta ekip çalışanlarımız alanında deneyimli ve profesyonel olmaları sayesinde en başarılı banyo tadilatını sunmaktadır.

Kestel Banyo Tadilat | Hemen Ara :

0534 854 44 32

Ceyhan yapı olarak Kestel banyo tadilat hizmeti veren firmalar içerisinde en profesyonel hizmeti sağlamaktayız. Özellikle banyo tadilatı sırasında görev alan tüm usta ekip çalışanlarımız alanında deneyimli ve profesyonel olmaları sayesinde en başarılı banyo tadilatını sunmaktadır.

Banyo tadilatı sırasında birçok farklı faktör ön planda tutulmakta olup özellikle doğru hesaplama, kullanılacak olan aksesuarların uygunluk göstermesi ve eğim hesaplaması gibi tüm faktörler en estetik görünümlü banyonun ortaya çıkmasına olanak sağlamaktadır.

Banyo tadilat işlemi sırasında özellikle aksesuarların nereye konumlanacağı banyo tadilat hesaplamaları içerisinde yer almakta olup doğru planlama yapılması oldukça önemlidir.

Banyo Aksesuarları

Genellikle banyo aksesuarlarının nereye konumlanacağı küçük banyo tadilatı sırasında önem arz etmekte olup kullanılacak olan tüm eşyaların ve aksesuarların en işlevsel noktalara yerleştirilmesi gerekmektedir.

Bu noktada çamaşır makinesinin nereye konulacağı veya çamaşır makinesinin dolap içine mi konulacağı oldukça önemli olmaktadır. Bunun yanı sıra çöp kovası, kirli sepeti veya diğer banyo mobilyalarının banyo tadilatı sırasında doğru hesaplamaları ve banyonun ideal ölçülerine uygun olarak seçilmeleri oldukça önemlidir.

Banyo tadilatı sırasında dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardan biri ise duşakabin olmaktadır. İlk olarak duşa kabin kullanılıp kullanılmayacağını göz önünde bulundurmak veya duşakabin yerine küvet tercihi yapılması halinde planlamanın nasıl yapılacağını belirlemek oldukça önemlidir.

Genellikle küçük banyoların tadilatları sırasında küvet yerine duşakabin daha çok önerilmekte olup daha az yer kaplaması sayesinde daha geniş bir alan kullanıma açılmış olmaktadır. Bu süreçte müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve zevklerine göz önünde bulundurarak en ideal tadilat planı oluşturmaktayız.

Banyo Tadilat Dekorasyonu

Banyo tadilat dekorasyonu içerisinde özellikle banyo duvar ve zemininde kullanılacak materyallerin çeşidi ve rengi oldukça önemli olup diğer aksesuarlar ile uygun tonlarda bulunması gerekmektedir. Bu noktada yer ile duvarların aynı renk mi yoksa farklı renklerde ya da desenlerde mi olacağına karar verilmesi gerekmekte olup banyonun genişliğinin ve renk tonlarının da özellikle duşakabin seçimi sırasında göz önünde bulundurulması gerekmektedir.

Duşakabin seçimi yapılırken banyonun genel dekorasyonu ile uyumlu ve aynı zamanda kullanışlı modellerin seçilmesi gerekmekte olup geniş banyoya sahip olan kişilerin jakuzi veya duşa kabine ek olarak küvet tercihi yapması da mümkün olmaktadır.

Son olarak küvet veya duşakabin için banyo aksesuarları seçimi sırasında musluk dizaynı, banyo tekstil ürünleri ve banyo kapısı da oldukça önemlidir.

Banyo içerisinde kullanılacak olan zemin ve duvar malzemelerinin yanı sıra tavan ve kapı gibi unsurlar da oldukça önemli olup bu bölgede sürekli olarak su ve nem bulunması nedeniyle suya ve neme dayanıklı materyaller kullanılarak üretilmiş olan duvar, zemin ve tavan kaplama malzemeleri seçilmesi gerekmekte olup kapı seçimi yapılırken de suya ve neme dayanıklı malzemelerden üretilmiş kapı modellerinin seçilmesi gerekmektedir.

Banyo Tadilat Fiyatları

Banyo tadilat fiyatları içerisinde özellikle banyoların küçük veya büyük olması en temel belirleyici faktörü oluşturmaktadır. Bu noktada küçük banyo tadilatı fiyatları büyük banyo tadilatı fiyatlarına göre daha uygun olmasının nedeni alan ölçüsünün yani kullanılacak malzemelerin metrekare miktarının az olmasından kaynaklanmaktadır.

Yani 6 metrekare banyo tadilat fiyatları ile 20 metrekare banyo tadilat fiyatları farklılık göstermekte olup genellikle 6 metrekare banyo tadilat fiyatları daha uygun olmaktadır.

Banyo tadilatı fiyat bilgisi için firmamızla iletişime geçebilir ve banyonuzun alan ölçümünü yaptıktan sonra içerisinde kullanılacak duvar, zemin, tavan malzemelerinin ihtiyacına göre fiyat listelenmesi yapılmakta olup ek olarak kullanılacak klozet, duşakabin, banyo dolabı veya kapı gibi ürünlerinde fiyat hesaplaması yapılarak ham fiyat belirlenmektedir.

 

Hemen Ara : 0534 854 44 32

İletişime Geçin
Sırameşeler / Osmangazi / Bursa

Ceyhan Yapı

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.