Mudanya Boya Badana
Her evin ihtiyacı olan boya ve badana işlemleri için, bu hizmete ihtiyaç duyan ve güvenilir, kaliteli ve uygun fiyatlı bir firma arayan Mudanya sakinleri için, Ceyhan Yapı olarak Mudanya boya badana hizmeti sunuyoruz. Bursa’da uzun yıllardan beri hizmet veren bir firma olarak, evlerinizin her zaman temiz ve estetik bir görünüme sahip olabilmesi adına iyi boyanmış evler sunabilmek adına profesyonel bir hizmet sunuyoruz.

Mudanya Boya Badana Ustası | Hemen Ara :

0534 854 44 32

Her evin ihtiyacı olan boya ve badana işlemleri için, bu hizmete ihtiyaç duyan ve güvenilir, kaliteli ve uygun fiyatlı bir firma arayan Mudanya sakinleri için, Ceyhan Yapı olarak Mudanya boya badana hizmeti sunuyoruz. Bursa’da uzun yıllardan beri hizmet veren bir firma olarak, evlerinizin her zaman temiz ve estetik bir görünüme sahip olabilmesi adına iyi boyanmış evler sunabilmek adına profesyonel bir hizmet sunuyoruz.

İç veya dış cephe fark etmeksizin, tüm boya badana ihtiyaçları için Mudanya sakinlerine harika bir boya badana hizmeti sunarken, hizmetlerimizde bununla da sınırlı kalmayıp;

 • Duvar kağıdı uygulaması
 • Tavan tadilatı
 • Duvar tadilatı
 • Tavan boyama

Gibi gerekli tüm işlemleri de en titiz ve özverili şekilde gerçekleştiriyoruz. İç mekanlarınızın dekorasyonunu desteklemek ve şık bir dekorasyon için en önemli gerekliliklerden biri olan estetik bir duvara sahip olabilmeniz adına boya badana işlemleri öncesinde gerekli görülen tadilatları gerçekleştirdikten sonra boya veya badana işlemine başlıyoruz. Bu sayede de duvarınızdaki tüm kusurları giderdiğimiz için pürüzsüz ve en şık görünümü elde edebilmenizi sağlıyoruz.

Gerek iç cephe gerek dış cephe için duvarlarınızda yer alan;

 • Çatlaklar
 • Delikler
 • Kırıklar
 • Rutubet etkileri

Gibi tüm olumsuzlukları özenle gideriyoruz. Ustalarımızın deneyimi ve bilgisi ile tüm bu tadilatların yanı sıra günümüzde tercih edilen her boya veya badana uygulaması için harika bir işçilik sunuyoruz. Bu sayede de tüm istekleri en doğru şekilde gerçekleştirerek hizmetimiz sonunda sizlerin memnun olabilmesini sağlıyoruz.

Boya Seçimi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Boya seçimi, doğru bir uygulama kadar önemlidir. Özellikle tercih edilen boya yapısının uygulama alanına uygun olması, istenilen estetik görünümün anahtar noktalarından biri olurken, doğru renk tercihi de özellikle dekorasyonun kusursuz bir şekilde sağlanması adına önem arz etmektedir.

Bu nedenle boya seçimi yaparken dikkat edilmesi gerekenler bulunmaktadır. Birazdan bahsedeceğimiz tüm bu hususlar, hayal edilen estetik görünümün yanı sıra boya badana hizmetlerinin beraberinde getirdiği avantajlardan en iyi şekilde faydalanabilmek adına da oldukça önemli olmaktadır. Boya seçimi hususunda dikkat edilmesi gerekenler arasında şunlar yer almaktadır;

 • İlk olarak, tercih edilecek olan boyanın uygulanacak olan yüzeyin özelliklerine uygun bir türde olması gerekmektedir.
 • Bununla birlikte boya türünün ardından doğru boya rengi tercihi yapılması da evin bütününde uygun renklerin bir arada bulunması adına önemlidir. Bu da estetik bir görünüm için olmazsa olmazlardan biridir.
 • Boyanın yapısı da oldukça önemlidir. Özellikle uygulanacak olan duvarda ve odada duruşunun şık olması için saten, silikon, parlak veya mat bir boya yapısında doğru tercih önemlidir.
 • Boya seçimi için tür, yapı ve renkten sonra en önemli husus ise boya uygulaması yapılacak olan duvarlara göre ne kadar boya alınması gerektiğidir. Aynı zamanda kaç kat boya yapılacağı da boya adeti adına önemli bir role sahiptir.
 • Son olarak tercih edilen boya renginin ardından boyama işleminde uygulanacak astar için de boya rengine uygun bir renk tercih edilmesi gerekmektedir. Yine astar ölçüsünün de uygulamaya yetecek kadar alınması gerekmektedir.

İşte tüm bu hususlarda boya seçimini siz müşterilerimizin talep etmesi halinde sizlere bırakabildiğimiz gibi bizim alacağımız boyalar için de bu hususları özenle dikkate almaktayız. Bunun için de hizmet vermeden önce sizlerin adresinize gelerek gerekli incelemeleri yaparak tüm bu hususlarda en doğru tercihleri yapmaktayız.

Mudanya Boya Badana Firmaları

Mudanya boya badana firmaları arasında hem kaliteli hizmet hem de en uygun fiyatlarla ön plana çıkan ve uzun yıllardan beri müşterilerinin her zaman memnuniyetini kazanan Ceyhan Yapı olarak, siz müşterilerimizi harika boya badana uygulamaları ile memnun etmeye devam etmekteyiz ve devam edeceğiz.

Hemen Ara : 0534 854 44 32

İletişime Geçin
Sırameşeler / Osmangazi / Bursa

Ceyhan Yapı

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.