İnegöl Boya Badana
Yaşamakta olduğumuz evlere veya iş alanlarımızı temiz ve güzel gösteren en önemli unsur boya badana işlemi olmaktadır. İnegöl boya badana hizmeti vermekte olan firmamız aracılığıyla bu bölgede bulunan tüm adreslere boya badana hizmeti sağlamakta olup eskimiş, deforme olmuş ve kötü bir görünüme sahip olan hem dış cephe hem de iç cephe alanları boya badana yapmaktayız.

İnegöl Boya Badana Ustası | Hemen Ara :

0534 854 44 32

Yaşamakta olduğumuz evlere veya iş alanlarımızı temiz ve güzel gösteren en önemli unsur boya badana işlemi olmaktadır. İnegöl boya badana hizmeti vermekte olan firmamız aracılığıyla bu bölgede bulunan tüm adreslere boya badana hizmeti sağlamakta olup eskimiş, deforme olmuş ve kötü bir görünüme sahip olan hem dış cephe hem de iç cephe alanları boya badana yapmaktayız.

Hem duvarlarda hem de tavanda zamanla kullanıma bağlı olarak oluşabilecek kararmalar veya koyu halkalar görülmekte olup bunların ortadan kaldırılması için mutlaka boya badana hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır.

Ceyhan yapı olarak boya badana alanında vermiş olduğumuz hizmetler ilk günden beri müşteri memnuniyetini ön planda tutarak gerçekleştirmekte olup ortaya koyduğumuz tüm işleri işsiz bir şekilde tamamlamaktayız.

Boya Badana Hizmetlerimiz Nelerdir?

Ceyhan yapı olarak tüm Bursa ili ve ilçelerinde hizmet vermekte olup İnegöl boya badana hizmeti de sunmaktayız. Boya badana işlemine geçilmeden önce keşif işlemi yapılmakta olup keşif sırasında boyanacak yerlerin ölçüsü belirlenmekte ve ne kadar malzeme ihtiyacı olduğu tespit edilmektedir.

Daha sonra ise proje sırasında boya rengi, markası ve uygulama şekli belirlenmekte olup renk ve marka seçimi yapılırken müşterilerimiz ile ortak çalışma gerçekleştirmekteyiz. Daha sonra ise boya badana süreci başlamakta olup bu süreçte vermiş olduğumuz hizmetler şöyle sıralanabilir;

  • Alçı veya alçıpan işlemleri
  • Bina içi ve dışı boyama
  • Duvar izolasyonları

Kolay Boya Yapma Teknikleri Nelerdir?

Firmamızdan alacağınız boya badana hizmeti kapsamında özellikle sizlere kolay boya yapma teknikleri sayesinde vermiş olduğumuz hizmeti kısa sürede tamamlamakta olup aynı zamanda boya badana işlemi sırasında titiz çalışmalarımız ile en iyi hizmeti ortaya koymaktayız.

Pratik ev boyama teknikleri genel olarak şöyle sıralanabilir;

  • Boyayı fazla sulandırmak
  • Boya tabancası kullanmak
  • Damla atmayan özel rulo kullanmak
  • Doğru araç genel seçimi yapmak
  • Beyaz renk kullanmak
  • Kestirmeler için mastar kullanmak

Tüm bu kolay boyama tekniklerini vermiş olduğumuz hizmet içerisinde kullanmakta olup özellikle beyaz renk kullanımı elde edilmek istenen renge ulaşmak için koyu renk boyaların daha açık renklere sahip olması için uygulanmaktadır.

Damla atmayan rulo kullanımı veya boya tabancası kullanımı da özellikle titiz ve temiz çalışmak için önem arz etmekte olup damlatmayan rulo kullanılarak yapmış olduğumuz tüm boya badana işlemleri sırasında herhangi bir şekilde boya damlaması veya etrafın kirlenmesi gibi bir problem görülmemektedir.

Boya Badana Renkleri Nelerdir?

Boya badana renkleri özellikle bu işlemin yapılacağı alana göre çeşitlilik göstermekte olup iç mekan ve dış mekan olmalarına göre de farklılık söz konusu olmaktadır. Dış mekan boya badana işlemi için boya seçimi yaparken veya boya rengi seçerken çevresel koşullara göre daha dayanıklı boya renkleri seçilirken iç mekan için genel dekorasyon ile uyumlu veya iç açıcı renkler tercih edilmektedir.

Özellikle kum taşı rengi klasik renkler içerisinde yer almakta olup iç mekanda bulunan her oda için uyum göstermesi nedeniyle ve mobilyalar ile uyumluluk sağlaması nedeniyle birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Ancak pastel pembe, bebe mavisi, buz beyazı veya gri gibi renklerde birçok kişi tarafından tercih edilmekte olup sahip olduğu farklı özellikler nedeniyle popülerliklerini uzun yıllardan beri korumaktadırlar.

Bu renkler içerisinde hiçbir zaman popülerliğini kaybetmemiş olan buz beyazı yeşil ve beyaz renk arasında bir renge sahip olup evi hem ferah göstermekte hem de tüm mobilyalar ile uyum sağlamaktadır.

Gri renk için genellikle antrasit rengi tercih edilmekte olup koyu veya açık duvar boyası renkleri kişilerin tamamen mobilyalarının renk uyumuna veya tercihine göre değişmektedir.

 

Hemen Ara : 0534 854 44 32

İletişime Geçin
Sırameşeler / Osmangazi / Bursa

Ceyhan Yapı

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.