İnegöl Çelik Çatı
Ceyhan Yapı olarak ilk günden beri İnegöl çelik çatı alanında en iyi hizmeti sunmakta ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Günümüzde birçok binada kullanılmakta olan çelik çatı sistemleri özellikle daha modern bir görünüme sahip olması yanı sıra daha dayanıklı ve uzun ömürlü olması da popüler çatı sistemleri içerisinde yer almasına neden olmaktadır.

İnegöl Çelik Çatı Ustası | Hemen Ara :

0534 854 44 32

Ceyhan Yapı olarak ilk günden beri İnegöl çelik çatı alanında en iyi hizmeti sunmakta ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Günümüzde birçok binada kullanılmakta olan çelik çatı sistemleri özellikle daha modern bir görünüme sahip olması yanı sıra daha dayanıklı ve uzun ömürlü olması da popüler çatı sistemleri içerisinde yer almasına neden olmaktadır.

Son yıllarda yaygın olarak kullanılmaya başlanan çelik çatı sistemleri alanında hizmet vermekte olan firmamız özellikle binaların çatılarına göre özel olarak üretim yapmakta olup kullanmış olduğumuz malzemelerin dayanıklı olması sayesinde de uzun ömürlü olmalarına olanak sağlamaktayız.

Yaşamakta olduğumuz binalar içerisinde özellikle çatı oldukça önemli bir bölümdür. Özellikle çatılarda meydana gelebilen herhangi bir akma veya bozulma gibi problem çatıya en yakın katı etkiliyormuş gibi görünse de diğer kartlar için de olumsuz birçok durumu beraberinde getirmektedir.

Bu nedenle her binaya uygun olarak ve kolayca uygunluk sağlayabilecek şekilde üretmiş olduğumuz çelik çatı sistemleri sayesinde tüm problemler ortadan kalkmaktadır.

Çelik Çatı Nasıl Yapılır?

Çelik çatı nasıl yapılır? Konusu özellikle son yıllarda yaygın olarak kullanılmaya başlasa da birçok kişinin ilk defa duyduğu bir sistem olması nedeniyle sıkça merak edilmektedir. Bu noktada çelik çatı sistemleri için ilk olarak gerekli incelemeler yapılmakta olup özellikle inceleme sırasında deneyimli ekip çalışanlarımız ile bu süreç oldukça basit bir şekilde tamamlanmaktadır.

İnceleme için gelen çalışanlarımız ilk olarak çelik çatı yapımı sırasında ne kadar malzemeye ihtiyaç duyulacağını belirlemekte olup daha sonra projenin diğer adımlarını da belirlemektedir. Bir plan üzerinden yürütülen bu işlem sayesinde herhangi bir aksama söz konusu olmadan kısa sürede çelik çatı yapım işlemi tamamlanmaktadır.

Çelik çatı sistemleri önceden belirlenmiş boyutlarda ve kalınlıklarda üretilmekte olup ihtiyacınız olan tüm çelik çatı parçaları firmamız aracılığıyla da temin edilmektedir. Bu noktada bağ bağlantı noktalarının en iyi şekilde birleştirilmesi çatının sağlam olması için en önemli ölçütü oluşturması nedeniyle çatının yapımı sırasında görev alan ustalarımız da bu alanda deneyimli ve profesyonel olmaktadır.

Çelik çatı sistemleri özellikle su geçirmez özelliğe sahip olmaları yanı sıra yangın gibi durumlarda da dayanıklılık göstermesi nedeniyle oldukça az hasar ortaya koymakta olup yaşam güvenliğini de maksimum düzeye çıkarmaktadır.

İnegöl Çelik Çatı Hizmeti Veren Firmalar

İnegöl çelik çatı hizmeti veren firmalar içerisinde yer alan firmamız Bursa ili ve çevresinde uzun yıllardan beri en iyi şekilde çelik çatı hizmeti sunmakta olup aynı zamanda firmamızın sahip olduğu politikalar içerisinde yer alan müşteri memnuniyeti de hem firmamız hem de firma çalışanlarımız için oldukça önemlidir.

Bu noktada çelik çatı nedir? Sorusu ile başlamak gerekirse binanın çatısına kurulan demir ve çelik malzemeler kullanılarak yapılmış olan bu yapı oldukça güçlü ve aynı zamanda güvenlik açısından da en çok tercih edilen yapı malzemeleri arasında yer almaktadır.

Özellikle deprem, yangın gibi çeşitli doğal afetler sırasında çelik malzemenin hantal ve ağır bir malzeme olmaması sayesinde vermiş olduğu hasar kiremit çatılara göre çok daha minimum düzeyde olmaktadır.

Aynı zamanda rüzgar, yağmur, fırtına veya kar gibi doğal olaylar yaşandığı sırada da binanın korunmasını sağlamakta ve aynı zamanda su alma, kopma, devrilmesi veya yerinden çıkma gibi durumlar söz konusu olmaması sayesinde uzun ömürlü olmaktadır.

Özellikle birçok müşterimizin tarafımızdan almış olduğu çelik çatı hizmeti kapsamında yaşamış olduğu memnuniyeti göz önünde bulundurursak Bursa ve Bursa çevresinde çelik çatı alanında en iyi hizmet veren firmalar içerisinde yer aldığımızı söylemekte mümkündür.

Hemen Ara : 0534 854 44 32

İletişime Geçin
Sırameşeler / Osmangazi / Bursa

Ceyhan Yapı

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.