İnegöl Çatı İzolasyon
İnegöl çatı izolasyon firması olarak, Bursa’nın İnegöl ilçesinde ikamet eden ve binalarının çatısında bir çatı izolasyonuna ihtiyaç duyan siz müşterilerimiz için, İnegöl’ün en güvenilir ve en kaliteli firması olarak, piyasadaki en uygun fiyatlarla hizmet veriyoruz.

İnegöl Çatı İzolasyon Ustası | Hemen Ara :

0534 854 44 32

İnegöl çatı izolasyon firması olarak, Bursa’nın İnegöl ilçesinde ikamet eden ve binalarının çatısında bir çatı izolasyonuna ihtiyaç duyan siz müşterilerimiz için, İnegöl’ün en güvenilir ve en kaliteli firması olarak, piyasadaki en uygun fiyatlarla hizmet veriyoruz.

Uzun yıllardan beri tecrübemiz ve profesyonelliğimiz ile her zaman en iyi hizmet için çabalayan Ceyhan Yapı olarak, çatılarınızı ve aynı zamanda binanızı en korunaklı hale getirecek yalıtımlarımız ile yalıtımsız bir çatı yüzünden kişilerin yaşayabileceği su sızdırma, enerji kaybı, gürültü gibi tüm önemli sorunları en kaliteli izolasyon malzemelerini kullanarak tamamen doğru bir uygulama ile gerçekleştirdiğimiz çatı izolasyonu sayesinde tamamen ortadan kaldırıyoruz.

Özellikle doğru ve kaliteli bir çatı izolasyonu gerçekleştirilemediği takdirde, uygulanan bu izolasyonun hiçbir önemi olmamakta, bu nedenle de mutlaka bu uygulamayı en doğru şekilde uygulayacak ve en kaliteli yalıtım malzemelerini kullanarak en özel çözümler ile hizmet verecek bir firmanın tercih edilmesi gerekmektedir.

İşte bu hususta da İnegöl sakinleri için tüm Bursa’da olduğu gibi kusursuz bir çatı izolasyon hizmeti sunan firmamız Ceyhan Yapı, tüm uygulama sürecini büyük bir titizlikle ve özveri ile en ince ayrıntısına kadar düşünerek gerçekleştirmekte, çatı izolasyonu için en kaliteli yalıtımı sağlayabilmek adına günümüzde en etkili tüm gelişmeleri uygulamalarında kullanarak hizmet vermektedir.

Çatı İzolasyon Faydaları

Çatı izolasyon faydaları adeta saymakla bitmeyecek kadar çoktur. Özellikle günümüzde gelişen imkanlar sayesinde, oldukça farklı özelliklerde ve yapılarda kaliteli yalıtım malzemeleri bulunmakta ve bu malzemeler ile doğru bir uygulama birleştiği takdirde çatılarda kusursuz bir bariyer sağlanabilmektedir.

Çatı izolasyon uygulamaları, bina sakinlerinin konforlu bir yaşam alanına sahip olabilmesi adına son derece faydalı olurken, özellikle farklı izolasyon çeşitleri bulunduğu için bu çeşitler ile çatıda ihtiyaç duyulan yalıtım en iyi şekilde sağlanabilmektedir.

Çatı izolasyonunun sağladığı en önemli faydalardan biri kesinlikle su geçirmezlik olmaktadır. Çatıların maruz kaldığı yağmur ve kar sularının çatıdaki aralıklardan ve zeminden binaya sızması, binanın sağlamlığını önemli ölçüde etkilerken, su yalıtımı sayesinde binalarda küf, mantar, rutubet gibi önemli sorunların yaşanmasının önüne geçilebilmekte, bu da hem konforlu hem de sağlam bir binaya sahip olunmasını sağlamaktadır.

Bir diğer önemli fayda ise sağladığı enerji tasarrufudur. Özellikle yalıtımsız çatılar hem sıcak hem de soğuk havayı çok fazla içeriye taşıyan ve bu nedenle de fazla enerji tüketimine sebep olan bir bölüm olarak, gerçekleştirilecek doğru ve kaliteli bir çatı izolasyonu sayesinde sıcak ve soğuk havanın etkileri için kış aylarında daha sıcak, yaz aylarında ise daha serin bir yaşam alanına sahip olunabilmektedir.

Tüm bu ve bunun gibi faydalara sahip olabilmek, hem binanın sağlamlığını hem de konforlu bir yaşam alanını sağlamak adına profesyonel çatı izolasyonu hizmetlerimizden en uygun fiyatlarla yararlanabilir, Ceyhan Yapı’nın tecrübeli ve profesyonel ekibi sayesinde kusursuz bir çatı izolasyonuna sahip olabilirsiniz.

Çatı İzolasyon Su Yalıtım Ürünleri Nelerdir?

Çatı izolasyon su yalıtım ürünleri nelerdir? Sorusuna yanıt olarak; Özellikle günümüzde çatı izolasyonu için su yalıtımı ürünleri bir hayli fazla olmakla birlikte, hepsi son derece etkili bir sonuç alınabilmesi adına özel olarak üretilmekte ve doğru bir uygulama ile bu ürünlerin sağladığı kusursuz bir yalıtım kullanılabilmektedir.

Çatıların en çok yaşadığı problemlerden biri olan su sızdırma problemi için gerçekleştirilecek bir su yalıtımı için kullanılan su yalıtımı ürünleri şunlardır;

  • Su yalıtım membranları
  • Çinko-kurşun levhalar
  • Çatı paneli
  • Çatı bitümleri
  • Çatı kaplama malzemeleri
  • Çatı çeşitli sistemleri

 

Hemen Ara : 0534 854 44 32

İletişime Geçin
Sırameşeler / Osmangazi / Bursa

Ceyhan Yapı

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.