Nilüfer Banyo Tadilat
Nilüfer banyo tadilat hizmeti sağlayan firmamız ile hayalini kurduğunuz banyolara uygun fiyatlarla kısa sürede ulaşabilirsiniz. Ceyhan Yapı olarak Bursa’da banyo tadilatı hizmeti veren firmamız eski banyonuza yeni bir hava katarak oldukça modern bir görünüm hizmeti sunmaktadır.

Nilüfer Banyo Tadilat | Hemen Ara :

0534 854 44 32

Nilüfer banyo tadilat hizmeti sağlayan firmamız ile hayalini kurduğunuz banyolara uygun fiyatlarla kısa sürede ulaşabilirsiniz. Ceyhan Yapı olarak Bursa’da banyo tadilatı hizmeti veren firmamız eski banyonuza yeni bir hava katarak oldukça modern bir görünüm hizmeti sunmaktadır.

Özellikle yaşam alanlarımız teknik veya mimari açıdan en çok dikkat edilmesi gereken çeşitli alanlardan oluşmakta olup bu alanlar içerisinde banyolar oldukça önemli bir yere sahiptir. Genellikle su ve nem miktarı fazla olan alanlarda kullanılan malzemelerin kaliteli ve dayanıklı seçilmesi tadilatların uzun ömürlü olmasına olanak sağlamaktadır.

Standartlara uygun olarak seçmiş olduğumuz malzemeler ile doğru işçilik sağlayan ekip çalışanlarımızı bir araya getirerek sunmuş olduğumuz bu hizmet kapsamında banyolarında uzun yıllar boyunca herhangi bir problem yaşamadan kullanmaya devam etmeniz mümkün olmaktadır.

Banyoların genel tadilatı kadar banyo içerisinde kullanılacak olan dekorasyon aksesuarları da oldukça önemli bir yere sahip olup özellikle zevkinize uygun dekorasyon malzemesi seçimi yaparken aynı zamanda kullanışlı olmasına da özen göstermeniz gerekmektedir.

Oldukça geniş bir banyo dekorasyon ürünleri yelpazesi bulunmakta olup tamamen zevkinize uygun seçim yapmanız mümkün olsa da işlevsel özelliğe sahip olup olmadığını da göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

Bu süreçte aksesuar seçimi yaparken sizin isteklerinizi ve zevklerinizi göz önünde bulundurarak yapmış olduğumuz önerileri banyonuzu en işlevsel hale getirecek şekilde planlamakta olup kullanım sırasında herhangi bir şekilde problem yaşamayacağınız şekilde de tasarlamaktayız.

Küçük Banyo Tadilatı

Küçük banyo tadilatı özellikle banyo tadilatları içerisinde oldukça önemli bir yere sahip olup genellikle banyoların küçük alanlar olması halinde kullanılacak renklerin açık renk tercih edilmesi daha ferah bir görünüm sağlarken su lekesi gibi ihtimallerin de oluşması böylece önlenmiş olmaktadır.

Küçük alanların daha geniş ve perspektif görünmesi bazı küçük dekorasyon hileleri ile sağlanmakta olup bu dekorasyon hilelerinin en iyi şekilde sağlanabilmesi için mutlaka uzmanlık ve profesyonellik gerekmektedir.

Genellikle ıslak zeminler kaygan malzemeler ile kaplandığını da ciddi yaralanmalara ve hatta hayati tehlikeye neden olabileceği için mümkün olduğunca banyo zemini için mat seramik kullanılması gerekmektedir. Böylece oluşabilecek tüm kazalar da en iyi şekilde bertaraf edilmiş olmaktadır.

Banyo Tadilatında Ceyhan Yapı

Banyo tadilatı denilince Bursa ve civar ilçelere en iyi hizmeti sunan firmamız ve firma çalışanlarımız olarak müşteri memnuniyetini üst sıralara taşımaktayız. Hizmet vermeye başladığımız ilk günden beri ortaya koymuş olduğumuz tüm işçiliği en iyi ve en profesyonel şekilde tamamlamakta olup yapmış olduğumuz planlamalar içerisinde planlara sadık kalarak sonuca ulaşmaktadır. Banyo tadilatında Ceyhan Yapı en birinci tercihinizdir.

Banyo Tadilatı Fiyatları

Banyo tadilatı fiyatları oldukça geniş bir yelpazeye sahip olmakta bu nedenle de net bir fiyat bilgisi vermek mümkün olmamaktadır. Bu noktada küçük banyo tadilatı fiyatları ile büyük banyo tadilatı için belirlenen fiyatlar arasında oldukça farklılık görülmekte olup metrekare alanı arttıkça kullanılacak malzeme miktarı ve işçilik de artmaktadır.

Buna ek olarak aksesuar seçimi, mobilya tercihi ve tadilatta kullanılacak olan malzemelerin kalitesi de tadilat için belirlenen fiyatı belirleyen temel unsurlar arasında yer almaktadır. Banyo tadilat hesaplama sayesinde iş bitiminde sürpriz fiyatlarla karşılaşmadan yapmış olduğumuz planlama doğrultusundaki fiyatları ödemektesiniz.

Özellikle birçok firmada en çok yaşanan problem iş bitiminde baştan belirlenmiş olan fiyatların değişiklik göstermesi durumu firmamız için geçerli olmayıp planlama sürecinde hesaplamış olduğumuz fiyatlar iş bitiminde geçerliliğini korumaktadır. Ancak bu süreçte hizmet sırasında talep edilen değişikliklerin fiyat üzerinde değişiklik yaratacağı müşteriye bildirilerek kabul edilmesi halinde fiyata ekleme yapılmaktadır.

 

Hemen Ara : 0534 854 44 32

İletişime Geçin
Sırameşeler / Osmangazi / Bursa

Ceyhan Yapı

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.