Hizmetlerimiz

Tüm Hizmeltlerimiz

Yıldırım Alçıpan
Yıldırım Alçıpan

Alçıpan standart ya da özel boyutlarda üretilen düzgün yüzeyli plakalardır. Ortası alçı olup her iki yüzü karton kaplıdır. Günümüzde bu sistemler, genellikle inşaatı tamamlanan binaların içinde, yerden duvara kadar olan yerleri kaplamak için yararlanılır.

Bursa Anahtar Teslim Tadilat
Bursa Anahtar Teslim Tadilat

Anahtar teslim tadilat Bursa seçeneği, profesyonel bir ekibin işbirliğiyle gerçekleştirilen tadilat işlemlerini içerir ve size hem zaman hem de enerji tasarrufu sağlar. Profesyonelce yapılmış bir tadilat, mekânınızı istediğiniz şekilde yenilemenin yanı sıra sizi olası sorunlarla uğraşmaktan da kurtarır. Bu nedenle, tadilat sürecinizde anahtar teslim hizmetleriyle çalışmak, daha sağlam, estetik ve kullanışlı bir mekâna sahip olmanıza yardımcı olacaktır.

Bursa Yerden Isıtma Sistemleri
Bursa Yerden Isıtma Sistemleri

Özellikle kış aylarında soğuk bir iklimin hüküm sürdüğü Bursa'da, yerden ısıtma sistemleri oldukça tercih edilmektedir.

Gürsu Alçıpan
Gürsu Alçıpan

Alçıpan malzemeler her iki yüzü karton kaplı, ortasında alçı bulunan malzemelerdir. Düzgün yüzeyli olup standart veya müşterilerin isteklerine göre imal edilebilmektedir. Sadece evlere değil, aynı zamanda iş yerlerine de sağlanmaktadır. Her müşterinin ihtiyaçları değişiklik gösterdiği için modeller kendi içinde farklılık göstermektedir.

Bursa Teras Kapatma
Bursa Teras Kapatma

Teraslar, açık, yükseltilmiş ve düz bir alandır ve ev sahiplerine dinlenmek ve keyifli zaman geçirmek için özel bir alan sunar.

Kestel Alçıpan
Kestel Alçıpan

Alçıpan sistemleri, standart veya müşterilerin ihtiyaçlarına özel şekilde üretilebilen plakalardır. Düzgün yüzeyli, ortası alçı, her iki yüzü karton kaplı yapıdadır. Hem yaşam alanlarına hem de iş yerlerine sunulabilmektedir. Alçıpanlar, günümüzde farklı modellere sahip şekilde sunulmaktadır.

Bursa Tel Örgü Çit Firmaları
Bursa Tel Örgü Çit Firmaları

Bursa'da bahçe tel örgü çit hizmetleri arıyorsanız, Ceyhan Yapı size profesyonel destek sunmaktadır.

Nilüfer Alçıpan
Nilüfer Alçıpan

Alçıpan levha sadece standart değil, müşterilerin isteklerine göre de üretilebilen ürünlerdir. Bu bakımdan ihtiyaca tam anlamıyla cevaplar getirebilir. Böylece yaşam alanlarından, ticari yapılara kadar tüm binalarda tercih edilebilir. Alçıpanlar ortasında alçı, diğer iki yüzünde karton olan modellerdir. Her yapının ihtiyaçları değişkenlik gösterebileceği için bu levhalar farklı modellere sahiptir.

Bursa Tadilat Firmaları
Bursa Tadilat Firmaları

Bu noktada, Bursa'daki firmaların modern ve trendleri takip eden firmalar olmaları, müşterileri çekmelerini daha olası hale getirmektedir.

Osmangazi Alçıpan
Osmangazi Alçıpan

Alçıpan levha, standart ya da müşterilerin ihtiyaçlarına göre üretilebilir. Yapı olarak ortasında alçı, diğer iki yüzlerinde kartonlar yer almaktadır. Yaşam alanlarından iş yerlerine kadar tüm binalara problemsiz bir şekilde uygulanabilir. Her alçıpan modeli, müşterilerin ihtiyaçlarına göre şekillendirilir.

Bursa Sandviç Panel Çatı Ustası
Bursa Sandviç Panel Çatı Ustası

Sandviç paneller, inşaat sektöründe yaygın olarak kullanılan bir çatı yapım malzemesi haline gelmiştir.

Bursa Şömine Firmaları
Bursa Şömine Firmaları

Ev sahipleri doğal bir atmosferi evlerinde yaşamak istedikleri için şömine dizaynı talep etmektedirler.

Gemlik Alçıpan
Gemlik Alçıpan

Alçıpan levha her müşteri için özel bir biçimde sunulmaktadır. Bu bakımdan binanın kullanılma amacı ne olursa olsun uygulamalar gerçekleştirilebilir. Dolayısıyla hizmetleri almak için ilk olarak müşterilerin iletişime geçmesi gerekir. Bundan sonra profesyonel ekipler adrese gönderilmektedir. Keşif kapsamında ölçüler alınmakta, uygulama alanı incelenmekte ve müşteriden gerekli bilgiler alınmaktadır. Gerekli işlemler yapıldıktan sonra alçıpan levhalar üretilmektedir.

Bursa Şap Ustası
Bursa Şap Ustası

Zemine dökülen betonun üzerine izolasyon yapmak amacıyla dökülen şap, yer kaplama malzemesidir ve bu işleme şap atmak denir.

Bursa Alçı Sıva Ustası
Bursa Alçı Sıva Ustası

Sıva, evlerde güvenlik sağlamanın yanı sıra bir sanat unsuru olarak da kullanılabilir. Bazı insanlar duvarlarında dekoratif bir özellik olarak sıva tercih ederler.

İnegöl Alçıpan
İnegöl Alçıpan

Alçıpan levha modelleri, müşteriler için özel bir şekilde tasarlanmaktadır. Böylece binaların türü ne olursa olsun uygun çözümler sunulmaktadır. Bu projeler isteğe göre şekillendiğinden ilk olarak iletişim kurularak adres bilgileri verilmelidir. Ardından ekspertiz işlemlerinin yapılabilmesi adrese profesyonel ekipler yollanmaktadır. Ardından müşterilerden ayrıntılar öğrenilmekte, ölçüler alınmakta ve alan incelenmektedir. Böylece verilere göre levhalar imal edilmektedir.

Bursa Mutfak Tezgahı
Bursa Mutfak Tezgahı

Her evin, insanların en çok zaman geçirdiği özel bir odası vardır. Eğer yemek yapmak sizin için bir hobi ise, mutfağınızı kesinlikle seviyor olmalısınız. İnsanları cinsiyetlerine göre ayırmıyoruz, ancak çoğu kadının yemek yapmaktan keyif aldığını biliyoruz.

Bursa Mutfak Tadilatı
Bursa Mutfak Tadilatı

Bursa mutfak tadilatı fiyatlarının, Bursa'da yaşayan ev sahipleri için büyük bir önemi vardır. Bursa ilinin tüm ilçelerinde ve merkezinde, ücretler malzeme kalitesine, yapılacak tadilat işlemine, işin bitiş süresine ve iş yerinin mesafesine göre değişiklik gösterir.

Bursa Mutfak Dolabı Yapımı
Bursa Mutfak Dolabı Yapımı

Bursa'da mutfak dolabı imalatı ve tadilatı konusunda güvenilir bir firma olan Ceyhan Yapı, uzun yıllardır sektörde deneyimi olan bir firmadır ve müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır.

Bursa Müteahhitlik Firmaları
Bursa Müteahhitlik Firmaları

Ceyhan Yapı, Bursa müteahhitlik sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren deneyimli bir firmadır. İnşaat işleri için gerekli olan işçileri işe almak, malzemeleri temin etmek ve tüm süreci organize etmek gibi görevleri üstlenerek, müşterilerine güvenilir bir hizmet sunmaktadır.

Mudanya Alçıpan
Mudanya Alçıpan

Alçıpan levha uygulamaları, müşterilerin ihtiyaçları incelenerek onlara özel bir şekilde sunmaktadır. Bu bakımdan sadece standart çözümler yer almamaktadır. Evlerin yanı sıra iş yerlerine de uygulanabilir. Böylece her türlü binaya problemsiz bir şekilde uygulanabilir. Alçıpanlar yapı olarak incelendiğine, ortasında alçı olduğu görülmektedir. Levhanın iki tarafı ise kartonla çevrilmiştir. Hizmetler binalara özel olarak şekillendiği için öncelikle iletişime geçilmesi gerekir.

Bursa Mantolama Ustası
Bursa Mantolama Ustası

Bursa mantolama işiyle uzun yıllardır faaliyet gösteren Ceyhan Yapı gibi güvenilir bir firma, bölgede duvar mantolama hizmeti sunmaktadır. Ceyhan Yapı'nın deneyimli ustaları, yüksek kalitede ve profesyonel bir hizmet sunarak müşterilerin beklentilerini karşılamaktadır.

Bursa Mağaza Tadilat
Bursa Mağaza Tadilat

Bursa'da tadilat ustası olarak faaliyet gösteren Ceyhan Yapı, mağaza tadilatı konusunda uzmanlaşmış güvenilir bir firma olarak bilinmektedir. Bu alanda deneyimli ustalarıyla Ceyhan Yapı, geniş çaplı mağaza tadilatları için gereken yeteneklere sahiptir.

Bursa Laminat Parke Döşeme
Bursa Laminat Parke Döşeme

Bursa, laminat parke döşeme konusunda öncü illerden biridir ve aynı zamanda yeşilin bol olduğu bir şehir olması, odun ve ahşap işlerinde öne çıkmasını sağlar. Böylelikle Bursa'daki ev sahiplerine, doğayla iç içe bir yaşam alanı sunar.

Bursa Kiremit Çatı Yapımı
Bursa Kiremit Çatı Yapımı

Kil kiremit çatılar, asfalt kiremitlere göre daha uzun ömürlüdür. Renkleri, dokuları ve kiremit profilleri sayesinde estetik açıdan güzel çatılar oluştururlar. Bu nedenle, modern inşaatta, az katlı ticari binalarda ve daha yüksek fiyatlı evlerde ve apartmanlarda yaygın olarak tercih edilirler. Bursa ..

Yenişehir Alçıpan
Yenişehir Alçıpan

Modern bir çözüm olan alçıpan levha sistemleri, her projede özel bir şekilde sunulmaktadır. Yaşam alanlarından iş yerlerine kadar her yerde kullanımı mümkündür. Bu çözümlerin verilebilmesi için öncelikle iletişime geçilmesi ve adresin belirtilmesi gerekir. Profesyonel ekipler ekspertiz için geldikten sonra müşteriler ile konuşmakta ve isteklerini öğrenmektedir. Bundan sonra gerekli incelemeler ve ölçümler gerçekleştirilir. Ardından elde edilen veriler ışığında levhalar üretilmektedir.

Mutfak ve Banyo Yenileme
Mutfak ve Banyo Yenileme

Evinizde mutfağınız ve banyonuz, yaşam alanlarınızdaki en yoğun kullanılan alanlardan biri. Gün içinde yemek pişirir, bulaşık yıkar ve güne başlarken ya da bitirirken banyonuzu kullanırsınız.

Görükle Alçıpan
Görükle Alçıpan

Alçıpan levha uygulaması, hem standart hem de müşterilerin isteklerine göre şekillendirilebilen hizmetlerdir. Böylece yapıların ihtiyaçları incelenerek, tam anlamıyla çözümler sunulabilmektedir. Sadece yaşam alanlarına değil, aynı zamanda iş yerlerinde de kullanılabilir.

Yıldırım Asma Tavan
Yıldırım Asma Tavan

Asma tavan özellikle ısı ve ses yalıtımı sağlamasının yanı sıra estetik görünüm sağlanması açısından da son yıllarda en çok tercih edilen yapı uygulamaları içerisinde yer almaktadır. Yıldırım asma tavan olarak vermekte olduğumuz hizmet sayesinde hem ısı ve ses yalıtımı sağlayabilir hem de estetik görünüme sahip tavanlara ulaşabilirsiniz.

Gürsu Asma Tavan
Gürsu Asma Tavan

Asma tavan modelleri, tavan yapısının özelliklerine göre tasarım ve üretiminin yapıldığı ürünler olup bu tavan modelleri, evlerin ve işyerlerinin görünümünü değiştirmek amacıyla sıkça tercih edilmektedir.

Kestel Asma Tavan
Kestel Asma Tavan

Bursa ili ve çevresinde hizmet vermekte olan firmamız Kestel asma tavan hizmeti sağlayarak bu bölgede de en başarılı asma tavan yapımı gerçekleştirmektedir. Özellikle asma tavan kullanımı son yıllarda kolay kullanıma sahip olması ve çeşitli avantajları nedeniyle birçok kişi tarafından tercih edilmekte olup geniş kullanım alanlarına sahip olması da bu tavan modellerini popüler hale getirmektedir.

Nilüfer Asma Tavan
Nilüfer Asma Tavan

Nilüfer asma tavan hizmeti veren firmamız içerisinden tercih edeceğiniz asma tavan modelleri ile en kullanışlı iç mekan tasarımlarına ulaşmanız mümkün olmaktadır. Sadece görsel açıdan avantaj sağlamayan asma tavan çeşitleri özellikle sağlamış olduğu ısı ve ses yalıtımı sayesinde de birçok kişinin en çok tercih ettiği modeller içerisinde yer almaktadır.

Osmangazi Asma Tavan
Osmangazi Asma Tavan

Osmangazi asma tavan hizmeti vermekte olan firmamız Ceyhan Yapı olarak hizmet vermeye başladığımız ilk günden beri en kaliteli hizmet alanı ve en uygun fiyatla hizmet seçeneği sunması ile popülerliğini korumaktadır.

Gemlik Asma Tavan
Gemlik Asma Tavan

Asma tavanlar, özellikle evlerin salon ve oturma odaları için tercih edilmekle birlikte çeşitli pek çok bina için de etkili bir şekilde kullanılmakta ve tercih edilmektedir. Günümüzde ev dekorasyonu için kişilerin göz bebeği olan ve asma tavanlar için Gemlik’te güvenilir ve kaliteli bir firma arayan kişiler, Gemlik asma tavan hizmeti veren Ceyhan Yapı firmamızı tercih ederek, arzuladığı estetik asma tavana en uygun fiyatlarla sahip olabilmektedir.

İnegöl Asma Tavan
İnegöl Asma Tavan

Bursa’nın İnegöl ilçesinde yaşayan siz müşterilerimiz için İnegöl asma tavan hizmetlerimiz ile hayal ettiğiniz çok şık ve modern asma tavan modeline sahip olabilmenizi sağlıyoruz. Bizler, Bursa’da uzun yıllardan beri sunduğumuz tüm diğer hizmetlerde olduğu gibi asma tavan hizmeti için de tamamen profesyonel bir anlayışla hareket ediyoruz.

Mudanya Asma Tavan
Mudanya Asma Tavan

Mudanya asma tavan hizmeti ile Bursa’nın Mudanya ilçesi sakinleri için en estetik ev dekorasyonuna sahip olabilmeleri adına, son derece uygun fiyatlarla asma tavan uygulaması gerçekleştirmekteyiz. Bünyemizde bulunan ustalarımız sayesinde kusursuz bir asma tavana sahip olabilmeniz adına titizlikle hizmet verirken, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız sayesinde sizlerin hizmetlerimizden memnun kalabilmesi adına tüm asma tavan sürecini büyük bir özveriyle yürütüyoruz.

Yenişehir Asma Tavan
Yenişehir Asma Tavan

Yenişehir asma tavan alanında hizmet vermekte olan firmamız içerisinde çeşitli asma tavan modelleri bulunmakta olup müşterilerimizin isteğine göre çeşitlilik göstermektedir. Ceyhan Yapı olarak vermiş olduğumuz yapı hizmetleri içerisinde asma tavan hizmetleri de yer almakta olup hem kullanış bakımından hem de uygulanış bakımından kolaylık sağlaması nedeniyle birçok müşterimizin sıkça tercih ettiği tavan sistemleri arasında yer almaktadır.

Görükle Asma Tavan
Görükle Asma Tavan

Bursa’nın her bir köşesinde profesyonel hizmetlerimiz ile siz Bursa sakinleri için asma tavan hizmeti veriyoruz. Bursa’nın güzide ilçesi Görükle için de aynı kalitede ve özveride asma tavan uygulamaları için hizmet verirken, Görükle asma tavan firması olarak en uygun fiyatlarla müşterilerimizin memnuniyetini kazanıyoruz.

Yıldırım Banyo Tadilat
Yıldırım Banyo Tadilat

Yıldırım banyo tadilat alanında hizmet vermekte olan firmamız ile tüm ev ve iş yerlerinde bulunan banyoların tadilatını gerçekleştirmekte olup daha modern ve daha kullanışlı banyoları hizmetinize sunmaktayız.

Gürsu Banyo Tadilat
Gürsu Banyo Tadilat

Gürsu banyo tadilat alanında müşterilerimize en iyi hizmeti sunmakta olan firmamızın hem vizyonu hem misyonu içerisinde müşteri memnuniyeti üst sıralarda yer almaktadır. Herkesin hayali olan güzel ve bakımlı banyoyu müşterilerimize deneyimli personellerimiz ile oldukça uygun fiyatlar dahilinde sunmaktayız.

Kestel Banyo Tadilat
Kestel Banyo Tadilat

Ceyhan yapı olarak Kestel banyo tadilat hizmeti veren firmalar içerisinde en profesyonel hizmeti sağlamaktayız. Özellikle banyo tadilatı sırasında görev alan tüm usta ekip çalışanlarımız alanında deneyimli ve profesyonel olmaları sayesinde en başarılı banyo tadilatını sunmaktadır.

Nilüfer Banyo Tadilat
Nilüfer Banyo Tadilat

Nilüfer banyo tadilat hizmeti sağlayan firmamız ile hayalini kurduğunuz banyolara uygun fiyatlarla kısa sürede ulaşabilirsiniz. Ceyhan Yapı olarak Bursa’da banyo tadilatı hizmeti veren firmamız eski banyonuza yeni bir hava katarak oldukça modern bir görünüm hizmeti sunmaktadır.

Osmangazi Banyo Tadilat
Osmangazi Banyo Tadilat

Banyo tadilatı hizmeti veren firmalar içerisinde Ceyhan Yapı olarak yer almakta ve firmamız aracılığıyla en kaliteli banyo tadilat hizmetini sunmaktayız.

Gemlik Banyo Tadilat
Gemlik Banyo Tadilat

Gemlik banyo tadilat hizmeti veren Ceyhan Yapı olarak, Gemlik sakinlerinin yanı sıra tüm Bursa’da etkin olarak faaliyet göstermekte ve banyo tadilatı konusunda profesyonel bir hizmet ile Bursalıları arzuladıkları banyo ile buluşturmaktayız

İnegöl Banyo Tadilat
İnegöl Banyo Tadilat

Yenilenmesini istediğiniz banyolarınızın en modern ve en estetik haliyle sizlere sunulması ve bu sayede hem kullanışlı hem de görsellik açısından son derece şık banyoya sahip olunabilmesi için Ceyhan Yapı’yı tercih ederek, yaşam alanınızın en önemli noktalarından biri olan banyonuz için harika bir banyoya kavuşabilirsiniz.

Mudanya Banyo Tadilat
Mudanya Banyo Tadilat

Bursa’da hizmet vermekte olan firmamız, Mudanya sakinleri için Mudanya banyo tadilat hizmeti vermektedir. Uzun yıllardan bu yana tecrübemiz ve profesyonel hizmet anlayışımız ile sürdürdüğümüz hizmetlerimizden biri olan banyo tadilatı hususunda, büyük bir titizlikle kişilerin arzuladıkları banyoya kavuşabilmeleri için en kaliteli malzemelerle ve en uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

Yenişehir Banyo Tadilat
Yenişehir Banyo Tadilat

Bursa Yenişehir’de ikamet eden kişilerin banyolarını yenilemek için güvenle tercih edebileceği, kaliteli hizmetleri ve uygun fiyatları ile Bursa’nın en profesyonel banyo tadilatı firmalarından biri olan Ceyhan Yapı olarak, Yenişehir banyo tadilat hizmetlerimiz ile harika banyolar oluşturmaktayız.

Görükle Banyo Tadilat
Görükle Banyo Tadilat

Ceyhan Yapı olarak, uzun yıllardan beri Bursa’da banyo tadilatı hizmetlerimiz ile müşterilerimizin memnuniyetini kazanıyoruz. Bursa’nın her ilçesine yayılan hizmet ağımız içerisinde Görükle sakinleri için de ihtiyaç duydukları ve arzuladıkları banyoya sahip olabilmeleri adına, uzman ekibimiz ile Görükle banyo tadilat hizmeti vermekteyiz.

Yıldırım Boya Badana
Yıldırım Boya Badana

Uzun yıllardan beri en kaliteli şekilde boya badana hizmeti verirken, Yıldırım boya badana firması olarak tüm Bursa’da olduğu gibi Yıldırım ilçesinde de işinin ehli ustalarımız ile tüm boya badana hizmetlerimizi büyük bir ustalıkla ve profesyonellikle gerçekleştiriyoruz.

Gürsu Boya Badana
Gürsu Boya Badana

Boya badana hizmeti almak isteyen kişilerin bu hizmet için en doğru ve en kaliteli hizmeti alabilmesi için mutlaka profesyonel ve güvenilir bir firmayı tercih etmesi gerekmektedir. İşte bu hususta da Ceyhan Yapı olarak, Bursa’da uzun yıllardan beri sahip olduğumuz tecrübe ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimiz ile hem güvenilir hem de kaliteli boya badana hizmetleri sunmaktayız.

Kestel Boya Badana
Kestel Boya Badana

Bursa’nın Kestel ilçesinde ikamet eden sizler için temiz bir işçilik ve kaliteli hizmet ile boya badana hizmeti vermekteyiz. Kestel boya badana hizmetleri için uzun yıllardan bu yana sektörün önde gelen firmalarından biri olarak Bursa’da en profesyonel boya badana işlemlerini işinin ehli ustalarımızla gerçekleştiriyoruz.

Nilüfer Boya Badana
Nilüfer Boya Badana

Bursa’nın Nilüfer ilçesinde ikamet eden ve gerek evlerinin iç cephesi için bir boya hizmetine gerek binalarının dış cephesi için bir badana hizmetine ihtiyaç duyan sizler için, Nilüfer boya badana hizmeti vermekteyiz. Ceyhan Yapı olarak, uzun yıllardan beri Bursa’da faaliyet göstermekte ve oldukça geniş hizmet çeşitliliğimiz arasında tüm diğer hizmetlerimizde olduğu gibi boya badana hizmetlerimizde de sizlerin memnuniyeti için büyük bir özveri ve profesyonellikle çalışmaktayız.

Osmangazi Boya Badana
Osmangazi Boya Badana

Osmangazi ilçesinde gerek iç cephe gerek dış cephe için bir boya badana hizmetine ihtiyaç duyan sizler için, tüm Bursa’da faaliyet gösteren Ceyhan Yapı olarak Osmangazi boya badana hizmeti ile ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri büyük bir profesyonellikle ve en uygun fiyatlarla sunmaktayız.

Gemlik Boya Badana
Gemlik Boya Badana

Gemlik boya badana firması olarak, Gemlik sakinlerine uzun yıllardan beri en güvenilir ve en kaliteli boya badana hizmetlerini en uygun fiyatlarla sunmaktayız. İç cephe boya, dış cephe boya ve badana hizmetlerimizin yanı sıra duvar ve tavan tadilatı hizmeti de veren firmamız, profesyonel usta kadrosu ile sizlerin boya badana ihtiyacı duyduğunuzda ilk akla gelen firma olabilmek için çalışmaktadır.

İnegöl Boya Badana
İnegöl Boya Badana

Yaşamakta olduğumuz evlere veya iş alanlarımızı temiz ve güzel gösteren en önemli unsur boya badana işlemi olmaktadır. İnegöl boya badana hizmeti vermekte olan firmamız aracılığıyla bu bölgede bulunan tüm adreslere boya badana hizmeti sağlamakta olup eskimiş, deforme olmuş ve kötü bir görünüme sahip olan hem dış cephe hem de iç cephe alanları boya badana yapmaktayız.

Mudanya Boya Badana
Mudanya Boya Badana

Her evin ihtiyacı olan boya ve badana işlemleri için, bu hizmete ihtiyaç duyan ve güvenilir, kaliteli ve uygun fiyatlı bir firma arayan Mudanya sakinleri için, Ceyhan Yapı olarak Mudanya boya badana hizmeti sunuyoruz. Bursa’da uzun yıllardan beri hizmet veren bir firma olarak, evlerinizin her zaman temiz ve estetik bir görünüme sahip olabilmesi adına iyi boyanmış evler sunabilmek adına profesyonel bir hizmet sunuyoruz.

Yenişehir Boya Badana
Yenişehir Boya Badana

Yenişehir boya badana hizmeti veren firmamız adresinize en kısa sürede gelerek tüm boya badana işlemlerinizi kısa sürede hale etmekte olup aynı zamanda profesyonel işçilerimizi bu alanda deneyimli ve uzman ustalarımız ile ortaya koymaktayız.

Görükle Boya Badana
Görükle Boya Badana

Ceyhan Yapı olarak uzun yıllardan beri Bursa’da yapı sektöründe geniş hizmet ağımız ve hizmet çeşitliliğimiz ile profesyonel hizmetler sunmaktayız. Hizmetlerimizin içerisinde yer alan boya badana uygulamaları için bünyemizde bulanan tüm ustalarımız, son derece tecrübeli, bilgili ve deneyimli olmakla birlikte, işlerini büyük bir titizlik ve özveri ile gerçekleştirmektedir.

Yıldırım Çatı İzolasyon
Yıldırım Çatı İzolasyon

Binalar için iklimlendirme çalışması oldukça önemli olup genellikle enerji kayıplarını engellemek kişilere maddi açıdan da tasarruf etme imkanı sağlanmaktadır. Binaların korunmasını sağlayan yapılar içerisinde duvarlar ile birlikte çatılar da yer almakta olup yıldırım çatı izolasyon hizmetimiz sayesinde ısı yalıtımı gerçekleştirmekteyiz.

Gürsu Çatı İzolasyon
Gürsu Çatı İzolasyon

Uzun yıllardan beri tüm yapı alanlarında hizmet vermekte olan firmamız Gürsu çatı izolasyon alanında da hizmet vermekte olan firmalar içerisinde yer almakta olup tüm bölge içerisinde her türlü adresteki çatıya izolasyon işlemi uygulamaktayız.

Kestel Çatı İzolasyon
Kestel Çatı İzolasyon

Kestel çatı izolasyon hizmeti vermekte olan firmamız Ceyhan Yapı hizmet vermeye başladığımız ilk günden beri müşteri memnuniyetini ön plana alarak ortaya koymuş olduğu tüm hizmetleri en yüksek kalitede sunmakta olup aynı zamanda hizmet kapsamı içerisinde kullanmış olduğumuz tüm malzemeleri de kaliteli olarak seçmekteyiz.

Nilüfer Çatı İzolasyon
Nilüfer Çatı İzolasyon

Nilüfer çatı izolasyon hizmeti vermekte olan firmamız ile yapacağınız tüm anlaşmalar doğrultusunda bu hizmetimizden faydalanabilir aynı zamanda diğer hizmetlerimiz hakkında da firma yetkililerimiz de yaptığımız görüşmelerden bilgi alabilirsiniz.

Osmangazi Çatı İzolasyon
Osmangazi Çatı İzolasyon

Çatı yalıtımı, bina çatısının altına yerleştirilen izolasyon malzemesi ile yapılan bir yalıtım tekniğidir. Bu malzeme, ısı ve ses yalıtımını sağlamak için kullanılır. Bu sayede ısı kaybı azaltılır ve bina içi sıcaklık daha rahat hale getirilir. Ayrıca, çatı yalıtımı su geçirmezlik sağlar ve çatının suya dayanıklı hale gelmesini sağlar.

Gemlik Çatı İzolasyon
Gemlik Çatı İzolasyon

Bursa’nın merkezi ve tüm ilçelerinde uzun yıllardan bu yana çatı izolasyon denince ilk akla gelen firmalardan biri olan Ceyhan Yapı olarak, hizmet alanlarımızdan biri olan Gemlik ilçesi sakinleri için en uygun fiyatlarla son derece kaliteli, dayanıklı ve uzun ömürlü bir çatı izolasyonu sunuyoruz.

İnegöl Çatı İzolasyon
İnegöl Çatı İzolasyon

İnegöl çatı izolasyon firması olarak, Bursa’nın İnegöl ilçesinde ikamet eden ve binalarının çatısında bir çatı izolasyonuna ihtiyaç duyan siz müşterilerimiz için, İnegöl’ün en güvenilir ve en kaliteli firması olarak, piyasadaki en uygun fiyatlarla hizmet veriyoruz.

Mudanya Çatı İzolasyon
Mudanya Çatı İzolasyon

Binaların en savunmasız alanlarından biri olan çatıların ve en önemlisi binanın ve sakinlerinin dış etkenlerden en iyi şekilde korunabilmesi için faaliyet gösteren firmamız, Bursa’nın her bir köşesinde profesyonel ekibi ve hizmet anlayışı ile çatı izolasyon hizmeti vermektedir.

Yenişehir Çatı İzolasyon
Yenişehir Çatı İzolasyon

Yenişehir çatı izolasyon hizmeti veren firmamız sayesinde hizmet bölgemizde yer alan tüm binaların çatılarına izolasyon işlemi uygulayarak daha iyi yalıtımlı ve daha uzun ömürlü hale getirmekteyiz. Özellikle çatılarda yapılan izolasyon ilk yapım aşamasında uygulansa dahi zamanla çevresel koşullara bağlı olarak hasar görebilmekte ve işlevini tam olarak yerine getirmeyebilmektedir.

Görükle Çatı İzolasyon
Görükle Çatı İzolasyon

Her türlü bina için verebileceğimiz bu hizmet kapsamında kullanım alanlarına göre uygulama çeşitlerimiz da farklılık göstermektedir. Örnek vermek gerekirse apartman daireleri veya müstakil evlerde gerçekleştirdiğimiz çatı izolasyon yöntemi ile alışveriş merkezlerinde gerçekleştirdiğimiz çatı izolasyon yöntemleri ve bu yöntemi içerisinde kullanılan malzemeler farklılık göstermektedir.

Yıldırım Çelik Çatı
Yıldırım Çelik Çatı

Yıldırım çelik çatı Bursa’nın il ve ilçeleri için uzun yıllar boyunca en çok tercih edilen Ceyhan Yapı olarak çatı onarımı ve yeni bir çatı inşası konularında pek çok ihtiyacınıza yönelik en üstün hizmeti sunuyoruz.

Gürsu Çelik Çatı
Gürsu Çelik Çatı

Gürsu çelik çatı Bursa ili ve ilçelerinde faaliyet göstermekte olan Ceyhan Yapı’nın kaliteli hizmet ekipleri arasındadır. Bursa’da son derece etkin bir şekilde uzun yıllar boyunca hizmet veren ve her tür çatı imalat, onarım ve izolasyon gibi pek çok ihtiyacı karşılayan Ceyhan Yapı; çelik çatınızda meydana gelen tüm sorunları gidermek için her zaman 7/24 hizmetinizde olacaktır.

Kestel Çelik Çatı
Kestel Çelik Çatı

Kestel çelik çatı Ceyhan Yapı aracılığıyla son derece hızlı ve uygun bir biçimde onarım ve inşa yapılabilir. Pek çok alanda kullanımı bulunan çelik çatılar için bir uzman kontrolü de her zaman için son derece önemli olacaktır. Malzeme kalitesi olarak; Ceyhan Yapı bünyesi altında birinci sınıf malzeme kullanarak hiçbir zaman sağlamlıktan ödün vermeden, çok büyük bir titizlikle çalışmaktayız.

Nilüfer Çelik Çatı
Nilüfer Çelik Çatı

Uzun yıllardan beri Bursa’nın her bir ilçesi için kaliteli çelik çatı sistemlerimizle hizmet veriyoruz. Ceyhan Yapı olarak, ihtiyaç duyduğunuz çelik çatı sistemleri için en kaliteli malzemeler ile sizler için sunduğumuz çelik çatılar ile oldukça uzun ömürlü bir kullanım ve çok güçlü bir sağlamlık ve dayanıklılık sunuyor, binanızın çatısını ve aynı zamanda binanızı tüm etkenlerden en etkili şekilde korumanızı sağlıyoruz.

Osmangazi Çelik Çatı
Osmangazi Çelik Çatı

Osmangazi çelik çatı için herhangi bir tamirat ve bakım işlemleri Ceyhan Yapı tarafından son derece hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirilir. Ceyhan Yapı Bursa ve ilçelerinde son derece etkin bir şekilde geniş bir kitleye uzun yıllar boyunca hizmet vermeye devam etmektedir. Söz konusu çatı onarımı ya da izolasyonu gibi bir takım önemli hususlar olduğu zaman bu noktada hem malzemenin hem de işçiliğin oldukça büyük bir etkisi olduğunu söylemek gerekir.

Gemlik Çelik Çatı
Gemlik Çelik Çatı

Ceyhan Yapı olarak çelik çatı sistemleri için Bursa’da uzun yıllardan beri profesyonel hizmet anlayışımız ve işinin ehli ustalarımız ile hizmet vermekteyiz. Günümüzde en çok tercih edilen çatı sistemlerinin başında gelen çelik çatılar için en güvenilir firmalardan biri olarak, Bursa’da yalnızca merkezde değil, tüm ilçelerde de aktif olarak kaliteli çelik çatı sistemlerimizle hizmetlerimizi sizlere ulaştırmaktayız.

İnegöl Çelik Çatı
İnegöl Çelik Çatı

Ceyhan Yapı olarak ilk günden beri İnegöl çelik çatı alanında en iyi hizmeti sunmakta ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Günümüzde birçok binada kullanılmakta olan çelik çatı sistemleri özellikle daha modern bir görünüme sahip olması yanı sıra daha dayanıklı ve uzun ömürlü olması da popüler çatı sistemleri içerisinde yer almasına neden olmaktadır.

Mudanya Çelik Çatı
Mudanya Çelik Çatı

Bursa’nın en güvenilir yapı firmalarından biri olarak merkez ve tüm ilçeler için çelik çatı hizmeti sunuyoruz. Ceyhan Yapı olarak, Bursa sakinlerinin yapılarında en güvenli ve en kaliteli çatıya sahip olabilmeleri için, en kaliteli malzemeler ile en sağlam çelik çatı sistemlerini üreten firmamız, Mudanya sakinleri için de tüm Bursa’da olduğu gibi hizmetlerini uzun yıllardan beri sürdürmeye devam etmektedir.

Yenişehir Çelik Çatı
Yenişehir Çelik Çatı

Yenişehir çelik çatı hizmeti veren firmalar içerisinde Ceyhan Yapı olarak yer alan firmamız hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren kaliteli hizmet anlayışımızdan ödün vermemiş aynı zamanda müşteri memnuniyetimizi vizyonumuz ve misyonumuz içerisinde üst sıralara yerleştirmiş bulunmaktayız.

Görükle Çelik Çatı
Görükle Çelik Çatı

Bursa Çatı Firmaları arasında yer alan Ceyhan Yapı olarak, yapılarınızı en güvenilir çatı sistemlerinden biri olan çelik çatı sistemleri ile kaplayarak sizler için en kaliteli ve en güvenilir çatıyı sunuyoruz. Uygun fiyatlı çelik çatı hizmetlerimizle Bursa’nın merkezi ve tüm ilçelerinde olduğu gibi Görükle sakinleri için de ihtiyaç duydukları çelik çatı sistemlerini profesyonel bir işçilik ile gerçekleştiriyoruz.

Yıldırım Çatı Kaplama
Yıldırım Çatı Kaplama

Yıldırım çatı kaplama hizmeti sağlayan firmalar içerisinde yer alan firmamız özellikle gerçekleştirmiş olduğu çatı kaplama işlemleri içerisinde tüm hizmeti sağlayan personelimiz alanında deneyimli ve uzman kişilerden oluşmakta olup vermiş olduğumuz bu hizmet kapsamında tamamen kaliteli malzeme kullanımı ve en iyi işçilik politikasını benimsemiş olmaktayız.

Gürsu Çatı Kaplama
Gürsu Çatı Kaplama

Gürsu çatı kaplama hizmeti veren firmalar içerisinde Ceyhan Yapı olarak bizler de yerimize almış bulunmakta olup hizmet bölgelerimiz içerisinde yer alan tüm alanlara en kaliteli hizmet ve en uygun fiyatlı hizmet politikamız gereğince tercih edilen firmalar içerisinde üst sıralara yerleşmiş bulunmaktayız.

Kestel Çatı Kaplama
Kestel Çatı Kaplama

Kestel çatı kaplama hizmeti veren firmalar içerisinde Ceyhan Yapı olarak bizler de yerimizi almış bulunmaktayız. Özellikle çatı kaplama alanında gerçekleştirmekte olduğumuz tüm hizmet alanları sayesinde en iyi ve en kaliteli hizmeti ortaya koymaktayız.

Nilüfer Çatı Kaplama
Nilüfer Çatı Kaplama

Bursa’da uzun yıllardan bu yana hem kaliteli hizmetleri hem de uygun fiyatları ile müşterilerini her daim memnun eden Ceyhan Yapı olarak, çatı kaplama hizmetlerimiz ile kişilerin binalarında en konforlu ve sorunsuz şekilde yaşayabilmelerini, binalarının sağlığı koruyabilmelerini ve en önemlisi de enerji tasarrufu sağlayabilmelerini sağlamaktayız.

Osmangazi Çatı Kaplama
Osmangazi Çatı Kaplama

Eskimiş ve izolasyonu artık kullanılmaz hale gelen tüm çantalarınızı Osmangazi çatı kaplamaları firmaları içerisinde yer alan firmamız en iyi ve en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır.

Gemlik Çatı Kaplama
Gemlik Çatı Kaplama

Gemlik’de ikamet eden kişilerin binalarının ihtiyaç duyduğu çatı kaplaması için uzun yıllardan beri Bursa’nın en önde gelen firmalarından biri olarak hizmet vermekteyiz. Ceyhan Yapı olarak, Gemlik çatı kaplama hizmetimiz ile tüm Gemlik sakinleri için binalarının ömrünü uzatmak ve kaplamasız bir çatının sebebiyet verdiği olumsuzluklardan kurtulmalarını sağlayabilmek adına, en kaliteli malzemeler ile çatı kaplama uygulaması gerçekleştirmekteyiz.

İnegöl Çatı Kaplama
İnegöl Çatı Kaplama

Ceyhan Yapı, kurulduğu yıldan bu yana siz müşterileri için tüm hizmetlerini büyük bir özenle gerçekleştirmektedir. Çatı kaplama için de Bursa’nın en önde gelen firmalarından biri olarak, tüm Bursa’da kaliteli hizmetlerini sürdürmekte, bunu profesyonel bir ekip ve kaliteli malzemeler ile gerçekleştirmektedir.

Mudanya Çatı Kaplama
Mudanya Çatı Kaplama

Binaların dış etmenlere en çok maruz kalan bölümü olan çatıları ve aynı zamanda binayı, yağmur, dolu ve kar gibi dış etmenlerden korumak, su ve ısı yalıtımı sağlamak amacıyla uygulanan çatı kaplama için Ceyhan Yapı olarak, Bursa sakinlerine aradıkları kaliteli çatı kaplama hizmetlerini büyük bir özveri ile gerçekleştirmektedir.

Yenişehir Çatı Kaplama
Yenişehir Çatı Kaplama

Bursa Yenişehir’de binalarının sağlamlığını ve ömrünü arttırmak, daha konforlu bir yaşam alanına sahip olmak ve özellikle enerjiden tasarruf edebilmek isteyen kişiler için binalarının çatılarına bir çatı kaplama uygulaması yaptırmaları, tüm bu hususlarda en etkili korumayı ve faydayı elde edebilmelerini sağlayacaktır.

Görükle Çatı Kaplama
Görükle Çatı Kaplama

Görükle’de ihtiyaç duyduğunuz çatı kaplama hizmeti için gözünüz kapalı güvenebileceğiniz, uzun yıllardan beri Bursa’da profesyonel hizmetleri ile var olan Ceyhan Yapı olarak, Görükle çatı kaplama hizmeti vermekteyiz.

Yıldırım Su Tesisatı
Yıldırım Su Tesisatı

Yıldırım su tesisatı hizmeti veren firmalar içerisinde yer alan firmamız hem inşaatlarda hem de halihazırda kullanılmakta olan evlerde ihtiyaç duyulan tüm su tesisatı hizmetini sağlamaktadır. Vermiş olduğumuz su tesisatı hizmeti içerisinde çalışan ekip çalışanlarımız tesisat alanında uzmanlaşmış kişilerden oluşmakta olup bu süreçte vermiş olduğumuz hizmet dahilinde en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Gürsu Su Tesisatı
Gürsu Su Tesisatı

Su tesisatı genellikle birçok kişi tarafından evde bulunan tesisat üzerinde yapılan onarım işlemlerini akıllara getirse de çoğu zaman birçok kişinin gözünden kaçan ancak inşaat sırasında mutlaka yerine getirilmesi gereken hizmet alanı su tesisatı olmaktadır.

Kestel Su Tesisatı
Kestel Su Tesisatı

Kestel su tesisatı hizmeti veren firmalar içerisinde yer alan firmamız Ceyhan Yapı olarak bünyemizde çalışan su tesisat ustaları ile firmamızdan alacağınız tüm tesisat hizmetleri en iyi kalitede ve en iyi işçilikle sizlere sunulmaktadır.

Nilüfer Su Tesisatı
Nilüfer Su Tesisatı

Ceyhan Yapı olarak, Bursa Nilüfer sakinleri için ihtiyaç duydukları en kaliteli ve en uygun fiyatlı su tesisatı hizmetini profesyonel ustalarımız ile gerçekleştiriyor, Nilüfer su tesisatı firması olarak, su tesisatınızda yaşadığınız her türlü sorun için en kesin ve en doğru çözümlerle kusursuz bir tesisata sahip olmanızı sağlıyoruz.

Osmangazi Su Tesisatı
Osmangazi Su Tesisatı

Osmangazi su tesisatı hizmet alanımız içerisinde yer alan bölgeler arasında bulunmakta olup özellikle vermiş olduğumuz bu hizmet dahilinde hizmet alanımız içerisindeki tüm noktalara su tesisatı hizmeti sağlamaktayız.

İnegöl Su Tesisatı
İnegöl Su Tesisatı

Bursa’da merkez ve tüm ilçeler için su tesisatı hizmeti sunan Ceyhan Yapı olarak, su tesisatı hususunda aklınıza gelebilecek her türlü hizmet için profesyonel ustalarımız ile en kaliteli şekilde hizmet vermekteyiz. Hizmet alanımız olan İnegöl sakinleri için İnegöl su tesisatı ile müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılarken, tüm su tesisatı hizmetlerimizi sizlere en uygun fiyatlarla sunmaktayız.

Mudanya Su Tesisatı
Mudanya Su Tesisatı

Uzun yıllardan beri Bursa sakinlerinin ihtiyaç duyduğu su tesisatı hizmetleri için profesyonel bir hizmet vererek, tüm su tesisatı problemlerini en doğru şekilde ortadan kaldırıyoruz. Hizmet alanlarımızdan biri olan Mudanya sakinleri için de aradıkları güvenilir su tesisatçısı olarak, profesyonel ustalarımız, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ve uygun fiyatlarımız ile Mudanya su tesisatı hizmetlerini büyük bir başarıyla yerine getiriyoruz.

Yenişehir Su Tesisatı
Yenişehir Su Tesisatı

Bursa su tesisatçısı olarak uzun yıllardan bu yana siz Bursa sakinleri için her zaman profesyonel ve kaliteli bir hizmet sunduk ve sunmaya devam etmekteyiz.

Görükle Su Tesisatı
Görükle Su Tesisatı

Su tesisatı bulunan herhangi bir yapıda veya alanda yaşanan su tesisatı arızaları veya su tesisatı döşeme veya bakımları için Ceyhan Yapı’yı tercih ederek, tüm su tesisat sorunlarınızda ve ihtiyaçlarınızda en uygun fiyatlarla ve en doğru çözümlerle yanınızda olacak olan firmamızın hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Ceyhan Yapı

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.