Yenişehir Boya Badana
Yenişehir boya badana hizmeti veren firmamız adresinize en kısa sürede gelerek tüm boya badana işlemlerinizi kısa sürede hale etmekte olup aynı zamanda profesyonel işçilerimizi bu alanda deneyimli ve uzman ustalarımız ile ortaya koymaktayız.

Yenişehir Boya Badana Ustası | Hemen Ara :

0534 854 44 32

Yenişehir boya badana hizmeti veren firmamız adresinize en kısa sürede gelerek tüm boya badana işlemlerinizi kısa sürede hale etmekte olup aynı zamanda profesyonel işçilerimizi bu alanda deneyimli ve uzman ustalarımız ile ortaya koymaktayız.

Bursa ili ve ilçelerinde hizmet vermekte olan firmamız Ceyhan Yapı olarak tüm iç mekan ve dış mekan boya badana işlerinizde en profesyonel şekilde uygun fiyatlarla ortaya koymaktayız.

Boya Badana Nasıl Yapılır?

Boya badana işlemleri sırasında evin iç kısmının veya boyanacak iç mekanın tamamen boş olması çalışma alanında daha rahat olmasına olanak sağlamakta olup aynı zamanda eşyaların da herhangi bir hasar görmesi böylece engellenmiş olmaktadır.

Ancak içeride eşya bulunan bu süreçte tüm önlemlerimizi alarak müşterilerimizin eşyalarının güvenliğini de korumaktayız. İlk olarak eşyaların bir noktaya toplanması daha sonra ise üzerine branda ile örtülmesi gerekmekte olup boş kalan zeminin zemin koruma brandaları ile kaplanarak herhangi bir şekilde hasar görmeyecek şekilde hazırlanması gerekmektedir. Bu süreçte tüm gereklilikleri ustalarımız gerçekleştirmekte olup müşterilerimizin herhangi bir şekilde eşyalarını koruyucu çalışma yürütmesine gerek yoktur.

Bu süreçte özellikle dikkat edilmesi gereken noktalara çok daha dikkatli ve özenle işlem yapan ustalarımız ortaya koymuş olduğu işler sayesinde müşteri memnuniyetine sağlamaktadır. Koruma işlemleri sadece eşyalar ve zemin için değil aynı zamanda kapı pervazlar, sabit dolaplar ve diğer cam yüzeylere de maskeleme bant çekilerek kapatılmaktadır. Böylece hem kolay hem de temiz bir çalışma gerçekleştirilmekte olup işlem bittikten sonra 3 saat kadar bekletilmesi ve daha sonra koruma amaçlı konulan bu bankaların sökülmesi gerekmektedir.

Sökme işlemi bittikten sonra kalan kısımlar ince fırça yardımıyla boyamakta olup ortaya koymuş olduğumuz titiz boyama işlemi sayesinde kısa sürede boyanacak olan iç mekan tamamen hazır hale gelmektedir.

Duvar Boyarken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Özellikle duvar boyarken dikkat edilmesi gereken tüm unsurlara dikkat etmekte olan firmamız bünyemizde çalıştırmış olduğumuz ustalarımız aracılığıyla gerçekleştirmiş olduğumuz tüm boya badana işlemleri sırasında tüm önlemler göz önünde bulundurularak en profesyonel işçiliği ortaya koymaktayız.

Bu süreçte ilk olarak boya uygulamasına geçilmeden önce astar işlem uygulanmakta olup boya ile duvar arasındaki tampon görevi gören bu maddenin kuruması beklenmektedir. Astar sayesinde su ve nem geçirme oranı azalmakta olup duvarların daha sağlıklı olmasını ve boyanın daha uzun ömürlü kullanılmasını sağlamaktadır.

Astar üzerine ise son kat boya yapılarak boyama işlemi tamamlanmakta olup özellikle ürün seçimi yapılırken boyanacak alanın metrekare ölçüsü göz önünde bulundurularak malzeme seçimi yapmak oldukça önemlidir.

Ancak sadece boya seçimi boyama sırasında önemli olmayıp doğru fırça ve rulo seçimi yapmakta önemli noktalar içerisinde yer almaktadır.

Son olarak ise boya badana işlemi sırasında dikkat edilmesi gereken belki de en önemli husus titiz işçilik olmakta ve biz firma olarak uygulama sırasında tüm titizliğin bizde hizmet vermekteyiz.

Yenişehir Boya Badana Fiyatları

Boya badana fiyatları özellikle birçok faktöre bağlı olarak değişiklik göstermekte olup bu faktörler içerisinde boyama yapılacak olanın alan ölçüsü, boya malzemesinin fiyatı, ek olarak uygulanacak işlemler için belirlenmiş olan fiyatlar gibi birçok faktör yer almaktadır.

Tüm bunlar göz önünde bulundurulduğu takdirde net bir fiyat bilgisi vermek mümkün olmayacağı gibi Yenişehir boya badana fiyatları hakkında da net bilgilere firmamız ile görüşme sağlayarak ulaşabilir ve firmamızda yapmış olduğunuz görüşmeler içerisinde talep ettiğiniz alanın metrekare ölçüsünü belirterek diğer tüm işlemler üzerinden fiyat bilgisi alabilirsiniz.

 

Hemen Ara : 0534 854 44 32

İletişime Geçin
Sırameşeler / Osmangazi / Bursa

Ceyhan Yapı

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.