İnegöl Su Tesisatı
Bursa’da merkez ve tüm ilçeler için su tesisatı hizmeti sunan Ceyhan Yapı olarak, su tesisatı hususunda aklınıza gelebilecek her türlü hizmet için profesyonel ustalarımız ile en kaliteli şekilde hizmet vermekteyiz. Hizmet alanımız olan İnegöl sakinleri için İnegöl su tesisatı ile müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılarken, tüm su tesisatı hizmetlerimizi sizlere en uygun fiyatlarla sunmaktayız.

İnegöl Su Tesisatı Ustası | Hemen Ara :

0534 854 44 32

Bursa’da merkez ve tüm ilçeler için su tesisatı hizmeti sunan Ceyhan Yapı olarak, su tesisatı hususunda aklınıza gelebilecek her türlü hizmet için profesyonel ustalarımız ile en kaliteli şekilde hizmet vermekteyiz. Hizmet alanımız olan İnegöl sakinleri için İnegöl su tesisatı ile müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılarken, tüm su tesisatı hizmetlerimizi sizlere en uygun fiyatlarla sunmaktayız.

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet ve fiyat politikamız ile su tesisatı sisteminizde yaşadığınız sorunlar için sizlere en kısa sürede hizmet verirken, en doğru çözümler ile sizlere geçici değil her zaman kalıcı çözümler sunuyoruz. Tekrardan aynı sorunla karşı karşıya kalmamanız adına en kaliteli malzemeleri kullanarak ustalarımızın kaliteli işçiliği ile kusursuz bir su tesisatı sunuyoruz.

Ceyhan Yapı firmamızı tercih ederek, İnegöl’de ikamet ettiğiniz adrese en hızlı şekilde ulaşacak ekibimiz sayesinde, su tesisatınızda meydana gelen arızalardan kurtulabilir, bir tadilat yaptırtabilir, su tesisatı ve su ekipmanları için bakımlarınızı gerçekleştirmemizi sağlayabilirsiniz. Su tesisatı alanında sunduğumuz tüm hizmetleri bizlerle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Su Tesisatında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bir su tesisatının kusursuz bir şekilde yapılarda yer alması, bu tesisatta çeşitli arızaların ve problemlerin meydana gelmemesi adına oldukça önemlidir. Özellikle profesyonel ve bu alanda işinin ehli bir firma tercih edilerek su tesisatı hizmeti alınması, en doğru uygulamalar ile sorunsuz bir tesisata sahip olunabilmesi adına en önemli hususlardan biridir.

Ceyhan Yapı olarak, Bursa’da en güvenilir ve en kaliteli su tesisatı firmalarından biri olarak, sizler için aradığınız en iyi su tesisatı hizmetlerini büyük bir ustalıkla sunmaktayız. Su tesisatında nelere dikkat edilmelidir? Sorusuna yanıt olarak şu noktalardan bahsedebilmek mümkündür;

 • Tesisatın düzenli olarak kontrol edilmesi: Tesisatın düzenli olarak kontrol edilmesi, potansiyel sorunların erken tespit edilmesi adına oldukça önemlidir.
 • Tesisatın standartlara uygun olarak yapılması: Atık veya temiz su tesisatı için mutlaka yerel yönetmelikler ve standartlara uygun olarak yapılmalıdır.
 • Tesisatta kullanılan malzemelerin kaliteli olması: Tesisatta kullanılan malzemelerin kaliteli olması, tesisatın uzun ömürlü ve güvenli olmasını sağlar.
 • Tesisatın yerleştirildiği alanın uygun olması: Tesisatın yerleştirildiği alanın uygun olması, tesisatın çalışmasını ve bakımını kolaylaştırır.
 • Tesisatın doğru şekilde yerleştirilmesi: Tesisatın doğru şekilde yerleştirilmesi, su akışının düzgün olmasını ve tesisatın çalışmasını sağlar.

Plastik Su Tesisat Borusu Avantajları

Su tesisatları için günümüzde pek çok farklı boru malzemesi kullanılabilmekte, ancak özellikle plastik su boruları, sunduğu avantajlar sebebiyle daha sık tercih edilmekte ve günümüzde genellikle yapıların su tesisatı döşemelerinde plastik borular kullanılmaktadır.

Plastik su tesisat borusu avantajları arasında özellikle şunlar yer almaktadır;

 • Plastik su tesisat boruları, özellikle metal borulara nazaran çok daha düşük maliyetli ve ucuzdur.
 • Son derece hafif bir boru malzemesi olarak, su tesisat borularında gerçekleştirilecek bakım, onarım ve montaj işlemlerinin en kolay şekilde gerçekleştirilebilmesini sağlamaktadır.
 • Özellikle tercih edilmesindeki en önemli sebeplerden biri olan korozyona dayanıklı yapısı sayesinde, olumsuz durumlardan diğer boru malzemelerine göre çok daha az etkilenerek korozyona dayanıklı yapıları sayesinde çok daha dayanıklı ve uzun ömürlüdür.
 • Plastik su tesisatı boruları yüksek ısıya karşı son derece dayanıklı bir yapıya sahip olarak özellikle su ısıtma sistemleri için güvenle kullanılabilmektedir.
 • Özellikle endüstriyel uygulamalar için önemli bir avantaj da plastik su tesisatı borularının kimyasala karşı dayanıklı olmasıdır.
 • Plastik su tesisat borusu, oldukça farklı boyutlarda bulunabilmekte, bununla birlikte eklenti parçaları hususunda pek çok şekle sahip olarak su tesisatının farklı uygulamalar ile döşenebilmesini sağlamaktadır.

 

Hemen Ara : 0534 854 44 32

İletişime Geçin
Sırameşeler / Osmangazi / Bursa

Ceyhan Yapı

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.