Görükle Banyo Tadilat
Ceyhan Yapı olarak, uzun yıllardan beri Bursa’da banyo tadilatı hizmetlerimiz ile müşterilerimizin memnuniyetini kazanıyoruz. Bursa’nın her ilçesine yayılan hizmet ağımız içerisinde Görükle sakinleri için de ihtiyaç duydukları ve arzuladıkları banyoya sahip olabilmeleri adına, uzman ekibimiz ile Görükle banyo tadilat hizmeti vermekteyiz.

Görükle Banyo Tadilat | Hemen Ara :

0534 854 44 32

Ceyhan Yapı olarak, uzun yıllardan beri Bursa’da banyo tadilatı hizmetlerimiz ile müşterilerimizin memnuniyetini kazanıyoruz. Bursa’nın her ilçesine yayılan hizmet ağımız içerisinde Görükle sakinleri için de ihtiyaç duydukları ve arzuladıkları banyoya sahip olabilmeleri adına, uzman ekibimiz ile Görükle banyo tadilat hizmeti vermekteyiz.

Gerek ticari binalar gerek konut yapıları için banyoları en kapsamlı şekilde tamamen profesyonel bir hizmet anlayışı ile yeniliyor, kişilerin istekleri ve ihtiyaç duydukları hususunda hasarlı ve eski malzemeler veya ekipmanların yanı sıra tümüyle bir banyo tadilatı da gerçekleştiriyoruz. Banyo tadilat hizmetimiz çerçevesinde, hem kullanışlı hem kaliteli hem de estetik banyolar yaratıyoruz.

Özellikle banyosunu yenilemek isteyen kişilerin en büyük tereddüdü olan yüksek fiyatlar hususunda firmamız, gerek Görükle gerek diğer tüm Bursa ilçeleri için aynı anlayışla en uygun fiyatlarla müşterilerimize hizmet vermektedir. Bir diğer önemli husus olan zaman konusunda da kişilerin uzun bir süre boyunca banyolarının tadilatının sonlanmasını beklemesine gerek olmadan, tüm ekibimiz büyük bir hız ve uzmanlıkla en kısa sürede tadilat işlemlerini tamamlamaktadır.

Banyo Tadilatı Nasıl Yapılır?

Banyo tadilatı nasıl yapılır? Sorusuna yanıt olarak; Uzman ekibimiz ve profesyonel hizmet anlayışımız ile banyo tadilatı konusunda tüm süreci büyük bir titizlikle yürütmekteyiz. Tadilat gerçekleştirilecek olan banyoda ilk olarak gerekli tüm malzemelerin belirlenmesi, gerçekleştirilecek olan tadilat adımlarının belirlenmesi, ölçümlerin alınması ve gerekli tüm planlamaların yapılması gerekmekte, bunun için de tadilat öncesi gerekli incelemelerin en detaylı şekilde gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Yapılan incelemelerin ardından banyo tadilatı için bir plan ve proje gerçekleştirilirken, klozetin, duşa kabinin, banyo aksesuarlarının ve eşyalarının yeri gibi tüm detaylar belirlenmekte ve ardından ölçüleri alınarak banyo tadilatı başlatılmaktadır.

Ceyhan Yapı olarak, büyük bir titizlik ile yürüttüğümüz ve en kaliteli hizmetler için özverili şekilde sonuçlandırdığımız banyo tadilatlarında hem bütçe hem plan hem de istenilen banyo tarzı göz önünde bulundurularak sizlerin tamamen içinize sinecek bir banyo için çalışmaktayız.

Fayans, duvar kağıdı, alçıpan, kabine yeniden kaplama gibi pek çok farklı banyo tadilatı tekniği ve seçeneği bulunan firmamızı tercih ederek tüm sürecin istediğiniz gibi sonuçlanmasını sağlayabilirsiniz. Banyo tadilatı için basit şekilde döşemeleri, duvarları veya zemini değiştirmek de gerçekleştirilebildiği gibi tümüyle bir tadilat ile su ve elektrik sistemlerini de kapsayan bütünsel bir tadilat yapılabilmektedir. Bu süreçte;

  • Aydınlatma ve elektrik tesisatları
  • Sıva ve izolasyon
  • Su tesisatının yenilenmesi
  • Fayansların kırılması
  • Fayans uygulaması

Gibi banyo tadilatı için gerekli tüm adımlar büyük bir titizlikle yürütülürken, kişilerin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda şekillenen banyo tadilatı hizmetimiz ile arzulanan banyoya ve son derece estetik bir görünüme en uygun fiyatlarla sahip olunabilmektedir.

Bursa Tadilat Ustası

Bursa’da hizmet vermekte olan firmamız, bünyesinde bulunan işinin ehli, tecrübeli ve özverili ustaları ile sizler için kusursuz bir banyo sunabilmek adına son derece profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Bursa tadilat ustaları arasında tüm uzman ekibimiz, gerekli banyo tadilatı için her hususta son derece bilgili olurken, banyo tadilatı sürecinde tüm tadilat hizmetlerini kusursuz bir şekilde yerine getirmekte, oldukça hızlı bir şekilde ve çok kısa bir sürede bizleri tercih eden müşterilerimizin arzuladıkları banyoları teslim etmektedir.

Banyo tadilatı için ustalarımız, en kısa sürede bizleri tercih eden Bursa sakinlerinin adreslerine ulaşarak, gerekli incelemeleri gerçekleştirdikten sonra tamamen hazır bir şekilde çok kısa bir sürede tadilat işlemine başlamakta ve sahip oldukları deneyim sayesinde bu tadilat çok kısa bir sürede sonuçlanmaktadır.

 

 

 

Hemen Ara : 0534 854 44 32

İletişime Geçin
Sırameşeler / Osmangazi / Bursa

Ceyhan Yapı

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.