Gürsu Çatı Kaplama
Gürsu çatı kaplama hizmeti veren firmalar içerisinde Ceyhan Yapı olarak bizler de yerimize almış bulunmakta olup hizmet bölgelerimiz içerisinde yer alan tüm alanlara en kaliteli hizmet ve en uygun fiyatlı hizmet politikamız gereğince tercih edilen firmalar içerisinde üst sıralara yerleşmiş bulunmaktayız.

Gürsu Çatı Kaplama | Hemen Ara :

0534 854 44 32

Gürsu çatı kaplama hizmeti veren firmalar içerisinde Ceyhan Yapı olarak bizler de yerimize almış bulunmakta olup hizmet bölgelerimiz içerisinde yer alan tüm alanlara en kaliteli hizmet ve en uygun fiyatlı hizmet politikamız gereğince tercih edilen firmalar içerisinde üst sıralara yerleşmiş bulunmaktayız.

Özellikle firmamızın sahip olduğu en temel politika müşteri memnuniyeti olmakta bu nedenle de müşterilerimizin isteklerini ve zevklerini ön planda tutarak malzeme seçiminden uygulamanın kaliteli olarak yapılması, uygulama sırasında kullanılacak malzemelerin en kaliteli malzemelerden seçilmesi ve tüm bu hizmetlerin en uygun fiyatlarla sağlanması bizi biz yapan en önemli değerlerimizdir.

Firmamız içerisinde çalışan tüm ekip çalışanlarımız özellikle ortaya koyduğu tüm işlere en iyi şekilde gerçekleştirmekte olup bu süreçte müşterilerimizin memnuniyeti bizler için oldukça önem arz etmektedir.

Tarafımızdan alacağınız çatı kaplama hizmeti sayesinde eski çağrılarınızı kullanmaya devam edebilir ve böylece yeni çatı için harcayacağınız maliyetinin çok düşük bir miktarını çatı kaplama için harcamanız mümkün olacaktır.

Çatı kaplama hizmeti içerisinde özellikle binaların yapısına ve çatının genel özelliğine göre malzeme seçimi ve uygulama tercihi yaparak elde ettiğimiz sonucun en iyi şekilde ortaya çıkmasını sağlamaktayız. Bizlerle iletişime geçerek çatı kaplama hizmetinden faydalanabilir ve böylece uzun bir süre daha eski çantanızı herhangi bir problem yaşamadan kullanmaya devam edebilirsiniz.

En İyi Çatı Kaplama Malzemesi Hangisidir?

En iyi çatı kaplama malzemesi hangisidir? Sorusu noktasında ise hangi bina yapısı, iklim koşulları ve bütçe göz önüne alındığına bağlı olarak değişebilir. Ancak genel olarak, metal çatı kaplama malzemeleri önerilmektedir. Metal çatı kaplama malzemeleri, su geçirmezlik, ısı ve ses izolasyonu sağlar, uzun ömürlüdür, yangına dayanıklıdır ve estetik bir görünüm sağlar. Ayrıca, metal çatı kaplama malzemeleri, güneş enerjisi paneli olarak da kullanılabilir, bu da enerji tasarrufu sağlar. Ancak, metal çatı kaplama malzemeleri, maliyeti yüksek olabilir ve yerli iklim koşullarına uygun olmayabilir.

Konut çatılar için en yaygın kullanılan kaplama malzemeleri şöyle sıralanabilir;

  • Asfalt bileşimli çatı: bu kaplama malzemesi en popüler çatı kaplama malzemesi olarak kabul edilmekte olup genellikle diğer malzemelere göre daha ucuz ve daha kolay elde edilebilir olsa da daha sade görünüme sahip olmaları nedeniyle daha az çekici yapıya sahiptirler.
  • Metal çatı kaplama: bu malzeme ise çelik veya alüminyum kullanılarak yapılan metallerden oluşmaktadır. Özellikle dayanıklı olması nedeniyle ve yanmaz özelliğe sahip olması ile son yıllarda en çok tercih edilen popüler hale gelmiş çatı kaplama malzemeleri içerisinde yer almaktadır. Diğerlerine göre biraz daha maliyetli olan bu çatı kaplama malzemesi çeşitli metal çatı kaplama sistemlerini oluşturmaktadır.
  • Kompozisyon arduvuz: bu malzeme kauçuk ve diğer geri dönüştürülmüş malzemelerden elde edilmekte olup çoğunlukla taş koro biçiminde bulunmaktadırlar. Daha hafif yapıları ve hasara karşı daha az duyarlı olmaları nedeniyle uzun ömürlü olmaktadırlar
  • Arduvuz: arduvuz ise üst düzey çatı kaplama seçeneği olarak kabul edilmekte olup oldukça pahalı ve ağır bir malzemedir. Malzemeler üzerinde yürümek pek mümkün olmayıp oldukça kaygan yapıya sahip olması ve hasar gördüğünde onarılması oldukça zor olması nedeniyle en az tercih edilen malzemelerdir.
  • Tahta sarsıntıları: çatı kaplama malzemeleri içerisinde yer alan tahta sarsıntıları ise pahalı ancak estetik bir görünüme sahip olmaları nedeniyle popülerliğini koruyan malzemeler içerisinde yer almaktadır. Fakat yangına karşı dayanıklı olmaması nedeniyle bölge seçimleri sırasında genellikle en az tercih edilen kaplama malzemesi olmaktadır.
  • Kil veya seramik karo: bu malzemeler ise genellikle güney kaliforniya ya da florida’da yaygın olarak kullanılmakta olan çatı kaplama malzemeleri olmaktadır.

 

 

Hemen Ara : 0534 854 44 32

İletişime Geçin
Sırameşeler / Osmangazi / Bursa

Ceyhan Yapı

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.