Görükle Çatı Kaplama
Görükle’de ihtiyaç duyduğunuz çatı kaplama hizmeti için gözünüz kapalı güvenebileceğiniz, uzun yıllardan beri Bursa’da profesyonel hizmetleri ile var olan Ceyhan Yapı olarak, Görükle çatı kaplama hizmeti vermekteyiz.

Görükle Çatı Kaplama | Hemen Ara :

0534 854 44 32

Görükle’de ihtiyaç duyduğunuz çatı kaplama hizmeti için gözünüz kapalı güvenebileceğiniz, uzun yıllardan beri Bursa’da profesyonel hizmetleri ile var olan Ceyhan Yapı olarak, Görükle çatı kaplama hizmeti vermekteyiz.

Binanızın çatı iskeletlerini özellikle günümüzde oldukça gelişen çatı kaplama çeşitleri ve malzemeleri ile birlikte her zaman en kaliteli malzemeleri kullanarak çatınızı kaplıyor, tüm yalıtım işlemlerini özenle gerçekleştiriyor ve sonucunda sizlere kusursuz bir çatı sunuyoruz.

Bursa çatı firmaları arasında özellikle müşteri memnuniyeti odaklı fiyat politikamız ile en uygun fiyatlarla hizmet verirken, bünyemizde bulunan son derece profesyonel ekibimiz sayesinde, kaliteli çatı kaplama malzemelerini çatılarınıza en başarılı şekilde uyguluyoruz.

Özellikle bizleri tercih eden müşterilerimize kusursuz bir hizmet verebilmek adına, hizmet öncesi adreslerine ulaşarak çatıyı inceliyor, istek ve ihtiyaçları da dikkate alarak hem en doğru kaplama çeşidini ve uygulamasını hem gerekli tüm malzemeleri ve ihtiyaçları belirliyor, bu inceleme sayesinde en hazırlıklı şekilde hizmet vermek için ustalarımızla işe koyuluyoruz.

Görükle’de binalarınızın çatısı için uygulatmak istediğiniz çatı kaplama hizmeti için güvenebileceğiniz ve uygun fiyatlı bir firma arıyorsanız, hemen bizlerle iletişime geçebilir, bu zamana kadar bizleri tercih ederek çok memnun kalan müşterilerimiz gibi sizler de çatı kaplama hizmetimiz ile tam olarak arzuladığınız çatı yapısına ve görünümüne sahip olabilirsiniz.

Bursa Çatı Kaplama Fiyatları

Bursa çatı kaplama fiyatları hususunda günümüzde pek çok farklı teknoloji ve teknik ile üretilen oldukça farklı çatı kaplama malzemeleri bulunduğu için, tercih edilecek olan çatı kaplama malzemesinin maliyeti, çatı kaplama hizmetleri için fiyatları en çok etkileyen etkenlerden biridir.

Bunun yanı sıra tabi ki de bu fiyatları en çok belirleyen etken ise çatının eni ve boyunun ne kadar olduğu, yani ne kadarlık bir m2’ye çatı kaplama uygulanacağıdır. Bu hususta pek çok farklı çatı tipi bulunduğu için bu tiplere göre de fiyatlar farklılık gösterebilmektedir.

Özellikle 100m2 çatı katı maliyeti bu hizmeti almak isteyen kişiler tarafından oldukça merak edilse de uygulanacak çatı kaplama malzemesi ve çeşidi, işçilik gibi daha pek çok husus bu hizmette etkili olmaktadır. Kişilerin net bir fiyat alabilmesi için öncelikle firmanın hizmet öncesi adrese gelerek gerekli incelemeleri yapması ve verilecek hizmet için fiyatı belirlemesi gerekmektedir.

Ceyhan Yapı olarak, her zaman fiyat politikası olarak siz müşterilerimizi memnun edebilmek adına en uygun maliyetler ile sizlere hizmet vermekte, bizlerle iletişime geçtiğiniz takdirden kısa sürede adresinize profesyonel ekibimizle ulaşarak gerekli incelemeleri en detaylı ve en doğru şekilde yapmaktayız.

Ardından ihtiyaç duyulan tüm gereklilikleri sizlerin isteklerinizi de dikkate alarak belirlemekte ve tüm bu inceleme ve değerlendirme sonucunda sizlere en uygun çatı kaplama fiyatlarını sunmaktayız. Bu nedenle hemen bizlere ulaşarak yapılan inceleme sonrası bu hizmet için ne kadar ödemeniz gerektiğini öğrenebilirsiniz.

Çatı Kaplama Uygulama Türleri

Çatı kaplama için çatının özelliğine göre değişen pek çok farklı kaplama malzemesi bulunmakta, farklı teknikler ve teknolojiler ile üretilen bu kaplama malzemelerini uygulama durumlarına göre ayırabilmek mümkündür. Çatı kaplama uygulama türleri şöyledir;

  • Parçalı Örtü Malzemeleri: Bu malzemeler, çatı üzerine üst üste eklenerek uygulanmakta, bu üst üste ekleme uygulamasında aralarda oluşan boşluklar, çatıda sürekli hava akımı oluşmasını ve bu da çatı elemanlarını korumaktadır.
  • Devamlı Örtü Malzemeleri: Bu malzemeler, çatı yüzeyine üst üste yerleştirildikten sonra yapıştırılmakta, asfalt, katranlı, bitümlü kağıt gibi biçimlerde uygulanan malzemeler olarak devamlı olarak ilerleyen bir yapıya sahiptir.

 

Hemen Ara : 0534 854 44 32

İletişime Geçin
Sırameşeler / Osmangazi / Bursa

Ceyhan Yapı

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.