Gemlik Çelik Çatı
Ceyhan Yapı olarak çelik çatı sistemleri için Bursa’da uzun yıllardan beri profesyonel hizmet anlayışımız ve işinin ehli ustalarımız ile hizmet vermekteyiz. Günümüzde en çok tercih edilen çatı sistemlerinin başında gelen çelik çatılar için en güvenilir firmalardan biri olarak, Bursa’da yalnızca merkezde değil, tüm ilçelerde de aktif olarak kaliteli çelik çatı sistemlerimizle hizmetlerimizi sizlere ulaştırmaktayız.

Gemlik Çelik Çatı Ustası | Hemen Ara :

0534 854 44 32

Ceyhan Yapı olarak çelik çatı sistemleri için Bursa’da uzun yıllardan beri profesyonel hizmet anlayışımız ve işinin ehli ustalarımız ile hizmet vermekteyiz. Günümüzde en çok tercih edilen çatı sistemlerinin başında gelen çelik çatılar için en güvenilir firmalardan biri olarak, Bursa’da yalnızca merkezde değil, tüm ilçelerde de aktif olarak kaliteli çelik çatı sistemlerimizle hizmetlerimizi sizlere ulaştırmaktayız.

Gemlik çelik çatı firması olarak yapılarınızı hem modern bir görünüme hem de uzun ömürlü, dayanıklı bu sistemlerimiz sayesinde en güvenilir hale getiriyor, özel olarak üretilen çelik çatı sistemlerimiz ile binalarınızda kusursuz bir çatı sistemi sunarak yaşam kalitenizi önemli ölçüde arttırıyoruz. En uygun fiyatlarla Bursa sakinlerinin ihtiyaç duyduğu çelik çatı sistemleri için en kaliteli malzemelerle çok çeşitli çelik çatı modelleri üretiyor ve uyguluyoruz.

Birinci sınıf malzeme kullanarak ürettiğimiz tüm çelik çatılarımızın inşasında da doğru ve kaliteli malzeme ve ekipmanlar kullanarak, profesyonel bir çelik çatı sistemi için özveriyle çalışıyoruz. Her binaya kolaylıkla uygulayabildiğimiz ve özellikle her bina için en uygun olabilmesi adına özel olarak ürettiğimiz ve uyguladığımız bu sistemler ile Bursa sakinlerinin güvenini sağlayarak, uzun yıllardan beri müşterilerimizin her daim memnuniyetini kazanıyoruz.

Çelik Çatı Nasıl Yapılır?

Çelik çatı nasıl yapılır? Sorusu, pek çok kişinin yanıtını merak ettiği soruların başında gelmektedir. Kullanım alanı oldukça geniş olan çelik çatı sistemlerinin binalara uygulanması oldukça kolaydır. Ancak bu uygulamadan önce ilk olarak uzman ekibimiz, yapılarınız için en uygun sistemi üretebilmek ve uygulayabilmek için gerekli incelemeleri gerçekleştirmektedir.

Bu incelemeler ile çelik çatı uygulaması için ne kadar malzemeye ihtiyaç duyulduğu, kaç metrekarelik bir çelik çatı sistemi üretileceği ve tüm proje adımlarını belirlemekteyiz. Çelik çatı sistemlerimizi belirlenen boyutlarda ve kalınlıkta üretirken, yapı için tercih edilen veya ihtiyaç duyulan tüm çelik çatı parçaları tedarik edilerek, bu çelik çatı sisteminin uygulanması esnasında birleşimler için kaliteli malzemeler kullanılmaktadır.

Yapıların tavanında önceden belirlenmiş önemli yerler dikkate alınarak sisteme en uygun şekilde çelik çatı sistemleri profesyonel ekibimiz tarafından kusursuz bir şekilde ve en kısa sürede uygulanmaktadır. Hizmetimizin başından sonuna kadar tamamen profesyonel bir şekilde hareket etmekteyiz. Bu sayede de kusursuz çelik çatı sistemleri ile müşterilerimizi memnun etmekteyiz.

Çelik Çatı Avantajları

Çelik Çatı sistemlerinin birbirinden önemli avantajları bulunmaktadır. Ancak tüm bu avantajlara yapıların sahip olabilmesi için kaliteli malzemelerin kullanılması, kullanım alanlarına en uygun modelin belirlenmesi ve en doğru şekilde bu sistemlerin uygulanması gerekmektedir.

Ceyhan Yapı olarak sahip olduğumuz tecrübe ve profesyonellik ile birlikte uzman ekibimizin özverisiyle de çelik çatı sistemleri için Bursa sakinleri için en güvenilir ve en kaliteli sistemleri sunmaktayız. Günümüzde en çok tercih edilen çelik çatı sistemleri için firmamız hizmeti ile birlikte sizlere sunduğumuz çelik çatı avantajları şöyledir;

 • Çelik çatı sistemleri, maliyet açısından diğer sistemlere göre oldukça uygundur.
 • Çelik çatılar için direk kullanımı oldukça az olduğu için alan tasarrufu konusunda da oldukça avantajlıdır.
 • Kolay ve hızlı bir uygulamaya sahip olması sayesinde yapım aşamasında hem işçilik hem de hizmet alan kişiler için zaman tasarrufu sağlamaktadır.
 • Havalandırma hususunda önemli bir kolaylığa sahiptir.
 • Yıkılmaz, kopmaz ve paslanmaz bir yapıya sahiptir.
 • Kullanım alanı oldukça geniş olmakla birlikte özel projeler için de üretilebilmekte ve uygulanabilmektedir.
 • Her türlü hava koşuluna karşı dayanıklıdır.
 • Sağlam ve dayanıklı yapısı sayesinde oldukça uzun ömürlüdür ve uzun süre bakım gerektirmeden kullanılabilmektedir.
 • Depreme karşı en dayanıklı çatı sistemidir.
 • Kolayca sökülebilen ve dilenildiği kadar tekrar monte edilebilen bir sistemdir.
 • Isı yalıtımı sağlar.
 • Monte edilme süresi oldukça kısadır.

Hemen Ara : 0534 854 44 32

İletişime Geçin
Sırameşeler / Osmangazi / Bursa

Ceyhan Yapı

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.