Osmangazi Banyo Tadilat
Banyo tadilatı hizmeti veren firmalar içerisinde Ceyhan Yapı olarak yer almakta ve firmamız aracılığıyla en kaliteli banyo tadilat hizmetini sunmaktayız.

Osmangazi Banyo Tadilat | Hemen Ara :

0534 854 44 32

Kullandığımız evlerde özellikle en sık kullanımına ihtiyaç duyduğumuz alanlar banyolar olmaktadır. Banyoların modern ve estetik görünmesinin yanı sıra kullanışlı ve uzun ömürlü olması da oldukça önemlidir.

Banyo tadilatı hizmeti veren firmalar içerisinde Ceyhan Yapı olarak yer almakta ve firmamız aracılığıyla en kaliteli banyo tadilat hizmetini sunmaktayız.

Bursa ili ve çevresinde hizmet vermekte olan firmamız Osmangazi banyo tadilat hizmeti de sağlamakta olup özellikle bu bölgede bulunan tüm adreslere en kaliteli hizmeti en kısa sürede sunmaktayız.

Özellikle evin herhangi bir noktasında tadilat yaptırırken kaliteli hizmet sunan firmalar ile iş birliği gerçekleştirmek aynı zamanda tadilat sırasında kaliteli malzeme kullanımı yapmak tadilatların uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır.

Özellikle firmamızın belirlemiş olduğu hizmet politikası içerisinde müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak birincil görevimiz olmakta ve bu görevimiz içerisinde vermiş olduğumuz tüm hizmetleri en iyi şekilde sağlamaktayız.

Bu nedenle hem Osmangazi hem de tüm bursa ile ve ilçeleri içerisinde hizmet vermekte olan firmamızdan talep ettiğiniz tüm adreslere en kısa sürede hizmet sağlamaktayız.

Banyo Tadilatında Neler Yapılmaktadır?

Ceyhan yapı olarak sunmuş olduğumuz banyo tadilatı hizmeti içerisinde müşterilerimize çeşitli hizmetler sunmakta olup özellikle banyo tadilatında neler yapılmaktadır? Sorusunun da cevabını ortaya koymuş olduğumuz hizmetler ile vermekteyiz.

İlk olarak talep ettiğiniz adrese yönlendirmiş olduğumuz profesyonel ekip çalışanlarımız banyoda genel planlama yapmakta ve planlama sonucunda sizin isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza göre belirlenmiş olan malzemelerin tedariki gerçekleştirilmektedir. Böylece daha sonraki sürecin daha profesyonel yürütülmesi sağlanmakta olup aynı zamanda tadilat süresi içerisinde ne kadar malzemeye ve ne kadar ustaya ihtiyaç duyulduğu da tespit edilmektedir.

Banyo tadilatının ön aşamasını tamamladıktan sonra fayansların kırılma aşaması gibi duvar ve zemin kaplama malzemelerinin monte edildikleri yerden ayrılması ve ihtiyaç olması halinde elektrik veya su tesisatının yenilenmesi işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Bu süreçte genel tasarım ile uyum sağlayamayan mobilyaların değişimi için planlama yapılmakta ve kapı kolları ya da eşikleri değiştirilmeyecekse bakımı gerçekleştirilmektedir.

Tadilat işlemini sonlandıktan ve tüm zemin ve duvar kaplama malzemeleri yeniden monte edildikten sonraki süreç banyo içerisinde kullanılacak olan malzemelerin daha önceden planlanmış olan bölgelere yerleştirilmesi ve tüm bağlantılarının kurulması şeklinde sürdürülmektedir.

Bu noktada banyo bataryalarının kurulması, duşakabin, lavabo, banyo dolapları ve duş yeri gibi banyo mobilyalarının sabit hale getirilmesi sağlanmaktadır.

Asma tavan talep edilmesi halinde ise genel planlama yapılarak aslında tavanı hizmeti de sağlanmış olmaktadır.

Banyo Tadilatına Neden Gerek Duyulmaktadır?

Banyo tadilatına neden gerek duyulduğu da birçok kişi tarafından merak edilmekte olup çoğunlukla banyo içerisinde yaşanan bazı aksaklıklar, deformasyon veya tesisatlar da meydana gelen sorunlar nedeniyle tadilat yapıldı düşünülmektedir.

Ancak tadilat yapmak için sadece herhangi bir problemle karşı karşıya kalmaya ihtiyaç olmayıp artık banyo içerisinde kullanmış olduğunuz mobilyaların modern bir görünüm sunmaması, işlevsel olarak alanı kullanmamanız veya sadece mobilya değişimi yapmayı planlamanız gibi nedenler de banyo tadilatı için yeterli sebepler olabilmektedir.

Bu noktada uzun süredir kullanmış olduğunuz banyonuzun tasarımını artık zevkinize hitap etmediğini düşünmeye başlıyorsanız veya kullanışlı bir alan olmadığını düşünüyorsanız firmamızdan banyo tadilatı ile ilgili hizmet alabilirsiniz.

Özellikle fayansların değişimi sırasında fayans üstüne fayans uygulaması yaparken mutlaka dikkatli olunması ve alt fayansın sağlam olması gerekmektedir. Aksi halde oynayan veya kırılan fayanslar üzerine fayans yapıştırmak uzun ömürlü bir kullanım sağlamayacağı için komple fayansların ve seramiklerin sökülmesi gerekmektedir.

Bu süreçte en titiz işçiliği sağlayarak ortaya koymuş olduğumuz tüm projenin uzun ömürlü olmasını ve müşterilerimizin memnun etmesini hedeflemekteyiz.

 

Hemen Ara : 0534 854 44 32

İletişime Geçin
Sırameşeler / Osmangazi / Bursa

Ceyhan Yapı

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.