Gemlik Su Tesisatı
Gemlik su tesisatı hizmeti veren firmamız, Bursa’nın en önde gelen firmalarından biri olarak uzun yıllardan bu yana en profesyonel şekilde hizmetlerini yerine getirmektedir. Ceyhan Yapı olarak her türlü su tesisatı problemi için en etkili çözümleri gerçekleştiren firmamız, su tesisatı döşeme, bakım ve onarımı ile birlikte su tesisatı ekipmanları için de en özel şekilde hizmet vermektedir.

Gemlik Su Tesisatı Ustası | Hemen Ara :

0534 854 44 32

Gemlik su tesisatı hizmeti veren firmamız, Bursa’nın en önde gelen firmalarından biri olarak uzun yıllardan bu yana en profesyonel şekilde hizmetlerini yerine getirmektedir. Ceyhan Yapı olarak her türlü su tesisatı problemi için en etkili çözümleri gerçekleştiren firmamız, su tesisatı döşeme, bakım ve onarımı ile birlikte su tesisatı ekipmanları için de en özel şekilde hizmet vermektedir.

Kaliteli bir işçilik ve uygun fiyatlı bir hizmet ile su tesisatı hususunda talep ettiğiniz tüm hizmetler için güvenle firmamızı tercih edebilirsiniz. Gemlik sakinlerinin su tesisatlarında meydana gelen tüm sorunlar için, her zaman en kaliteli su tesisatı malzemelerini ve ürünlerini kullanarak, sorunu kökünden ortadan kaldırmaktayız.

Özellikle gelişen teknoloji ile birlikte sıhhi tesisat alanında pek çok hizmet için yararlanılan son derece etkili çeşitli cihazları kullanarak, en yenilikçi hizmetlerle kusursuz bir su tesisatı tamiri sunmaktayız. Temiz ve hızlı bir işçilik sunan ustalarımız, sahip oldukları bilgi ve tecrübe sayesinde sizler için harika çözümler üreterek hizmet vermektedir.

Gemlik Klozet Tıkanıklığı Açma

Klozet tıkanıklığı, sıkça karşılaşılabilen bir su tesisatı problemlerinden biridir. Çimento kalıntısı, mendil veya tuvalet kağıdı atımı, çeşitli ürünlerin düşmesi gibi sebeplerle meydana gelebilen klozet tıkanıklığı, doğru bir şekilde müdahale edilmediği takdirde ciddi sorunlara yol açabilmektedir.

Ceyhan Yapı olarak, bu problemi ortadan kaldırmak adına profesyonel ustalarımızla hizmet verirken, Gemlik klozet tıkanıklığı açma hizmetimiz sayesinde, kişilerin klozetlerini büyük bir ustalıkla dakikalar içerisinde en etkili yöntemler ve ekipmanlar ile açmaktayız.

Sıhhi Tesisat Özellikleri Nelerdir?

Sıhhi tesisat özellikleri nelerdir? Sorusuna yanıt olarak; Sıhhi tesisat, binalar veya yerleşim yerlerinde temiz su, atık su veya gider suyunun dağıtımını ve uzaklaştırılmasını sağlayan bir sistem olarak, en önemli üç sistemden biridir. Sıhhi tesisat özelliklerinden bazıları ise şunlardır;

 • Su giriş hattı: Su giriş hattı, bina veya yerleşim yerine su sağlamak için kullanılan ana boru hattıdır.
 • Isıtma sistemi: Isıtma sistemi, suyun sıcaklığının kontrol edilmesini sağlar.
 • Depo ve su filtreleri: Su depoları, suyun saklandığı yerlerdir ve su filtreleri, suyun temizliğini sağlar.
 • Vanalar: Vanalar, su borularındaki su akışını kontrol etmek için kullanılır.
 • Su boruları: Su boruları, suyun ev içerisinde veya bina içerisinde dağıtılmasını sağlar.
 • Musluklar ve duş: Musluklar ve duşlar, suyun kullanımını sağlar.
 • Atık su tesisatı: Atık su tesisatı, atık suyun uzaklaştırılmasını sağlar.
 • WC ve lavabo: WC ve lavabolar, atık suyun uzaklaştırılmasını sağlar.
 • Gider tesisatı : Gider tesisatı, bina içerisinde oluşan atık suyun arıtılması veya uzaklaştırılmasını sağlar.

Su Tesisatı Arızaları Nelerdir?

Su tesisatı sistemlerinde gerek kullanıcı hatası ile gerek uzun süreli kullanım ve çeşitli diğer sebepler ile pek çok arıza meydana gelebilmekte, bu arızlar su tesisatı sisteminin aksamasına, kişiler için maddi zararlara neden olabilmekte, özellikle bir ev için olmazsa olmaz olan su tesisatı sorunları giderilmediği takdirde kişiler oldukça sorun yaşayabilmektedir. Su tesisatı arızaları arasında ise şunlar yer almaktadır;

 • Sızıntılar: Su tesisatındaki borular ya da vanalar arızalandığında, su sızabilir veya damlatarak ziyan oluşabilir.
 • Tıkanmış borular: Su giriş hattından ya da ev içerisindeki borularda bir tıkanıklık oluştuğunda su akmayabilir veya az akabilir.
 • Kirlilik: Su tesisatındaki filtreler tıkanırsa, suda kirlilik oluşabilir.
 • Soğutma sistemi arızası: Soğutma sistemi arızalandığında, su sıcaklığı yüksek olabilir veya soğutma sistemi çalışmayabilir.
 • Basınç sorunları: Su tesisatındaki basınç düşüklüğü ya da yüksekliği, su akışını etkileyebilir.
 • Su tesisatındaki ekipmanların arızası: Vana, pompa, filtre gibi ekipmanlar arızalandığında su akışı etkilenebilir.

 

Hemen Ara : 0534 854 44 32

İletişime Geçin
Sırameşeler / Osmangazi / Bursa

Ceyhan Yapı

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.