Yenişehir Çatı Kaplama
Bursa Yenişehir’de binalarının sağlamlığını ve ömrünü arttırmak, daha konforlu bir yaşam alanına sahip olmak ve özellikle enerjiden tasarruf edebilmek isteyen kişiler için binalarının çatılarına bir çatı kaplama uygulaması yaptırmaları, tüm bu hususlarda en etkili korumayı ve faydayı elde edebilmelerini sağlayacaktır.

Yenişehir Çatı Kaplama | Hemen Ara :

0534 854 44 32

Bursa Yenişehir’de binalarının sağlamlığını ve ömrünü arttırmak, daha konforlu bir yaşam alanına sahip olmak ve özellikle enerjiden tasarruf edebilmek isteyen kişiler için binalarının çatılarına bir çatı kaplama uygulaması yaptırmaları, tüm bu hususlarda en etkili korumayı ve faydayı elde edebilmelerini sağlayacaktır.

Yenişehir çatı kaplama firması olarak, tüm Bursa’da sürdürdüğümüz çatı kaplama hizmetleri için en uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmaktayız. Günümüzde artık çatılar için en önemli gerekliliklerden biri haline gelen ve sıkça tercih edilen çatı kaplama uygulamaları için Ceyhan Yapı olarak, tüm çatı kaplama malzemeleri, teknikleri ve modelleri için Bursa’nın en kaliteli hizmetini sunuyoruz.

Çatınızın yapısına en uygun ve en kaliteli malzemeler ile sunduğumuz çatı kaplama hizmeti sayesinde, çatınızın maruz kaldığı tüm dış etmenlerden hem çatınızı ve doğal olarak binanızı koruyarak, sizler için son derece avantajlı bir yaşam alanı sunuyor, yaşadığınız ısınma, su sızdırma gibi problemlerden çok uzun yıllar boyunca kurtulmanızı sağlıyoruz.

Çatı Kaplama Hizmeti İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çatı kaplama hizmetlerinde kusursuz bir kaplamaya sahip olabilmek ve bu sayede hem uzun ömürlü hem de tüm avantajlarından en etkili şekilde yararlanabilmeniz için bazı önemli hususlar bulunmaktadır. İlk olarak, çatı kaplama uygulaması gerçekleştirilmeden önce bu uygulamanın yapılacak olduğu çatının tüm sorunlarının giderilmesi ve bir onarım yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde sorunlu bir çatı zeminine uygulanan kaplamalardan tam olarak yararlanamaya bilmektedir.

Çatı kaplama hizmeti için dikkat edilmesi gerekenler arasında bir diğer husus ise mutlaka doğru kaplama malzemesinin seçilmesidir. Özellikle oldukça çeşitli kaplama malzemeleri bulunurken, bu malzemelerin avantaj ve dezavantajları dikkate alınmalı, çatının yapısına ve bölgenin iklim şartlarına en doğru ve en uygun kaliteli kaplama malzemesi tercih edilmelidir.

En önemli gereklilik ise kesinlikle profesyonel bir firma ve profesyonel bir ekibin tercih edilmesidir. Uzmanlık gerektiren bu uygulama için profesyonel bir ekiple çalışıldığı takdirde en iyi ve en doğru uygulama kusursuz bir şekilde gerçekleştirilebilmekte, bu da hem daha uzun ömürlü hem de daha etkili bir kaplamaya sahip olunabilmesini sağlamaktadır.

Her ne kadar doğru ve kaliteli bir çatı kaplama malzemesi tercih edilse de doğru uygulanmayan bir çatı kaplama, bu malzemenin fayda sağlayamamasına ve uzun ömürlü olamamasına sebep olacaktır. İşte tüm bu dikkat edilmesi gereken hususlar için en doğru tercih olarak Bursa’da ikamet eden herkes için Ceyhan Yapı olarak hizmet vermekteyiz.

Siz de bizleri tercih ederek tüm süreci kusursuz bir şekilde yürütecek ve her bir adımı özenle gerçekleştirecek profesyonel ekibimiz sayesinde en iyi çatı kaplamaya sahip olabilir, en uygun fiyatlarla hizmet alabilirsiniz.

Çatı Kaplama Çeşitleri

Günümüzde çatı kaplama için birbirinden farklı yapıda ve özellikle pek çok çatı kaplama malzemesi bulunurken, yine farklı teknikler ve teknolojiler ile bu malzemeler kullanılarak gerçekleştirilen pek çok farklı çatı kaplama çeşitleri bulunmaktadır.

Bu çatı kaplama çeşitleri, kullanılan malzemeye ve uygulanışlarına göre birbirinden ayrılırken, birbirinden farklı yapılara ve özelliklere sahip olan bu çeşitlerin birbirinden farklı avantajları ve dezavantajları bulunmakta, bu çeşitlilik sayesinde çatı yapısına, iklim şartlarına, istek ve ihtiyaçlara göre en uygun çatı kaplaması uygulanabilmektedir.

Çatı kaplama çeşitlerinden bazıları şöyledir;

 • Doğal Taş Kaplı Panel ve Kiremitler
 • Poliüretan Paneller
 • Sac Kaplama
 • Taş Yünü Paneller
 • Polistren Paneller
 • PVC Kaplama
 • Galvanizli Sac Kaplamalar
 • Lifli Çimento Esaslı Malzemeler
 • Sandviç Panel
 • Kiremit Kaplama
 • Atermit Kaplama
 • Shingle Kaplama

Hemen Ara : 0534 854 44 32

İletişime Geçin
Sırameşeler / Osmangazi / Bursa

Ceyhan Yapı

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.