Görükle Çelik Çatı
Bursa Çatı Firmaları arasında yer alan Ceyhan Yapı olarak, yapılarınızı en güvenilir çatı sistemlerinden biri olan çelik çatı sistemleri ile kaplayarak sizler için en kaliteli ve en güvenilir çatıyı sunuyoruz. Uygun fiyatlı çelik çatı hizmetlerimizle Bursa’nın merkezi ve tüm ilçelerinde olduğu gibi Görükle sakinleri için de ihtiyaç duydukları çelik çatı sistemlerini profesyonel bir işçilik ile gerçekleştiriyoruz.

Görükle Çelik Çatı Ustası | Hemen Ara :

0534 854 44 32

Bursa Çatı Firmaları arasında yer alan Ceyhan Yapı olarak, yapılarınızı en güvenilir çatı sistemlerinden biri olan çelik çatı sistemleri ile kaplayarak sizler için en kaliteli ve en güvenilir çatıyı sunuyoruz. Uygun fiyatlı çelik çatı hizmetlerimizle Bursa’nın merkezi ve tüm ilçelerinde olduğu gibi Görükle sakinleri için de ihtiyaç duydukları çelik çatı sistemlerini profesyonel bir işçilik ile gerçekleştiriyoruz.

Görükle çelik çatı hizmetlerimizden yararlanmak isteyen müşterilerimizin yapılarına en uygun çelik çatı sistemi için uzman ekibimiz ile uzun yıllardan beri en kaliteli şekilde hizmet veriyoruz. Ceyhan Yapı’yı tercih ederek uzun ömürlü, sağlam ve dayanıklı bir çatıya sahip olabiliriniz.

Uzun süreli kullanım için son derece avantajlı olan çelik çatı sistemleri, pek çok dış etmene karşı son derece dayanıklı ve koruyucudur. Kurulumu da bir hayli kolay olan ve kısa sürede yapıların çatısı için gerçekleştirilebilen bu sistemler için kullanım alanına en uygun uygulama yöntemini belirlerken, aynı zamanda müşterilerimiz için tek tik çelik çatı sistemleri sunmayarak oldukça çeşitli modellerde ve özelliklerde istekleri ve ihtiyaçları en iyi şekilde karşılıyoruz.

Diğer sistemlere göre çok daha hafif olması sayesinde yapılar için daha az deprem yükü taşıyan ve bu özelliği ile yalnızca binaların çatısı için değil bütünü için önemli bir güvenlik sağlayan çelik çatılar, aynı zamanda son derece güçlü ve dayanıklıdır.

Bu da çelik çatıları oldukça uzun ömürlü yapmaktadır. İmalat, montaj ve işçilik hususunda hem kolay hem de kısa süreli olması sayesinde uygun fiyatlı olan ve pek çok farklı yapı sisteminde uygulanabilen çelik çatılar, istenildiği zaman kolayca söküle de bilmektedir.

Çelik Çatı Kullanım Alanları

Çelik çatılar, günümüzde sunduğu avantajlar sebebiyle en çok tercih edilen çatı sistemi çeşitlerinin başında gelirken, Ceyhan Yapı olarak tüm kaliteli çelik çatı sistemlerimizi her kullanım alanına uygun şekilde üretiyor ve uyguluyoruz. Bu sayede de hali hazırda oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olan çelik çatı sistemleri için her kullanım alanına özgü, kusursuz sistemler ile müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Çelik çatı sistemlerimiz için tüm alanlarda titizlikle ve özenle çatı işlemlerini garantili bir şekilde gerçekleştirirken, çelik çatı kullanım alanları arasında şunlar yer almaktadır;

 • Müstakil evler
 • Binalar
 • Apartmanlar
 • Hangarlar
 • Hayvan barınakları ve ahırlar
 • Endüstriyel yapılar

Gibi yapıların çatılarının kaplanmasında firmamız tarafından en kaliteli malzemelerden yapılan, yapıların özelliklerine en uygun şekilde üretilen sistemlerimiz ile hizmet veriyoruz.

Bursa Çelik Çatı Fiyatları

Bursa’da uzun yıllardan bu yana profesyonel hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet politikamız ile tüm Bursa sakinleri için güvenilir, sağlam, uzun ömürlü ve kaliteli çelik çatı sistemleri üretiyoruz.

Bursa çelik çatı fiyatları arasında, piyasadaki en uygun çelik çatı fiyatları ile müşterilerimizin memnuniyetini kazanırken, kusursuz hizmetimiz ve çelik çatılarımızın kalitesi ile uzun yıllar boyunca kişilerin asla sorun yaşamayacağı en güvenilir çelik çatı sistemlerini uyguluyoruz.

M2 üzerinden hesaplanan çelik çatı fiyatları için en uygun m2 fiyatlarıyla müşterilerimizin ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda çelik çatılarımızı üretiyor ve en titiz şekilde yapıların çatılarına uyguluyoruz. Özellikle çelik çatı fiyatları hususunda en belirleyici etken yapının çatısı için uygulanacak olan çelik çatı sisteminin m2’si olurken, bunun yanı sıra şu hususlar da etkili olmaktadır;

 • Çelik çatı alanı
 • Çelik çatı büyüklüğü
 • Kullanılacak malzemeler ve kalitesi
 • Çelik çatı yüksekliği
 • Renk seçeneği ve beraberinde boya uygulaması ve boya kalitesi
 • Ek istekler (Yalıtım vb.)
 • İşçilik

 

Hemen Ara : 0534 854 44 32

İletişime Geçin
Sırameşeler / Osmangazi / Bursa

Ceyhan Yapı

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.