Kestel Çatı Kaplama
Kestel çatı kaplama hizmeti veren firmalar içerisinde Ceyhan Yapı olarak bizler de yerimizi almış bulunmaktayız. Özellikle çatı kaplama alanında gerçekleştirmekte olduğumuz tüm hizmet alanları sayesinde en iyi ve en kaliteli hizmeti ortaya koymaktayız.

Kestel Çatı Kaplama | Hemen Ara :

0534 854 44 32

Kestel çatı kaplama hizmeti veren firmalar içerisinde Ceyhan Yapı olarak bizler de yerimizi almış bulunmaktayız. Özellikle çatı kaplama alanında gerçekleştirmekte olduğumuz tüm hizmet alanları sayesinde en iyi ve en kaliteli hizmeti ortaya koymaktayız.

Özellikle hizmet alanımız içerisinde yer alan tüm adreslere vermiş olduğumuz çatı kaplama hizmeti içerisinde hem deneyimli ustalarımız ile hem de kaliteli malzemelerimiz ile çığır açmaktayız.

Ev onarımları içerisinde yer alan çatı kaplama hizmeti özellikle binaların onarımı için mutlaka gerçekler getirilmesi gereken hizmetler içerisinde yer almaktadır. Çatı kaplama hizmeti yapılmayan bina onarımlarında beklenen maksimum sonuca ulaşmak söz konusu olmamaktadır.

Çoğu zaman eski çatının çökmesi, yalıtımın deforme olması gibi faktörlere bağlı olarak ihtiyaç duyulan bu hizmet alanı sayesinde kısa sürede binanın eskisinden daha iyi bir görünüme sahip olması mümkün olmaktadır.

Özellikle vermiş olduğumuz bu hizmet sayesinde deforme olmuş, eskimiş veya artık işlevini yerine getiremeyen tüm çatılarınızı yeniden kullanılabilir hale getirerek yeni çatı için harcayacağınız maliyeti düşünmekteyiz. Böylece hem ekonomik hem de zaman açısından tasarruf etmeniz mümkün olmakta ve ortaya koymuş olduğumuz çatı kaplama hizmeti sayesinde uzun yıllar aynı çatının kullanmaya devam edebilirsiniz. Bilindiği üzere yeni çatı yaptırmak özellikle son fiyatlardan sonra oldukça maliyetli hale gelmiş olup kişilere ekonomik açıdan zorlamaktadır.

Çatı Kaplama Malzemeleri

Çatı kaplama malzemeleri seçimi yaparken kişisel zevkler kadar kullanılacak çatı çeşidinin de önemli bir rol oynadığını unutmamak gerekmektedir. Bu noktada özellikle profesyonel ekip çalışanlarımızın yapmış olduğu incelemeler doğrultusunda kaplama işleminin yapılacağı çatı yapısı ve türüne göre kaplama malzemesi seçilmekte olup müşterilerimizin zevklerini ve isteklerini de bu seçimler sırasında ön planda tutmaktayız.

Özellikle kullanılacak olan alanlarda malzeme seçimi yapılırken yangına dayanıklı olması nedeniyle metal çatı kaplama yaygın olarak tercih edilen kaplama malzemeleri içerisinde yer almaktadır. Bazı bölgelerde ise özellikle baskın ev stilleri üzerinde kaplama işlemi yapılırken İspanyol etkisinde kargo aracı kullanılmaktadır.

Çatı kaplama malzeme seçimi yapılırken etkili olan bir diğer faktör ise çatı eğimi olmaktadır. Çatının sahip olduğu eğim kullanılacak olan malzemelerin tercihi için önemli bir kriter olup örnek vermek gerekirse dik eğimli çatılarda genellikle ahşap sarsıntılı kadavralar kullanılırken bu malzemeler daha düz veya düşük eğimli çatılar için uygun olmamaktadır.

Çatı Kaplama Fiyatları

Çatı kaplama fiyatları özellikle vermiş olduğumuz bu hizmet kapsamında bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik göstermekte olup fiyatlarda bu özelliklere bağlı olarak farklı olmaktadır. Özellikle çatı kaplama fiyatlarını etkileyen bazı faktörler şöyle sıralanabilir;

  • Kaplama malzemesi: farklı malzemeler farklı fiyatlar sunabilir. Örneğin, bitümlü çatı kaplama maliyeti, metal çatı kaplama maliyetinden daha ucuz olabilir.
  • Çatının büyüklüğü ve yapısı: çatının alanı ve yapısı (örneğin, tek katlı ev mi yoksa çok katlı bir bina mı) çatı kaplama maliyetini etkileyebilir.
  • Konum: çatı kaplama maliyeti, konumunuzun yerel maliyetleri ve vergi oranları gibi faktörlerle de etkilenebilir.
  • İşçilik maliyeti: çatı kaplama işi yapacak ustaların maliyeti de fiyatı etkileyebilir.
  • Ek hizmetler: çatı kaplama işlemi sırasında ek hizmetlere ihtiyaç duyulması (örneğin, çatının temizliği veya onarımı) maliyeti arttırabilir.

Kestel çatı kaplama fiyatları hakkında detaylı olarak tüm bilgilere ve vermiş olduğumuz bu hizmet kapsamında merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarına firmamızla iletişime geçerek ulaşabilir ve firmamız tarafından yapılan keşif gezisi sonrasında ihtiyaç durumuna göre ve yukarıda belirtmiş olduğumuz faktörlere göre net bir fiyat belirleyerek bilgi alabilirsiniz.

Hemen Ara : 0534 854 44 32

İletişime Geçin
Sırameşeler / Osmangazi / Bursa

Ceyhan Yapı

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.