Gürsu Boya Badana
Boya badana hizmeti almak isteyen kişilerin bu hizmet için en doğru ve en kaliteli hizmeti alabilmesi için mutlaka profesyonel ve güvenilir bir firmayı tercih etmesi gerekmektedir. İşte bu hususta da Ceyhan Yapı olarak, Bursa’da uzun yıllardan beri sahip olduğumuz tecrübe ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimiz ile hem güvenilir hem de kaliteli boya badana hizmetleri sunmaktayız.

Gürsu Boya Badana Ustası | Hemen Ara :

0534 854 44 32

Boya badana hizmeti almak isteyen kişilerin bu hizmet için en doğru ve en kaliteli hizmeti alabilmesi için mutlaka profesyonel ve güvenilir bir firmayı tercih etmesi gerekmektedir. İşte bu hususta da Ceyhan Yapı olarak, Bursa’da uzun yıllardan beri sahip olduğumuz tecrübe ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimiz ile hem güvenilir hem de kaliteli boya badana hizmetleri sunmaktayız.

Bursa’nın tüm ilçelerinde olduğu gibi Gürsu boya badana hizmetlerimizde de en uygun fiyatlarla siz müşterilerimizin boya badana işlemlerini deneyimli ustalarımızla gerçekleştirmekteyiz. Binalarınızın dış cephesi için ihtiyaç duyduğunuz badana uygulaması ve iç mekânlar için talep ettiğiniz boya işlemleri için oldukça çeşitli imkânlara ve uygulamalara sahip olarak, sizlerin isteklerinizi en iyi şekilde karşılayabilmekteyiz.

Her iki hizmetimiz için de büyük bir titizlikle çalışırken, evlerinizin gerek dış gerek iç cepheleri için estetik ve temiz bir görünüm elde edebilmenizi sağlarken, zevklerinizi tamamen karşılayan ve estetik görünümün yanı sıra tüm sorunları da ortadan kaldıran hizmetlerimiz ile sizlerin memnuniyetini kazanmaktayız.

Duvar yüzeylerinizi korumak, güzelleştirmek ve renklendirmek için Bursa boya badana firması Ceyhan Yapı’yı güvenle tercih edebilirsiniz.

Badana Çeşitleri Nelerdir?

Sahip olduğumuz deneyim ve profesyonellikle her türlü badana uygulaması için gerekli tüm tecrübeye ve kusursuz bir hizmet için ihtiyaç duyduğunuz ustalara sahibiz. Bu sayede de müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu veya talep ettiği her türlü badana işlemi ve çeşidi için en kaliteli şekilde hizmet vermekteyiz.

Badana çeşitleri nelerdir? Diye merak ediyorsanız eğer; Firmamızın işinin ehli ustaları ile sizlere sunulabilecek ve binalarınızın dış yapısı için zevklerinize ve ihtiyaçlarınıza göre tercih edebileceğiniz badana çeşitleri şunlardır;

  • Kireç Badana
  • Mermer Badana
  • Plastik Badana
  • Çimento Badana
  • Tutkallı Badana
  • Kazein Badana

Boya ve badana uygulamaları, uygulamanın gerçekleştirilecek olduğu yüzeyin cinsine, yapısına ve şekline göre değişiklik göstermekle birlikte, farklı yöntemler kullanılarak uygulanabilmektedir.

Firmamız, tüm boya ve badana uygulamaları için öncesinde gerekli tüm incelemeleri yapmakta, bu sayede de hem ihtiyaç duyulan tüm malzemeleri ve miktarlarını belirlemekte hem de yaptığı inceleme sonucunda yüzeyin özelliklerine göre uygulama yöntemini de en doğru şekilde belirlemektedir.

Gürsu Boya Badana Hizmetleri

Ceyhan Yapı olarak, siz müşterilerimize en uygun fiyatlarla en kaliteli boya ve badana hizmeti veriyoruz. Bu hizmetlerimiz için en kaliteli sonuçların elde edilebilmesi ve memnuniyetinizin kazanılabilmesi adına, her zaman kaliteli malzemeler ve ekipmanlar kullanıyoruz. Duvarınızın yapısı ve özelliklerine göre en doğru fırça ve ruloları tercih ederek, doğru malzemeler ile doğru bir uygulama gerçekleştiriyoruz.

Bunun yanı sıra ustalarımız ile en kısa sürede gerçekleştireceğimiz boya badana hizmetlerimiz ile sizlerin hiç zaman kaybetmeden arzuladığınız duvarlara sahip olabilmenizi sağlamaktayız. Gürsu boya badana hizmetleri için uygulamada kullanılacak olan malzemelerin seçimini sizlerin yapabilmesi de mümkündür.

Bu sayede yalnızca sizlerden en uygun fiyatlarla sunduğumuz hizmetin işçilik ücreti talep edilecektir. Boya ve badana işlemleri için müşterilerimizin harika duvarlara sahip olabilmesi için bu işlemler öncesinde sorunlu olan duvarlar için duvar tadilatı da gerçekleştiriyoruz. Bu sayede özellikle pürüzsüz bir duvar zeminine boya ve badana işlemini profesyonel bir şekilde gerçekleştirerek harika bir estetik görünüme sahip olunmasını sağlıyoruz.

Diğer Gürsu sakinleri gibi sizler de firmamızı tercih ederek en kaliteli hizmetlerimizden yararlanabilir, uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz duvarlara sahip olabilirsiniz. Bizlerle dilediğiniz zaman hizmetlerimiz için iletişime geçebilirsiniz.

Gürsu’nun neresinde olursanız olun, adresinize en kısa sürede ulaşmakta ve en kısa sürede de bizlerden talep ettiğiniz boya badana hizmetini gerçekleştirmekteyiz.

 

Hemen Ara : 0534 854 44 32

 

İletişime Geçin
Sırameşeler / Osmangazi / Bursa

Ceyhan Yapı

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.