Kestel Boya Badana
Bursa’nın Kestel ilçesinde ikamet eden sizler için temiz bir işçilik ve kaliteli hizmet ile boya badana hizmeti vermekteyiz. Kestel boya badana hizmetleri için uzun yıllardan bu yana sektörün önde gelen firmalarından biri olarak Bursa’da en profesyonel boya badana işlemlerini işinin ehli ustalarımızla gerçekleştiriyoruz.

Kestel Boya Badana Ustası | Hemen Ara :

0534 854 44 32

Bursa’nın Kestel ilçesinde ikamet eden sizler için temiz bir işçilik ve kaliteli hizmet ile boya badana hizmeti vermekteyiz. Kestel boya badana hizmetleri için uzun yıllardan bu yana sektörün önde gelen firmalarından biri olarak Bursa’da en profesyonel boya badana işlemlerini işinin ehli ustalarımızla gerçekleştiriyoruz.

Müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak, isteklerinizi çok önemsiyor, zevklerinizi tam anlamıyla karşılayacak mükemmel bir boya badana işçiliği için aynı zamanda sizlerden piyasaya göre çok çok uygun fiyatlar talep ederek yüksek maliyetlerle uğraşmanıza izin vermiyoruz.

Tecrübeli ustalarımız ile tüm uygulamalarımızı özverili bir işçilik ile gerçekleştirirken, en kaliteli malzemeleri kullanarak sizlere uzun ömürlü bir estetik görünüm ve sağlamlık sunuyoruz. İstekleriniz doğrultusunda boya ve badana işlemlerinin uygulanacak olduğu bölümleri en iyi şekilde inceleyip değerlendirerek, hem en uygun uygulamaları belirliyor hem de sizlerin istekleri ile birlikte en doğru planlamayı yaparak sonucunda kusursuz bir boya ve badana hizmeti sunuyoruz.

Malzeme seçimini tamamen sizler de yapabildiğiniz gibi deneyimli ustalarımıza isteklerinizi dile getirdiğiniz takdirde sizler için en kaliteli malzemeleri bizler de almaktayız. Son derece hızlı ama kaliteli bir işçilik ile zamandan tasarruf etmenizi de sağlarken, evlerinize uygulama işlemlerimiz esnasında en ufak bir zarar vermemek adına gerekli tüm koruma önemlerini alıyoruz.

Boya Badana Ne Sıklıkla Yapılmalıdır?

Boya badana ne sıklıkla yapılmalıdır? Sorusuna yanıt olarak; Normal şartlarda, dört dörtlük bir boya ve badana hizmeti ile 6 yıla kadar son derece dayanıklı ve sorunsuz bir şekilde boya ve badana uygulamaları kullanılabilmektedir.

Ancak bunun için tercih edilecek olan firmanın profesyonel bir hizmet sunması ve tüm gereklilikleri en iyi şekilde gerçekleştirmesi gerekmektedir. Bunun yanı sıra çeşitli dış etmenlere bağlı olarak boya ve badanaların ömrü daha kısa olabilmekte, rutubet, çatlak, delik gibi çeşitli hususların meydana gelmesi durumunda tekrardan bir boya ve badana işlemi gerekebilmektedir.

Ceyhan Yapı olarak, müşterilerimizin en uzun ömürlü şekilde boya ve badanalarını sorunsuz kullanabilmesi adına büyük bir titizlikle hizmet verirken, özellikle boya ve badana hizmetlerimizin öncesinde duvarlarınızda tüm problemleri ortadan kaldırmak adına tadilat hizmeti de sunuyor, bu tadilat hizmeti ile tüm kusurları ortadan kaldırdıktan sonra boya ve badana hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Bu sayede de sizler için 6 yıla kadar hatta daha da uzun bir süre için sorunsuz boya ve badana işlemleri sunarak, tekrar tekrar bir maliyetle uğraşmak zorunda kalmamanızı sağlıyoruz. Profesyonel ustalarımız ile en kaliteli hizmetleri sizlere sunarak hem uzun ömürlü hem de estetik duvarlara sahip olabilmenizi sağlıyoruz. Bursa boya badana firmaları arasında kaliteli hizmetlerimiz ve uygun fiyatlarımızla öne çıkıyoruz.

Boya Badana Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Boya badana uygulamalarının sonucunda en temiz ve en pürüzsüz duvara sahip olabilmek, bu sayede de aranan estetik görünüme kavuşabilmek için dikkat edilmesi gereken belli başlı hususlar bulunmaktadır.

Ceyhan Yapı olarak profesyonel hizmetlerimiz ile tüm dikkat edilmesi gereken hususlara gereken özeni ve dikkati göstermekteyiz. Boya badana yaparken dikkat edilmesi gerekenler arasında şunlar yer almaktadır;

  • Boya ve badana uygulamasına başlamadan önce ilk olarak duvar yüzeyinin uygulamaya hazır hale getirilmesi ve temizlenmesi gerekmektedir.
  • Boya badana işlemi gerçekleştirildikten hemen sonra ilk kat astarının atılması gerekmektedir.
  • Bu işlemin ardından ikinci kat astarın macun ile birlikte atılması gerekmektedir.
  • Son olarak tüm bu işlemlerin ardından son kat boya atılarak en kaliteli boya badana uygulaması gerçekleştirilebilmektedir.

 

Hemen Ara : 0534 854 44 32

İletişime Geçin
Sırameşeler / Osmangazi / Bursa

Ceyhan Yapı

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.