Yıldırım Su Tesisatı
Yıldırım su tesisatı hizmeti veren firmalar içerisinde yer alan firmamız hem inşaatlarda hem de halihazırda kullanılmakta olan evlerde ihtiyaç duyulan tüm su tesisatı hizmetini sağlamaktadır. Vermiş olduğumuz su tesisatı hizmeti içerisinde çalışan ekip çalışanlarımız tesisat alanında uzmanlaşmış kişilerden oluşmakta olup bu süreçte vermiş olduğumuz hizmet dahilinde en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Yıldırım Su Tesisatı Ustası | Hemen Ara :

0534 854 44 32

Yıldırım su tesisatı hizmeti veren firmalar içerisinde yer alan firmamız hem inşaatlarda hem de halihazırda kullanılmakta olan evlerde ihtiyaç duyulan tüm su tesisatı hizmetini sağlamaktadır. Vermiş olduğumuz su tesisatı hizmeti içerisinde çalışan ekip çalışanlarımız tesisat alanında uzmanlaşmış kişilerden oluşmakta olup bu süreçte vermiş olduğumuz hizmet dahilinde en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Özellikle eskimiş su tesisatları zamanla su kaçaklarına neden olabilmekte bu da zemin veya tavan noktasında bozulmalara sebep olmaktadır. Bu nedenle su kaçağı olduğunun tespit edilmesi halinde bölgede bulunan zemin kaplama malzemelerinin veya tavanın herhangi bir hasar görmemesi adına mutlaka kaçağın tespit edilerek tamir edilmesi gerekmektedir.

Bizler de Ceyhan Yapı olarak vermiş olduğumuz su tesisatı hizmeti kapsamında tüm su kaçağı tespitlerini gerçekleştirerek onarma işlemi yapmaktan aynı zamanda sıfırdan tesisat döşeme işlemini de gerçekleştirmekteyiz.

Su Tesisatı Hizmeti Nedir?

Su tesisatı hizmeti, su sistemi için gerekli olan boru, vana, pompa, filtre gibi ekipmanların kurulumu, bakımı ve onarımını içeren bir hizmettir. Bu hizmet, evlerde, işletmelerde veya büyük yapılar gibi yerlerde yapılabilir. Su tesisatı hizmeti, su sisteminin çalışmasını sağlamak için gerekli olan herhangi bir işlemi içerebilir.

Su tesisatı hizmeti, su sisteminin çalışmasını sağlamak için gerekli olan işlemler arasında su boru hattının kurulumu, su boru hattının temizliği, vana ve pompa gibi ekipmanların kurulumu, bakımı ve onarımı, su filtrelerinin değiştirilmesi gibi işlemleri içerebilir.

Su tesisatı hizmeti, genellikle profesyonel bir su tesisatçısı tarafından gerçekleştirilir. Bu hizmeti yaparken, su tesisatçısı su sisteminin çalışmasını kontrol eder ve gerekli olan herhangi bir işlemi yapar. Su tesisatı hizmeti, su sisteminin çalışmasını sağlamak için gerekli olan işlemler arasında su boru hattının kurulumu, su boru hattının temizliği, vana ve pompa gibi ekipmanların kurulumu, bakımı ve onarımı, su filtrelerinin değiştirilmesi gibi işlemleri içerebilir.

Müstakil Ev Su Tesisatı

Müstakil ev su tesisatı yapımı sırasında özellikle müşterilerimizin bu süreçte sahip oldukları müstakil evlerin yapımı aşamasında sıfırdan su tesisatı hattının oluşturulması, hali hazırda yaşanmakta olan evdeki su tesisatının değiştirilmesi veya belirli noktada meydana gelen su kaçağının tamir edilmesi gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Özellikle bu süreçte müstakil ev su tesisatının sıfırdan yenilenmesi apartmanlara göre daha kolay olmakta ve kişiye ait bir ev olması nedeniyle tüm tesisat daha kısa sürede değiştirilebilmektedir.

Su Kaçağı Tespiti ve Onarımı

Su kaçağı tespiti ve onarımı için ihtiyaç duyulan durumlar özellikle evin su hattının geçtiği noktalarda bulunan boruların zamanla aşınması veya delinmesi gibi durumlarda suyun bu noktalardan sızması veya doğrudan akması şeklinde ortaya çıkmakta olan durumun çeşitli yöntemler kullanılarak tespit edilmesi ve daha sonra borunun durumuna göre yaşanan su kaçağı durumunun çeşitli yöntemlerle onarılmasını içermektedir.

Su kaçağı tespiti için kullanılan bazı yöntemler bulunmakta olup bu yöntemler genel olarak şöyle sıralanabilir;

  • Isıtma sistemi takibi: Bu yöntemde, su kaçağının yerini belirlemek için bir termometre kullanılır.
  • Leak Detection Fluid: Bu yöntemde, su kaçağının yerini belirlemek için bir sprey boya kullanılır.
  • Görüntüleme yöntemleri: Bu yöntemde, su kaçağının yerini belirlemek için bir kamera kullanılır.
  • Su basıncı ölçme: Su kaçağının yerini belirlemek için su basıncını ölçmek için bir manometre kullanılır.

Su kaçağı tespiti için kullanılmakta olan bu yöntemleri ise profesyonel su tesisat ustalarımız binanın genel durumuna ve tesisata göre karar vermektedir. Özellikle kaçağın su tesisatının hangi bölgesinde olduğu da bu yöntemler içerisinde seçim aşamasında önem arz etmektedir.

 

Hemen Ara : 0534 854 44 32

İletişime Geçin
Sırameşeler / Osmangazi / Bursa

Ceyhan Yapı

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.