Yenişehir Çelik Çatı
Yenişehir çelik çatı hizmeti veren firmalar içerisinde Ceyhan Yapı olarak yer alan firmamız hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren kaliteli hizmet anlayışımızdan ödün vermemiş aynı zamanda müşteri memnuniyetimizi vizyonumuz ve misyonumuz içerisinde üst sıralara yerleştirmiş bulunmaktayız.

Yenişehir Çelik Çatı Ustası | Hemen Ara :

0534 854 44 32

Yenişehir çelik çatı hizmeti veren firmalar içerisinde Ceyhan Yapı olarak yer alan firmamız hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren kaliteli hizmet anlayışımızdan ödün vermemiş aynı zamanda müşteri memnuniyetimizi vizyonumuz ve misyonumuz içerisinde üst sıralara yerleştirmiş bulunmaktayız.

Özellikle çelik çatı son yıllarda popülerlik kazanmış olan çatı yapı sistemleri içerisinde yer almakta olup birçok kişinin hem dayanıklı hem de çeşitli doğa olaylarına karşı az hasar olan yapısı olması nedeniyle son dönemlerin popüler çatı sistemleri içerisinde yer almaktadır.

Çelik Çatı Nedir?

Çelik çatı binanın çatısına kurulan demir ve çelik malzemelerden üretilmiş olan çatı yapı sistemi olarak tanımlanmakta olup özellikle birçok kişinin normal şartlarda çeliğin ağır bir malzeme olması nedeniyle tehlikeli olduğu görüşü noktasında da oldukça hafif bir yapıya sahip olduğunu söylemek ve bu sayede de güvenlik açısından herhangi bir tehlike arz etmediğini belirtmek gerekmektedir.

Yaşanabilecek deprem veya yangın gibi afetler kapsamında özellikle dayanıklı bir malzeme olması bu süreçte yaşanabilecek can ve mal kaybını minimum seviyeye indirmekte olup aynı zamanda bu süreçte kişilerin güvenliğini sağladığı kadar binanın güvenliğini de sağlamaktadır.

Özellikle çatı sistemi tercihi yapılırken ilk olarak göz önünde bulundurulması gereken unsurlar sağlam olması, pratik olması, dayanıklı olması ve hafif malzeme kullanılarak üretilmiş olması yer almakta olup bu süreçte tüm bu özelliklere dikkat ederek çelik çatı sisteme kurmakta olup aynı zamanda kolay monte edilebilir yapıya sahip olan çabalarımız sayesinde oldukça kısa sürede çatının monte işlemini tamamlamaktayız.

Bursa ili ve çevre ilçeleri içerisinde hizmet vermekte olan firmamız Yenişehir ilçesinde de hizmet vermeye devam etmektedir. Bu nedenle çelik çatı sistemlerine ihtiyaç duymanız halinde binanızın çelik çatı sistemini en profesyonel ve en pratik şekilde kısa sürede sizlere hazır hale getirmekteyiz.

Çelik Çatı Fiyatları

Birçok alanda yaşanan teknolojik gelişmeler çatı yapı sistemlerinde de kendini göstermeye başlamış olup bu alanda en popüler hale gelen çelik çatılar teknolojinin en büyük avantajlarını kullanarak üretim yapılmaktadır.

Üretmekte olduğumuz çelik çatılar oldukça sağlam ve dayanıklı özelliğe sahip olup özellikle de hafif çelik malzeme kullanılarak üretilmesi nedeniyle deprem veya diğer afetler gibi durumlarda da hem dayanıklılık göstermekte hem de olası çökme anında en az hasarı vermektedir.

Bu noktada çelik çatı fiyatları özellikle sistemler üzerinde araştırma yapan kişiler tarafından merak edilse de net bir fiyat bilgisi vermek mümkün olmayıp çelik çatı siparişi verirken markaların metrekare hesabı üzerinden hesaplama yapılmakta olup alanın metrekare ölçüsü değişiklik gösterdikçe fiyatlar da farklılık göstermektedir.

Bu noktada en kaliteli çelik çatı malzemesi üreten firmamız aynı zamanda en uygun fiyat politikası sayesinde hem güvenliğimizi sağlamakta hem de ekonomik açıdan tasarruf etmenize olanak sağlamaktadır.

Bu noktada çelik çatı yapı malzemelerinin tercih edilme nedenleri içerisinde ilk sırada güvenli olması gelmekte ve aynı zamanda diğer çatı yapı malzemelerine göre avantajlı olması da bu nedenle içerisinde yer almaktadır.

Çelik Çatı Sistemleri Nerelerde Kullanılır?

Çelik çatı sistemleri kullanım alanları neredeyse tüm binalar için uygunluk gösterse de en çok kullanım alanına sahip olan bazı yerler bulunmaktadır. Çelik çatı sistemlerinin kullanım alanları genel olarak şöyle sıralanabilir;

  • Endüstriyel sektör
  • Fabrika ve imalathane binaları
  • Hangar ve depolar
  • Askeri depolar
  • Perakende mağazalar
  • Çiftlik çatıları

Ancak çelik çatı sistemlerinin kullanıldığı alanlar sadece bu alanlarla sınırlı olmayıp aynı zamanda birçok tesis ve binalarda da güvenli ve pratik olması nedeniyle sıkça tercih edilmektedir.

Hemen Ara : 0534 854 44 32

İletişime Geçin
Sırameşeler / Osmangazi / Bursa

Ceyhan Yapı

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.